Швидкоруч• 27 августа 2024

Якщо мужчина під 40 так і не одружений, то він вже не одружиться?

Мужчина 38 років, у стосунках вже 10, але не живуть разом, а просто зустрічаються і працюють. Це затятий холостяк, що не готовий до відповідальності за створення сімʼї, чи справа в чомусь іншому?
Бойцовская• 27 августа 2024
Шукає

автор Швидкоруч • 27 августа 2024
В його дівчини є дитина-підліток від попереднього шлюбу.
Головний кошак• 27 августа 2024
На этой женщине - нет
Сало не люблю• 27 августа 2024
Может женщина не хочет. Сейчас многие топят за гражданский брак. Или это вы о себе написали?
автор Швидкоруч • 27 августа 2024
Ответ дляГоловний кошак
На этой женщине - нет
Але не залишає впродовж цього часу. Познайомив зі всіма членами родини.
Головний кошак• 27 августа 2024
Ответ дляШвидкоруч
И что?
автор Швидкоруч • 27 августа 2024
Ответ дляГоловний кошак
И что?
Значить має почуття, іншу б вже знайшов за весь цей час.

МельничукОля• 27 августа 2024
В мене знайомому 53, не був одружений, дітей немає. Йому так комфортно. Пробував шукати, не ті, не підходять під його принципи. Говорить одному краще, ніхто нерви не тріпає. А, як на справді, хто знає. Не вірю!
Головний кошак• 27 августа 2024
Ответ дляШвидкоруч
То, что у него есть к ней чувства, не означает, что он на ней женится
Радостина• 27 августа 2024
Мій затятий холостяк одружився у 42)
автор Швидкоруч • 27 августа 2024
Ответ дляМельничукОля
Так він довго мабуть ні з ким не був, а цей вже 10 років. Виглядає, що оприділився в житті.
Love_Love_Love_• 27 августа 2024
Ответ дляШвидкоруч
А нашо їй це одруження?
Брюлик в стразах• 27 августа 2024
10 років на каву ходять? А жінці це нащо?
Брюлик в стразах• 27 августа 2024
Ответ дляШвидкоруч
А толку? За 10 років в них дитина могла в 2 клас йти
Love_Love_Love_• 27 августа 2024
Ответ дляШвидкоруч
Значить що йому так добре, пристроївся, оджкватись лінь як і іншу шукати
автор Швидкоруч • 27 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну в неї вже є дитина від іншого.
Брюлик в стразах• 27 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Може ліниво чекає когось, а тут під боком є хтось зручний
МельничукОля• 27 августа 2024
Ответ дляШвидкоруч
Те, що познайомив, це +. Всі можуть знати, що живе з кимсь, а те, що знайомити, це інше.
Брюлик в стразах• 27 августа 2024
Ответ дляШвидкоруч
Ну в неї вже є дитина від іншого.
Аааа, ну значить всім все підходить. А ви хто в цій історії? Інша жінка?

Все питаю зарання• 27 августа 2024
Если до 40 лет не женился, то теперь только замуж выходить.
Love_Love_Love_• 27 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Може, а може просто не бачить сенсу в женячці
Альфасамка• 27 августа 2024
шо шлюб дає чоловіку
KROX@• 27 августа 2024
Його все влаштовує. Жінку теж. Я б ні за що не зустрічалася стільки. Я 1.5 р позустрічалася . Нема пропозиції. Мовчки потихеньку почала відходити. Злякався що покину і зразу зробив пропозицію. І нам вже за 40 р. було. Зробив пропозицію.переїхала до нього. А якби ковтнула-то теж би зустрічалася 10 р
А ще чоловік моєї сестри зустрічався до неї 7 р з жінкою. А на сестрі женився через 6 міс.
10 р то дуже багато. Жінка яка себе поважає не буде витрачати час на невідомо що. Ні чоловіка.ні дітей.ні сім´ї..нічого. ніякої відповідальності чоловіка за неї
Love_Love_Love_• 27 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
шо шлюб дає чоловіку
Те саме шо жінці
Пиши-пропало• 27 августа 2024
О, автор це про Вас?) Ну не Ви перша, не Ви остання) Як з´явиться варіант краще, то побіжить одразу одружуватись на ній)
МельничукОля• 27 августа 2024
Напевне, ви пишете про себе! Можливо чекаєте пропозиції, а від нього немає. Вам, його позиція не зрозуміла.
Альфасамка• 27 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Те саме шо жінці
жінці дає пів майна
Брюлик в стразах• 27 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
шо шлюб дає чоловіку
Те, що і жінці. Життя з коханою людиною, спільний побут, сімʼя, діти
Альфасамка• 27 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
а без шлюбу нема того?
Love_Love_Love_• 27 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
жінці дає пів майна
Чоловіку теж дає пів майна і аліменти