Глас_Народа• 24 августа 2024

В кого які плани на вихідні?

Як плануєте проводити час?
Можливо цікаві ідеї для себе дізнаюсь)
Навіть якщо ви плануєте просто провести час вдома і відпочити від роботи-теж пишіть!)
Ластовиння• 24 августа 2024
Сьогодні день буду в басейнах плавати в аква плюс
Завтра піду в музей під відкритим небом на концерт
На кобилянську зайду кальян покурю

Ластовиння• 24 августа 2024
Ответ дляМати тріля
Эвакуируюсь
Їдьте до мене в Чернівці
Я сюди з Покровська переїхала
Живу розкішно тут
ВыФсеВрете• 24 августа 2024
Ответ дляМетелик
Выпью кофе и пройдусь недалеко от дома.Переберу все вещи в шкафу, продумаю капсулу на следующую неделю.Приготовлю ребенку что то вкусное, сделаем вместе уроки.Пару часов поработаю из дома и поедем гулять.
А що за уроки?
Канікули ж:)
Ольга520• 24 августа 2024
Ответ дляВ шоколаде
Готовимся к школе. Перебираем вещи, канцелярию
У нас онлайн школа будет. Ребенок расстроился, никакого настроения готовится нет
Пешеходик• 24 августа 2024
Завтра святкуємо ДР дочки, збираємося всією родиною))
Вапщета• 24 августа 2024
Картоплю копати буду, мать її, мама кожен рік останній раз садить, потім останній раз викопує, а потім роздає, бо її ніхто не їсть. Короче, замкнуте картопляне коло.
Гладиолус• 24 августа 2024
Ответ дляШеллар
Сьогодні в парку до свята буде концерт та виставка-продаж виробів народних майстрів, планую піти на цей захід.
Також хочу на таке свято, сходили б з дитиною. У нас нажаль не можливо таке

Мати тріля• 24 августа 2024
Ответ дляЛастовиння
Їдьте до мене в Чернівці
Я сюди з Покровська переїхала
Живу розкішно тут
А ви примете с собачкой?
А то нам везде отказывают
Ну ниче се• 24 августа 2024
думаю на пляж сходити, останні літні промінчики зловити, вікна далі помити, навчатися
Метелик• 24 августа 2024
Ответ дляВыФсеВрете
А що за уроки?
Канікули ж:)
На літо задали купу завдань + читання творів
Метелик• 24 августа 2024
Ответ дляОльга520
У нас оффлайн, а толку ноль.Учимся дома.
Гладиолус• 24 августа 2024
Ответ дляМетелик
Чому так? У нас минулого року було офлайн, а зараз це не реально через ситуацію у Сумській області
Метелик• 24 августа 2024
Ответ дляГладиолус
Тому що хворіє, діти приходять хворі і ніхто це не контролює.Тільки одужує і одразу знову хворіє із за школи.Повний треш.
Гладиолус• 24 августа 2024
Ответ дляМетелик
Це у дитини слабкий імунітет.
Трільчиха• 24 августа 2024
Добу працюю добу відпочиваю і знову добу працюю.. думаю, як витримати, бо це так вперше випало.
Миззери• 24 августа 2024
Сегодня пикник с грилем
Завтра сплав на каяках с мужем и пикником
Метелик• 24 августа 2024
Ответ дляМиззери
Сегодня пикник с грилем
Круто!Хорошего отдыха!