Ні грама• 25 августа 2024
Долг от старых жильцов…
Доброе утро, суть вопроса в том , что орендую квартиру, у хозяйки долг остался от старых квартирантов с внушительной суммой за тепло, оплачиваю коммуналку я, веду рассчёт тоже я, как сделать чтоб в дальнейшем я не запуталась с чужим долгом за тепло, чтоб я понимала , за что я заплатила?
Ні грама
• 25 августа 2024
Ответ дляСизоока бестія
Купіть звичайний зошит у клітинку і записуйте.
Сума боргу.
Число, дата, яку суму Ви заплатили, скільки залишилося. Скільки вказано у платіжці.
І т.д.
Я так робила, коли ми у друзів позичили крупну суму на два роки і щомісяця частинами віддавали.
Сума боргу.
І т.д.
Дякую
Нічний дожор• 25 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В житті б не зняла квартиру з боргами
автор, все же просто
вы приняли квартиру, на которой висело 10 000 грн
оплачиваете те коммунальные. которые вам насчитывают, тем более - расчет ведете вы
будете съезжать - долг должен быть те же 10 000
автор, все же просто
Ні грама
• 25 августа 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А сума нарахування за тепло за останній місяць не вказана?
Ні
Нічний дожор• 25 августа 2024
Ответ дляГолубец
Це вам треба як можна скоріше поговорити з хазяйкою, хай гасить цей борг. Бо зараз нараховують пеню, і ви точно заплутаєтесь з часом, скільки саме винні.
почему?
у меня есть блокнот - вода за месяц -3 куба, цена за куб 50 грн - заплатить 150 грн
все, что там насчитывают свыше - не мои проблемы
тогда добавка, к предыдущему - тогда у вас останется 10 000 и какая то сумма пени за период. об это ОБЯЗАТЕЛЬНО нужно поговорить с хозяйкой
Нічний дожор• 25 августа 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Да, такое может быть с пенёй. Но по идее и пеня отдельной строчкой в квитанции идёт или нет?
по идее, да
Нічний дожор• 25 августа 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
В особистому кабінеті видно всі нарахування за послуги. Хай вам показує. Там видно і пеню, і вартість
и в квитанциях тоже, в бумажных
Тролю як можу• 25 августа 2024
Ответ дляНі грама
60000
Ніфіга собі. Я так розумію, власниця взагалі не планує сплачувати комуналку, а тільки брати з Вас гроші за неї.
бибизяна• 25 августа 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Вот в Австрии, например, если ты въехал в середине года, то в начале следующего года идёт перерасчёт за коммунальные и нужно платить тому, кто на данный момент арендует квартиру - это вообще ужасно. В Украине такого нет.
В Німеччині якщо хтось виселяється з житла серед року лишає кауціон у власника до січня, щоб він оплатив перерахунок і повернув кауціон за його мінусом. Впевнена, в Австрії так само. Якщо власник з вас взяв всю суму, він вас просто обманув
Love_Love_Love_• 25 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
І з попердніх брала і не платила, що не дуже добре її характеризує
Голубец• 25 августа 2024
Ответ дляНі грама
На якому сайті ви це вказуєте?
Це з особистого кабінету на сайті Київтеплоенерго. Якщо ви в Києві, звісно. Якщо ні, то у вас може бути якось інакше.
Залізна пані• 25 августа 2024
Якщо сума боргу 60 тис, то швидше за все це саме власниця і не платила, а не квартиранти. Квартиранти могли перераховувати, а вона все одно зробила борг. Бо такі суми за пару місяців не виникають. Є велика вирогідність, що ваша оплата комунальних буде вами оплачена, але нею не погашена. Тобто буде борг тільки рости.
Ні грама
• 25 августа 2024
Ответ дляГолубец
Дякую
бибизяна• 25 августа 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Де тут хоч щось видно? Видно лише циферки. Окремо абонплата ГВ, абонплата ТЕ, ГВ і ТЕ. Все.
бибизяна• 25 августа 2024
Ответ дляНі грама
60000
Сума свідчить про неадекватність власниці, будьте з нею обережні.
Стопясят раз обсуждала• 25 августа 2024
Ответ длябибизяна
Початок періоду і кінець періоду - це не різниця за місяць?
Я не з Києва. В мене все розписано.
Из Виа-гры• 25 августа 2024
Ответ длябибизяна
Нет, в Австрии именно так, как я написала. Это закреплено законом
ЯНаПэПэ• 25 августа 2024
було б непогано взяти з теплоенерго довідку про суму боргу. Буде вказана сума і дата.
Ні грама
• 25 августа 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Я про уе теж думала, так буде точно
бибизяна• 25 августа 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я не з Києва. В мене все розписано.
За місяць я маю сплатити те, що споживання. Але пеню там ніде не видно.
Полонянка SexShop-а!• 25 августа 2024
Ответ дляНі грама
Дякую
Ви впевнені в «нормальності» та адекватності» господарки ? Може вона всі гроші «пропиває» або витрачає на ігри, чи просто складає «під матрас « і комуналку і далі платити на збирається ? Проблемне житло , я б шукала варіанти зʼїхати . Маю таку знайому . Вона має дві квартири. Сама живе в селі . Здала свою квартиру і ту де жила донька іі( донька виїхала за кордон) . Донька нічого не знала про заселення квартирантів і висилала гроші своїй мамі на оплату комунальних. Борги за квартири і далі ростуть , де гроші - невідомо . Борги в десятках тисяч грн на все : воду, світло, опалення . Отакі є люди
Ух яка ж Я• 25 августа 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Ну, хазяйці така довідка не потрібна, вона знає про свій борг і світитися в теплоенерго зайвий раз їй не захочеться. А орендарю таку довідку просто не дадуть, скажуть - а ви хто така?
Автор, якщо не хочете міняти квартиру, то платіть лише суму ’нараховано за місяць’. Бо сума боргу не буде сталою, або пеня нараховуватиметься, або хазяйка гаситеме, або все разом.
Соседушка• 25 августа 2024
Ответ дляНі грама
Она говорит, что будем высчитывать
1 В квитанции всегда есть начисления за перид и ДОЛГ - отдельной строкой
2 в кабинете поставщика можно увидеть расшифровку
3 сделать фото квитанции с долгом и самой вычислять
Вопрос, хозяйка аренду получила? И не заплатила долги?
Ні грама
• 25 августа 2024
Ответ дляСоседушка
Не заплатила долг, оренду получила