Глас_Народа• 24 августа 2024
В кого які плани на вихідні?
Як плануєте проводити час?
Можливо цікаві ідеї для себе дізнаюсь)
Навіть якщо ви плануєте просто провести час вдома і відпочити від роботи-теж пишіть!)
Можливо цікаві ідеї для себе дізнаюсь)
Ластовиння• 24 августа 2024
Сьогодні день буду в басейнах плавати в аква плюс
Завтра піду в музей під відкритим небом на концерт
На кобилянську зайду кальян покурю
Ластовиння• 24 августа 2024
Ответ дляМати тріля
Эвакуируюсь
Їдьте до мене в Чернівці
Я сюди з Покровська переїхала
Живу розкішно тут
Я сюди з Покровська переїхала
Живу розкішно тут
ВыФсеВрете• 24 августа 2024
Ответ дляМетелик
Выпью кофе и пройдусь недалеко от дома.Переберу все вещи в шкафу, продумаю капсулу на следующую неделю.Приготовлю ребенку что то вкусное, сделаем вместе уроки.Пару часов поработаю из дома и поедем гулять.
А що за уроки?
Канікули ж:)
Вапщета• 24 августа 2024
Картоплю копати буду, мать її, мама кожен рік останній раз садить, потім останній раз викопує, а потім роздає, бо її ніхто не їсть. Короче, замкнуте картопляне коло.
Гладиолус• 24 августа 2024
Ответ дляШеллар
Сьогодні в парку до свята буде концерт та виставка-продаж виробів народних майстрів, планую піти на цей захід.
Також хочу на таке свято, сходили б з дитиною. У нас нажаль не можливо таке
Мати тріля• 24 августа 2024
Ответ дляЛастовиння
Їдьте до мене в Чернівці
Я сюди з Покровська переїхала
Живу розкішно тут
Я сюди з Покровська переїхала
Живу розкішно тут
А ви примете с собачкой?
А то нам везде отказывают
Ну ниче се• 24 августа 2024
думаю на пляж сходити, останні літні промінчики зловити, вікна далі помити, навчатися
Метелик• 24 августа 2024
Ответ дляВыФсеВрете
А що за уроки?
Канікули ж:)
На літо задали купу завдань + читання творів
Метелик• 24 августа 2024
Ответ дляОльга520
У нас онлайн школа будет. Ребенок расстроился, никакого настроения готовится нет
У нас оффлайн, а толку ноль.Учимся дома.
Гладиолус• 24 августа 2024
Ответ дляМетелик
Чому так? У нас минулого року було офлайн, а зараз це не реально через ситуацію у Сумській області
Метелик• 24 августа 2024
Ответ дляГладиолус
Тому що хворіє, діти приходять хворі і ніхто це не контролює.Тільки одужує і одразу знову хворіє із за школи.Повний треш.
Гладиолус• 24 августа 2024
Ответ дляМетелик
Це у дитини слабкий імунітет.
Трільчиха• 24 августа 2024
Добу працюю добу відпочиваю і знову добу працюю.. думаю, як витримати, бо це так вперше випало.
Метелик• 24 августа 2024
Ответ дляМиззери
Сегодня пикник с грилем
Завтра сплав на каяках с мужем и пикником
Круто!Хорошего отдыха!