Тарабарщина• 25 августа 2024
У Вас болючі місячні?
Розпочну з себе. В мене жахливо болючі, особливо перший день, не можу собі місця знайти. Як у Вас?
Я супер-пупер• 25 августа 2024
Ответ дляСонечко
Каких именно и как вы лечились?
Знайшла лікаря, який не відмахнувся від проблеми, а почав нею займатися.
Попередні лікарі мені казали, що то нормально, треба терпіти, всі терплять і ти терпи.
Я супер-пупер• 25 августа 2024
Ответ дляСонечко
Каких именно и как вы лечились?
Доречі лікар - чоловік.
До цього були всі жінки, які мені в один голос казали, що все окей, терпіть біль.
Сонечко• 25 августа 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Ну так а что за лечение было, кок?
Коханозадовільна• 25 августа 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
В гормонах.
В мене настільки болючі були місячні, що це жах. Я постійно приймала таблетки, щоб не відчувати цю біль.
Біль він
Коханозадовільна• 25 августа 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
А ви хто?
Не лікар, але розуміюся на анатомії людини
Я супер-пупер• 25 августа 2024
Ответ дляСонечко
Ну так а что за лечение было, кок?
Не зовсім.
Не факт, що у вас буде те ж саме, тому не бачу сенсу розписувати лікування.
Але я вже 9 років живу без болів, а з 14 до 30 жила з болями.
Я супер-пупер• 25 августа 2024
Ответ дляСонечко
Ну так а что за лечение было, кок?
Доречі, моя мама теж до нього ходила і тепер ходять всі мої подруги, в яких теж боліло.
І о чудо!!!!
Виявляється, що це не норма, бо боліти перестає
Дискомфорт є, що нормально, а болів не має.
І о чудо!!!!
Я супер-пупер• 25 августа 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Так, ходіть далі з болями. Мені то що :))
Катастрофа• 25 августа 2024
Так, болісні були з самого початку і довго. Не менше 4-х діб болить. Після двох вагітностей та пологів стало легше, вже так сильно не болить і так довго. Раніше без знеболюючих не могла жити, хоча я терпелива. Зараз майже не пʼю.
Сонечко• 25 августа 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Не зовсім.
у меня в юности до 22 где-то были самые сильные боли, что я могла плакать от этого. С возрастом уже терпимо, может уровень гормонов стал ниже. Никогда ничего не находили, кроме кисты недавно, но и с ней при самих месячных боли не усиливались. Плюс я опытном путем выделила, что способствует меньшей болезненности (питание, физическая активность, работа кишечника). Так что я сейчас точно не буду бросаться пить что-то, даже если вы напишите конкретное лекарство) Но интересно же, в чем причина может быть.
Коханозадовільна• 25 августа 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
по вашим коментарям видно що ви дуже добра людина, нехай ваше буде вам)
А_мій_самий_самий• 25 августа 2024
В плане живота когда как. Иногда сильно иногда нет. В юности всегда болел жутко живот. А сейчас зато другие симптомы. Пмс часто и во время месячных может быть мигрень, что не лучше боли в животе...в этот раз 3 дня голова болела, таблетки не особо брали. От боли в животе хоть снимают, а тут 3 дня в прострации..