Грабля• 24 августа 2024

Ціни в секонд-хенді. Я трохи здивована

Вчора потягла мене колега до секонду. Особисто я нічого проти речей з секонду не маю, там була лічені рази тому що я не вмію там нічого знаходити. А колега іноді буває там, щось купує і доволі вдало. От пішли ми в Хуману. На отих вішачках, що одразу біля входу поруч з касами, то люкс чи еліт (як там правильно). І що я бачу.
Сукня Зара дуже впізнаваєма з минулої колекції 700 грн
Светр COS 900 грн
Сорочка Desigual 800 грн, настільки старюча, що навіть бренд її не врятує
Льняні білі штани не відомого мені бренду 800 грн
Туніка Вайкікі 500 або 600 грн
Ще декілька чоловічих сорочок різних брендів від 800 до 1000 грн і всі ці речі не нові, у гарному стані але видно що вживані
Я перепрошую, а це нормальні ціни? Я просто не в курсі, чомусь мені здавалось, що секонд має бути дешевим, щось не більше 300-500 грн за одиницю. Я на олх періодично виставляю одяг своїх дітей і все переживаю, щоб не надто дорого. А виявляється вживаний одяг не такий вже і дешевий. По ітогу вона собі купила класичну білу сорочку на вагу і 2 простирадла (в неї великий розмір за рахунок пишного бюсту, тому вона зраділа, що ґудзики застібнулися), я придбала різдвяний ранер за 120 грн. Для порівняння у мене в обраному зараз лежить осінній ранер Сінсей за 129 грн.
А ви купує щось в секонд-хендах і які ціни вважаєте нормальними?
Швендяю містами• 24 августа 2024
Ответ дляГрабля
Про джинси. На початку війни закортіло мені придбати вільні джинси, от припекло. А магазини майже ніякі не працювали. Я в Хумані поруч з домом подивилась. На той час там на вішачках джинси були столітньої давнини і доволі виношені. Єдині, що мені +/- сподобались по фасону були щось 270-280 грн. Але вони були в жахливому стані - внутрішні шви були потерті!!! Я згодом купила нові в стоку Н&М за 700 чи 800 грн і як відкрився Резервд ще одні до 1000 гр здається по знижках.
В секонде почти никогда не получается купить то, что надо. Ну, вот, как Ваши джинсы.
Покупают то, что есть. Чтобы получилось купить те же джинсы, какие хочется, часто нужно не один раз сходить. Не у всех есть время, интерес и отсутствие денег на альтернативу
Шалена красуня• 24 августа 2024
Я в хуману ходила раніше ще до війни коли діти були малі в дні -50% і далі . Економно було.
Я Вас не боюся• 24 августа 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
На селі це де?
ну часто приезжают дешевую не оч качественную одежду продают. обычно ближайший рынок в райцентре. чего то хорошего там , как правило, нет. но у людей нет денег и они рады и таким недорогим обновкам
автор Грабля • 24 августа 2024
Ответ дляШвендяю містами
Поэтому я в Хуману и не хожу.
Сейчас все лето пробегала в сандалиях спортивных за 120грн. И хоть бы шо им. По целине, по бездорожью. А купленные в спортивном магазине в конце сезона с дикими скидками за 500грн и сезон не дожили.
И еще очень много одежды из сека. Из нравящегося - мембранные куртки, за самую дорогую заплатила 200грн. Мне очень нужно, у меня собака, в дождь обычные промокают за 10мин насквозь. А новые мембранные мне дорого. Так что очень выручил секонд.
Футболки, майки - грн по 30-50 покупаю. Платья до 150грн, но чаще дешевле. Джинсы до 100грн. Иногда находятся мериносовые свитерки. Теплые, тонкие, не колючие, у меня живут долго. Самый дорогой грн 70 стоил
Де ви такі ціни знаходите! Я вчора побачила зовсім інший рівень цін, розумієте?
Дайте подуться• 24 августа 2024
Я вважаю вказані ціни зависокими для б/у.
Шалена красуня• 24 августа 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
а ранер это тот прямоугольный кусок ткани с мотивами, да? никогда не знала, как оно называется. это просто для декора?
Для декора.
Я навіть колись в хумані підслухала розмову, то купували тканини штори міряли щось підбирали, і тп на раннери для продажу в інтернеті а хтось купує як нове.
вАлнуюся сильнА• 24 августа 2024
Ответ дляШалена красуня
З початком війни секонд речі стали гірше, а ціни не адекватні. Хумвна дорога особливо новий завоз дні.
Ще рік назад я в Хумані купувала нормальні речі, штани, майки, якість була хороша і ціни теж , хоча вже починало дорожчати , а зараз, що не зайду вибрати не має з чого, а ціни високі, Але в хумані одяг чистий, що не скажеш про Економ клас де одяг і взуття з брудом, я ходжу в Обнову для мене то найкращий секонд.
Кумася• 24 августа 2024
Ответ дляГрабля
Так, згодна. Але я про рівень цін. Мене здивували саме ціни
підняли постачальники ціни, це перше . Закупка в євро,який росте як скажений-друге. Піднялись ціни на комуналку -третє. Аварійна електроенергія сюди ж . Все це впливає на формування цінника
БеллаДонна• 24 августа 2024
Ответ дляШвендяю містами
Ну да, это разве что ходить регулярно чтобы выловить что-то интересное, а не то, что надо
Я инженер, меряю от 1• 24 августа 2024
Ходите в последний день там 19грн вещь
Глас_Народа• 24 августа 2024
Моя личная эра секондов закончилась еще в студенчестве. При этом, никогда не осуждала людей, которые продолжают там одеваться и обуваться.
С началом полномасштабной войны, особенно в 22, была в секондах раз десять, когда поступали с фронта заказы на большое количество флисок, спортивных штанов, спальников, мембранных курток и профессиональных трекинговых ботинок.
И тогда я поняла, что сейчас секонды стали довольно странным местом для совершения покупок. Что-то хоть сколько модное и актуальное в дни завоза с боями выносят перекупы из инстаграм магазинов. А то, что потом там остается висеть, выглядит так, как будто в них умерло пять бабушек и дедушек. Особенно, помню, меня поразила белая блуза ’люксового’ бренда H&M с огромным желтым пятном на рукаве, которая висела на стойке Люкс и в конце 2022 года стоила 600 грн
А в магазинах секонд-сети Обнова, с отделами нового стока, вещи, иногда, стоят дороже, чем они стоили, когда висели в сезон в брендовых магазинах.
Поэтому, все покупаю во время поездок в Европу, или в двух любимых киевских стоковых магазинах.
вАлнуюся сильнА• 24 августа 2024
Ответ дляГрабля
Ну в хумані 12.08 була нова колекція по ідеї ціни вже повинні знижуватися.
Швендяю містами• 24 августа 2024
Ответ дляГрабля
Конечно, понимаю) говорю же, поэтому в хуману и не хожу. Вещи не очень, а цены им явно не соответствуют.
Я не в Киеве.
У себя в городе чаще всего хожу в economclass или smartstore. Там реально купить футболку за 20грн, рубашку за 50, джинсы за 100, куртку за 150, обувь за 150-200
Шалена красуня• 24 августа 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я вже два роки в хумані і тп толком нічого купити не можу. Тільки речі для дому, дачі. Штори, наволочки декоративні і тп. Хоча раніше могла накупити стільки що й додому сама не могла донести навіть купляла деякі речі на продаж.
Швендяю містами• 24 августа 2024
А, кстати) Неожиданно для меня было. Раньше на такое не смотрела, не думала, что бывает новое. В этом году себе купила абсолютно новый купальник, с бумажными бирками, за 108грн.
И еще 2 точно таких же новых нашла себе дочка. Но, правда, по 250. В любом случае, дешевле, чем у нас в магазинах и даже на базаре
КондуктЕр тролейбуса• 24 августа 2024
Так, я люблю шопитись в секонді. Звичайно не по тим цінам що ви написали. Беру речі на вагу і стараюсь ходити коли ціна найменша. Сьогодні купила 2,5 кг усілякого: спортивні брюки адидас, лляну сорочку uniklo, ще одну сорочку з імітацією вишивки, нові трикотажні штани із віскози помаранчевого кольору з етикеткою, чорну футболку з довгим рукавом і блейзер на блискавці для любимої свекруні, неповну катушку ниток для шиття і керамічну кришечку, шкіряні шльопки на дачу, за все заплатила 280 грн.,
Мюллерная• 24 августа 2024
Заходила вчора на сток. -50% на все. Всяка зараз, манго...по ціні норм розпродажу. Звісно, колекції не свіжі, але там воно все якесь з року в рік однакове, то норм.
автор Грабля • 24 августа 2024
Ответ дляДайте подуться
Згодна з вами. Наприклад я люблю Зару. Ось та сукня по повній ціні була 1200-1300 грн, на сейлі і того менше. Якого ляда вона в секонді за 700 грн продається 🤷‍♀️ мені це не зрозуміло
автор Грабля • 24 августа 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я була вчора, 23 серпня - ось такі зависокі як на мене ціни
Завжди з рушником• 24 августа 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Недорогим, ага. З´їздила на дачу, 100 км від Києва. Сусідка місцева жаліється - витратила 20 тисяч на третій клас - 2 тисячі плаття, 3 спортивний костюм, 1.5 кеди . Якість - дешевий Китай. Чому не приїхати у Київ? Дорого- далеко
автор Грабля • 24 августа 2024
Ответ дляШвендяю містами
Ой, я на базарах 100 років не була, а мама донькиноі однокласниці минулого року була, поїхала на початку літа вдягнути-взути дитину. Вони переселенці з маленького містечка, їй на базарі звичніше. Все закінчилось тим, що вона в 2 рази дешевше вдягнула дитину в Сінсеі та Вайкікі, а взуття в ССС придбала. Я її ледве вмовила туди піти, бо вона реально комплексувала, казала що видно що в неї грошей мало і далі по тексту 🤦‍♀️
вАлнуюся сильнА• 24 августа 2024
Ответ дляГрабля
Ну це ж ZARA 🤟, світовий бренд😆
Завжди з рушником• 24 августа 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Автор троляка - правда, невідомо навіщо. У хумані немає ваги і запаху
КондуктЕр тролейбуса• 24 августа 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ходжу тільки (не реклама) в Економ клас на вагу. В перший день навіть по ціні 380грн/кг на кілограм можна набрати худі, топ і піжаму в ідеальному стані. Тому секонд обожнюю.
Та навіть набагато дешевше можна купити гарні речі. Я на тому тижні зайшла в останній день, 39 грн. Дивилась худі, трапились 3 штуки under amor , 1 худі puma i 1 naik. Нормальний стан. Можна було взяти, але в мене вже 2 puma дома є, напередодні взяла adidas на блискавці. Покрутила в руках і назад повісила. Іноді просто домовляюсь з собою щоб не набрати зайвого. Реально багато хороших речей і в останні дні. Навіть дувуюсь що вони долежали до останнього дня.
автор Грабля • 24 августа 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Я не троляка. Вище писала, що я не дуже в темі. А ви звичайна хамка. На тому і закінчиться наша з вами розмова
Колдунья-вещунья• 24 августа 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Покажіть
Благоуханочка• 24 августа 2024
Давно там не була , в ексклюзиві такі ціни є , але хто добре риє, той знайде 🤣
Аль де Барановна• 24 августа 2024
Я від цін на взуття в шоці((. Нічого не можу дозволити.
Вам телефонограмма• 24 августа 2024
Я в планету хожу, там на вес. Найти что то нормальное могу только в день завоза. В последнее время найти что то классное всё сложнее из за перекупов. Ещё у меня такая схема:летом ищу зимнее, зимой летнее. Покупаю шмотки себе и ребёнку
Невидимка Майя• 24 августа 2024
Нужна насмотреность и знание бренда. Мне нравится M&S, например, их лекала, т.е. новые брюки, но для высоких, вот их беру и ушиваю или попадается клёш ( да, бывают странные коллекции), становятся брючками2/3. Но это недешево и затратно по времени, но в некоторых городах или Китай или покупка в интернете, а это ещё та лотерея с брюками. А так выручал аутлет, но тоже надо понимать куда смотреть и что мерять.