Марuна• Изменено 25 августа 2024

Помер чоловік за кордоном. Перевезення тіла

Померла людина у Чехії, знайшли фірму , яка перевезе тіло в Україну. Надіслала їм на вайбер всі документи, скинули мені на підпис довіреність і заяву у консульство ( я роздрукувала, підписала і відіслала скан копію). Трішки є сумніви, що можуть бути шахраї. Як перевірити? Все спілкування у вайбері, вони від мого імені будуть робити всі документи, дозволи , контактувати із міліцією, моргом. Оплата уже як все готове і тіло мають везти в Україну на рахунок. Сказали, що рідні можуть їхати і чекати тіло в Україні, вони все зроблять самі тут, у Чехії. Я в поганому стані , можу щось не так зробити. Як можна провірити фірму?
Meghalaya• 25 августа 2024
Фірма не на Ф називається?
автор Марuна • 25 августа 2024
Ответ дляMeghalaya
Фірма не на Ф називається?
Удалено администрацией...
автор Марuна • 25 августа 2024
Ответ дляMeghalaya
Фірма не на Ф називається?
Funeralia
IZol• 25 августа 2024
А кремировать есть возможность? Мне кажется, с прахом дешевле выйдет
Meghalaya• 25 августа 2024
Ответ дляМарuна
Funeralia
Написала вам у приватні повідомлення
Альфасамка• 25 августа 2024
а нашо. Там нема цвинтаря чи крематорію?
Contento• 25 августа 2024
А может лучше самой съездить в Чехию и всё сделать и проконтролировать, если это близкий вам человек. И потом просто привезти урну с прахом и всеми документами ?
Alicca• 25 августа 2024
думаю, шо та фірма дурілово. Бо оформлення через консульство- то не так просто. Ви ж ім гроші ще не переводили?
Meghalaya• 25 августа 2024
Ответ дляAlicca
Не дурілово, а дуже професійна фірма, яка свого часу мені дуже допомогла. З доками все було гаразд
Alicca• 25 августа 2024
Ответ дляMeghalaya
то добре, що нормальна фірма
автор Марuна • 25 августа 2024
Ответ дляAlicca
Оплата уже аж тоді, коли всі документи готові і уже мають везти тіло.
автор Марuна • 25 августа 2024
Ответ дляIZol
Просить мати, щоб привезли попрощатися, кошти зібрали родичі.
Ирина_Б_• 25 августа 2024
примите соболезнования, пусть у вас все получится 🙏
автор Марuна • 25 августа 2024
Ответ дляИрина_Б_
Спасибо...