Невидимка Майя• 25 августа 2024

Кто покупал кровать + матрас в оплату частями?

Где брали, какая стоимость, какой размер, сколько платежей?
ЭмчЭндЭм• 25 августа 2024
В Україні
Не памʼятаю
Вишнёвая Леди• 25 августа 2024
автор, вам все равно какая кровать и матрас? хоть детская, хоть королевского размера? берите где хотите.
Конфиденциальность• 25 августа 2024
На сайті епіцентру. Не реклама, але там поритися, цікаве можна знайти,багато ж підприємців об´єдналися. А в моєму випадку ще і дешево. Ліжко купувала за повну ціну, але можна було і частинами, але це було перед ковідом ще.
Кастрюлька• 25 августа 2024
На будь-якому сайті, їх сотні
автор Невидимка Майя • 25 августа 2024
Ответ дляКонфиденциальность
В эпицентре нет оплаты частями от привата
Конфиденциальность• 25 августа 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Я збиралась купувати пральну машину частинами від приватну, була, але тоді я знайшла всю суму.
МаТраСы• 25 августа 2024
на 20% дешевше одним траншом. була оплата частинами, як і всі накидували 15-20%
Глаголиця• 26 августа 2024
На сайті Є-матрас, монобанк, оплата частинами, 6 частин/5 місяців