Доброго ранку. Питання до мам. Їмо нутрілон 1 , сильні запори. В кого так було? І на яку перейшли? Малютка нам не підійшла🥺
Не зацілована• 25 августа 2024
Это все индивидуально. Мой ребёнок был на нутрилоне, что такое запор я не знаю. Старший на малютке вырос, тоже все ок было.
Hipp еще не плохая смесь
Элька-Карамелька• 25 августа 2024
Всем разное подходит. Моим ни Хумаюна, ни нуьрилон, ни нестожен не подошли. Хипп комбиотик только помог
Ответ дляVeee0203
А запитую я про хороші суміші. І цікавлюсь якими користуються матері для своїх діток
Вони всі не погані, мої росли на нутрілоні без проблем, а від хумани була срачка, а подруги дитина їла лише хуману
В куми старший виріс на малютке а молодша на НАН, бо від малютки її пучило
Дуже шкода що нема якихось пробників тих сумішей ((
Накладні мюслі• 25 августа 2024
Нам подошел Нестожен, пробовали Хипп, НАН, вообще прыгать со смеси нежелательно, проконсультируйтесь с педиатром, мне кажется запор это не повод менять смесь, лучше уточните
Ответ дляtarveldy
100%
Можу брикнути• 25 августа 2024
1нан були запори, перейшли в 6 місна 2 хіпкомбіотик- все прекрасно