Акукарача• 27 августа 2024

Як отримати оргазм?

Була раніше заміжня ,добре було в сексі ,але вагінального оргазму не отримувала .Після чоловіку були 3партнери ,з різними розмірами ,думала може в цьому причина ,але з великим було навіть боляче .Всі партнери були мого віку чи однолітки .Так ось зустріла чоловіка старшого за себе ,так як з ним ні з ким не було ,він дуже уважний ,я отримала оргазм ,але я не впевнена ,що так буде ще ,як навчитися отримувати вагінальний оргазм ?
Йосип_молодий• 27 августа 2024
Правильнее было бы сказать ’оргазм при вагинальном сексе’. Потому что оргазм бывает только вагинальным

ПочтальЁнша• 27 августа 2024
Вчіться отримувати його самостійно, знайдіть позу та вид стимуляції, що до нього призводить і навчіть вашого чоловіка
Партизанка• 27 августа 2024
Пора бы знать, что оргазм у женщины клиторальный
автор Акукарача • 27 августа 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Самостійно можу лише кліторний
ПочтальЁнша• 27 августа 2024
Ответ дляАкукарача
Самостійно можу лише кліторний
То працюйте над собою, щоб отримувати більше. Але не забувайте, що всі оргазми від стимуляції клітору, навіть ті, коли член був у піхві
буреЛОМКА• 27 августа 2024
Вік, розміри... От читаю вас, жіночко, а про сумісність і симпатію моральну насамперед ви не задумувалися? Варто було б, повірте.
Джага-джага• 27 августа 2024
Не накручуйте себе і не вигадуйте. Розслабтесь і отримуйте задоволення. Мій оргазм від вагінальної стимуляції залежить тільки від партнера. З одними отримую, з іншими, як би не намагалася не виходить. Сама собі оргазм ’організовую’ за пару хвилин.
Мейк-ап форева• 27 августа 2024
А навіщо саме вагінальний ,чим він вам кращий за повторний? У вас що всі оргазми однакові?
НеКонец-Света• 27 августа 2024
Ділдо і вперед

Г@Л@В@ломка• 27 августа 2024
Ответ дляПартизанка
Та всі про це знають
Як отримати оргазм на початку клітора, так питати?
автор Акукарача • 27 августа 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Ніколи не було сексу без симпатії
Папина дочка• 27 августа 2024
Ответ дляАкукарача
Самостійно можу лише кліторний
а з партнером клиторальний чому вас не влаштовує?
автор Акукарача • 27 августа 2024
Ответ дляПапина дочка
Мене так ,але він бажає іншого ще ,хоче щоб мені було добре
Альфасамка• 27 августа 2024
фригідна
Папина дочка• 27 августа 2024
Ответ дляАкукарача
так вагінального оргазму, яка йому різниця як ви задовольнитися?
Мейк-ап форева• 27 августа 2024
Ответ дляАкукарача
В сенсі,ви отримали оргазм,яка різниця вам і йому.
Настасья Пицун• 27 августа 2024
Ви щось дуже грузитесь. Якщо чоловік уважний і вам подобається, збуджує, то знов буде оргазм. А як не буде, то тоді й заморочитесь.
Скляна миша• 27 сентября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
наоборот
он бывает только клиторальным
толтко в клиторе есть нужные нервные окончания
без стимуляции клитора оргазма не будет
Йосип_молодий• 27 сентября 2024
Ответ дляСкляна миша
наоборот
он бывает только клиторальным
без стимуляции клитора оргазма не будет
Речь о том, что не бывает анального оргазма