Сонячний день• 28 августа 2024

Повне розчарування в психологині Наталці Холоденко

В верхньому правому куті її подруга-психіатр, що разом з Наталкою знецінює усіх манікюрниць, а сама подруга-психіатр очевидно що вже попала в серйозну анорексію..
а зліва внизу - Наталку "жаба душить", що астрологині дали держ.премію.
Це вже дно для психолога так знецінювати чужі професії, не бачачи бревна в оці.
Результат:
вже голосів: 162
71 (43.83%) ви тільки но це дно помітили?
46 (28.4%) хто це?
21 (12.96%) вона просто хайпує
8 (4.94%) інше
6 (3.7%) так, вона впала в моїх очах
4 (2.47%) обожнюю Наталку
3 (1.85%) найкраща психологиня
3 (1.85%) я згодна з нею
КоКоКоКоКоКо...• 28 августа 2024
Я взагалі ніколи не розуміла, чому з нею носяться, як з обпісяною торбою.
Не їм після шостої• 28 августа 2024
Не слежу за ней, поэтому не зачаровываюсь и не разочаровываюсь
Бачу_майбутнє• 28 августа 2024
Це я одна живу своїм розумом і навіть не знаю її?Чи таких багато?Відгукніться
Ms. Любмая жена• 28 августа 2024
Надо себя не ценить и найти на помойке, чтобы смотреть такие высеры, а потом ещё это тягать по всему инету.
Латексне альтер ЕГО• 28 августа 2024
Это ту которую ту постили про захват Сум и как военного эксперта?
Пиарщица на просмотрах?
Всіх підсаджую• 28 августа 2024
Отрицатильный пиар - это тоже пиар. Регулярно о ней темы. Такое ощущение, что один человек их создает
Латексне альтер ЕГО• 28 августа 2024
Все они хайпуют рали просмотров и монетизации.
Плету интриги• 28 августа 2024
она скорее инфоциганка чем психолог. Все что есть это хайп и понты о том какие украшения у нее и какие курорты она посещает (пару раз послушала прямой эфир и почувствовала себя бедной подружкой которой богатая показывает шубы и украшения) нафига это все ?
Бубль Гум)• 28 августа 2024
От мені реально цікаво, якби цю тьотю не показували в гівнопостановочних передачах, пару раз дивилась її контент в мережах,він досить посередній, подруга була на консультації, вразила тільки ціна, хто б про неї так говорив. Просто розпіпрена, і все.
Аноним НаВсеГда• 28 августа 2024
За що астрологині дали державну премію?
И.О. человека• 28 августа 2024
Те, що вона не має відповідної освіти, але вважає себе психологом, її не бентежить?
Вишневий цвіт• 28 августа 2024
Маю знайомих, які від неї в захваті. Оце в них по житті - ’мені тільки позитив потрібен’.
Ніколи її не розуміла. І просто цікаво, в неї ті дипломи є? Чи теж, як в Карпачова і Субботи?
Ms. Любмая жена• 28 августа 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
За що астрологині дали державну премію?
Вы скрин увеличьте и почитайте... Я таких вам премий с книжного рынка Петровка, хоть каждый день буду давать.
Каляка маляка• 28 августа 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
теж не знаю хто це.
В цьому напрямку для мене єдиний кому я довіряю це мій невропатолог з 30річним досвідом.
А не оці всі однодневки з фальсіфікованими діпломами і впевнена без наявності печатки яка є лише у дійсно дипломованих фахівців і надає дозвіл на рецептурну фармакологію а не оце все бла-бла-бла.
жінка незаміжня• 28 августа 2024
Автор, ви відвідували її консультації, зустрічі? Чи лише з соц мереж знаєте про Наталю?
Крошечка-хаврошечка• 28 августа 2024
Даже не знаю кто это ?
Ластоноша• 28 августа 2024
а ви бачили дніще, де ця психологиня виклала фото жінок, які писали їй не хвалебні коменти, і перекривлювала їх
Здається Наталі самій потрібна психологічна допомога
Zelenkа• 28 августа 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Даже не знаю кто это ?
Психологиня, подружка Карпачова, розводила срачі на його шоу на СТБ
Гопница-Советчица• 28 августа 2024
Вона мені ніколи не подобалася,якась недопсихолог
Сусановна• 28 августа 2024
Тю, а было очарование? Лохотрон в чистом виде, лохи и ведутся, что ж , такая она лоховская жизнь, очарование, разочарование, вместо того чтоб мозги включать
from Ukraine• 28 августа 2024
Ответ дляБубль Гум)
Ну распиариться тоже нужно так кметь. Видимо, этот кучерявый колобок нашел себе питательного покровителя, раз ее пристраивали на СТБ и новый канал в разные передачи
Сусановна• 28 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Наталя, свободна
Ластоноша• 28 августа 2024
а ще неї відео де вона перекривлює своїх хейтерів, саме прекривлює- дитячий садок, штани на лямках.
from Ukraine• 28 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Мне хватило ее истории с серёжками, как она с хомячков стала деньги собирать на невьебенно дорогие серьги и потом якобы их купила (в чем сомневаюсь)
Липка-прилипка• 28 августа 2024
Наташа нашла свое - она вип психолог. Когда она мне попадается я ее слушаю.
Нормальный человек. Ну может чуть-чуть с понтами))) В каждого свои причуды, да Наташа?))))
автор Сонячний день • 28 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Я ж написала, що дуже поважаю Наталю, але нащо так знецінювати манікюрниць і тих хто альтернативні методи самопізнання практикує, окрім психології?
І так, оті дописи - то на жаль, просто неповага до інших. І коли вже подруга-психіатр ледь говорить через анорексію, причому кажучи що неможливо змінювати професії, чи водночас їх мати - то неповага і небачення бревна в оці.
А я нівроку• 28 августа 2024
Ответ дляСонячний день
а що вона про майстрів манікюру казала?
якщо можна дослівно, тому що казати можна одне, а чути - інше.
І вже саме визначення ’манікюрниця’ є приженням людьскої гідності.
Приблизно як ’врачиха’.
ПекельнаКрасуня• 28 августа 2024
как можно ей очароваться?
она ж такую дичь несет. ей покоя не дает слава арестовича
автор Сонячний день • 28 августа 2024
Ответ дляА я нівроку
а що вона про майстрів манікюру казала?
Приблизно як ’врачиха’.
нажміть на картинку де та психіатр - почуєте
Якось так і живу• 28 августа 2024
А для чого ви їх дивитеся?
Для чого люди витрачають час на перегляд різних психологинь, тарологів, астрологів... і пишуть подібні теми?