Мудрецыха мира• 23 августа 2024
Італійські сумки з інстаграму
Дівчат, дивлюся сумку-шопер на осінь-зиму і часто в інстаграм трапляються сумки, пишуть Італія, шкіра, хтось їх брав? Як вони? До прикладу ціни 2000-2500 за шопер
Лукава_Кiшка• 23 августа 2024
Я тут брала, да реально Италия, все супер, и цены очень недорогие, в этом году брала маленькую, но вместительную ( судочек с едой помещается ) за 1300грн
ЦібаФу• 23 августа 2024
Я очень давно брала такую, они были и в инсте, но я может и тут брала, уже не помню, еще дешевле, вроде 1200, но это прям лет 6 назад было, точно не помню. Натуральная, носится хорошо
Мудрецыха мира
• 23 августа 2024
Ответ дляЦібаФу
Дуже гарна! Не підкажете яка фірма?
Мудрецыха мира
• 23 августа 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Тут це де?))
ЦібаФу• 23 августа 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Дуже гарна! Не підкажете яка фірма?
Diva’s bag, вроде они
Мудрецыха мира
• 23 августа 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
На кидстафе в продавалке
Дякую, подивлюсь
Шаманю второпях• 23 августа 2024
Тут є продавець Tianroka з італійськми сумками. Реально чудово носяться. Я брала маленькі кросбоді, 2 роки - як новенька. Хоча тягаю майже щодня.
Мамина квіточка• 23 августа 2024
У тианроки , только в Инстаграме брала две сумки, в прошлом и в этом году. Отличные. В этом году немного качество подупало, ну может мне так показалось. А так, за эту цену , можно брать смело. Вера Пелле фирма .
Мудрецыха мира
• 23 августа 2024
Ответ дляМамина квіточка
Можете дати повний нік або скрін з інстаграму, бо не знаходжу
Vittoria66• 23 августа 2024
Ответ дляШаманю второпях
В неї не італійські сумки, а китайські, які вона видавала за італійські. Вже повно було тем про її начебто італійські сумки.
Divas Bag я продавала багато років, так як працювала з цією фабрикою
Дама_с_караваем• 23 августа 2024
Ответ дляШаманю второпях
Я також у неї брала, гарна якість. А от дві своїх нових, теж шкіра, італійські лекала, не можу чомусь продати. Ціна смішна.
Мудрецыха мира
• 23 августа 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Покажіть будь ласка
Дама_с_караваем• 23 августа 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Покажіть будь ласка
Тут мабуть не можна. Забанять. Можу в Вайбер кинути. Але там не шопери, середнього розміру сумки.
Отчебучкина• 23 августа 2024
Ответ дляМамина квіточка
нет фирмы ук итальянцев вера пеле.. это значит ’ натуральная кожа’.. эх вы, знатоки Италии
а у тианроки сумки из гросс болоньи..
Отчебучкина• 23 августа 2024
Ответ дляVittoria66
зачем вы наговариваете на человека?
Vittoria66• 23 августа 2024
Я не наговариваю на человека, а знаю о чем пишу - не итальянские это сумки, а китайские. Как раз на опте Болоньи львиная доля сумок с китайских фабрик.
Мудрецыха мира
• 24 августа 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Просто фото, не треба посилання на оголошення
Форс мажор• 24 августа 2024
Зараз в Італії розпродажі, сумки шкіряні 15-30 евро. Я зупинитись не могла, все треба))
Дама_с_караваем• 24 августа 2024
Форс мажор• 24 августа 2024
Ответ для_Астрея_
Дайте, будь ласка, ссилку на ці розпродажі
Це офлайн
Мамина квіточка• 24 августа 2024
Ответ дляОтчебучкина
а у тианроки сумки из гросс болоньи..
Да я и не била себя в грудь, что знаток, просто есть оттиск на сумках и внутри и снаружи в виде лилии и надписи вера Пелле.
Мудрецыха мира
• 24 августа 2024
Ответ дляДама_с_караваем
фото
Перша мені подобається. Вона нова у вас? Який розмір? Шкіра натуральна?
Дама_с_караваем• 24 августа 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Так нова, натуральна шкіра. Розмір 22х32