Крем для арбуза• 28 августа 2024
Презервативи, які не відчуваються. Чи є такі?
Щоб для чоловіка по відчуттям було,наче без нього. Звісно так не буде на 100% , але щоб відчуття були наче без нього.Можливо, щось по вашому досвіду порекомендуєте?
Можу брикнути• 28 августа 2024
Ответ дляЧесно брешу
а я не понимаю зачем вы вообще что-то доказываете. вы думаете от ваших слов женщины перестанут чувствовать презерватив? какой у вас ход мыслей?
Це давно за мене довели,що не відчувають.Як у вас така особлива вагіна,то відчувайте на здоров´я
Чесно брешу• 28 августа 2024
Ответ дляМожу брикнути
дякую, що дозволили. тепер я спокійна