И кстати, я почти что уверена, что завтра нас будут отключать не смотря на то, что написали что не будут.
Итак, ниже вчерашний прогноз по Киеву на сегодня. У нас 5 группа.
На завтра:
💡Графік відключення на завтра.
📆Середа, 21 серпня
🪫Група 1 відключення з 16:00 до 19:00. група 2 відключення з 18:00 до 19:00
🪫Група 3 та 4 відключення з 19:00 до 22:00
🔋Група 5 без відключень
🪫Група 6 відключення з 22:00 до 24:00
єСвітло 💡 Київ
А по факту, нас отрубили уже второй раз за день. Причем неожиданно. Второй раз за сегодня застряли люди в лифте.
На завтра:
💡Графік відключення на завтра.
📆Середа, 21 серпня
🔋Група 5 без відключень
🪫Група 6 відключення з 22:00 до 24:00
єСвітло 💡 Київ
Ответ дляlilu1990
Знову вам шось не подобається
Нет, что вы. Я в восторге.
Coffee is Love• 21 августа в 22:19
Як саме мали не вимикати 5 групу, якщо ми двічі потрапляємо в інтервали?
Ответ дляCoffee is Love
Ну вы видели что я в теме скопировала? Или я это сама соченила?
Coffee is Love• 21 августа в 22:20
Ответ дляЕкатерина27
Ну враховуючи що Укренерго такої інфо не надавав - думаю так, сама сочЄніла.
Ваш графік не офіційний, а лише припущення тг каналів. 5 і 6 група з однаковими графіками і яку відключать при одній черзі відключень заздалегідь невідомо. Вдень відключення почалися на пів години раніше, про що було повідомлення, а ввечері вас виключили замість 6 групи.
Дивіться офіційні графіки і орієнтуйтеся на чорні зони.
Coffee is Love• 21 августа в 22:23
Ответ дляЕкатерина27
Вот скрин
Ну тобто ви збираєте інфо по якихось невідомих групах і обурені що Укренерго не відповідає їхнім обіцянкам?
Coffee is Love• 21 августа в 22:23
Ответ дляKira2022
Вообще то давали вчера вечером
Про що? Про те що 5та група не буде відключена?
Можна посилання на таке повідомлення?
Я на них підписана і не бачу в оф каналі.
Можна посилання на таке повідомлення?
Coffee is Love• 21 августа в 22:25
Офійний канал Укренерго:
https://t.me/Ukrenergo/3195
УВАГА! ОНОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ 21 СЕРПНЯ!
🔹 Сьогодні, 21 СЕРПНЯ, з 15:30 до 18:00 і з 22:00 до 24:00 діятиме одна черга відключень
🔹 З 18:00 до 22:00 обленерго будуть застосовувати дві черги відключень одночасно
🔹 Енергоживлення об´єктів критичної інфраструктури не обмежується
Що саме у вас не співпало?
Ответ дляKira2022
Через 25 минут вас включат, а вообще да, это треш
Я все понимаю, что этого не избежать. Но когда ты заранее знаешь, то можешь как-то подготовиться, продумать, что-то сделать раньше, приготовить, разогреть, выйти из дома раньше или вернуться. А тут хоп и пишут, что через 15 мин рубанут свет
Coffee is Love• 21 августа в 22:27
Ответ дляKira2022
Каналы в ТГ оф+от лайф(ясно) приходило смс, скрина нет, не сохраняю
Скрина у вас нема, тому що такого повідомлення і не існувало)
Ответ дляfloxey
І якщо вже берете інформацію з цього каналу, то читайте і інші повідомлення. Там було коригування, що в 22 години відключать 5 групу.
Да, было сообщение за 15 мин до отключения.
Ответ дляok1904
Який турботливий сусід!
Это вы решили так съязвить? Очень неумно. Муж как раз собирался выйти машину переставить и услышал как в лифте барабанит кто-то. Надо было мимо пройти?
Coffee is Love• 21 августа в 22:30
Ответ дляKira2022
А может потому, что я не скрина все смс и ТГ каналы?)
Якби вони існували, для вас би не було проблеми зайти на оф канал Ясно і перевірити)
julia_v_m_a_34• 21 августа в 22:31
Ответ дляok1904
Який турботливий сусід!
Чего не сделаешь лишь бы не слышать нытье жены об отключении света