Кава з адреналіном• 24 августа 2024
Где качаете курсы?
Помню, был сайт со всевозможными курсами, которые можно было скачать втихую. Может, знаете? Помогите)
Солоденька цукОрка• 30 августа 2024
Ответ дляИнеш
На курсері там же безкоштовно обмежений доступ? Чи я помиляюсь?
Я по програмі ReSkill (перекваліфікація для українців) отримала безкоштовний доступ до деяких програм.
А так щоб без обмежень - 40 долл на місяць, не так і дорого за той контент, що там представлений.