ПрипоРошенная• 28 августа 2024
Хорошая жена (хороша дружина) серіал. Хто дивився до кінця.
У темі спойлери будуть, тому хто планує дивитися — не читайте.
Питання тим, хто додивився всі сезони. Трохи не зрозуміла кінець.
Даян дала ляпаса Алісії через те, що вони при захисті Пітера використали інфо про те, що чоловік Даян спав зі своєю ученицею?
Але наскільки я зрозуміла, то це було до одруження з Даян. Чому вона так відреагувала бурно?
Я ще дивлюсь зараз серіал Хороша боротьба, там більше на Даян сконцентровано. То вона покинула свого чоловіка саме через це. Чи все таки він спав з ученицею в шлюбі?
І ще не зрозуміла, що з Джейсоном в Алісії. Пітер не сів до вʼязниці, тож вона може спокійно розлучитись. Чому тоді Джейсон від неї морозився? І так показали, що вона за ним побігла по коридору, але то не він був. Це типу що він її кинув?
Крим мій• 28 августа 2024
Думаю,эти моменты полностью не объяснены для фантазии зрителей,чтобы было над чем задуматься,вот как вам.Если будет всё ясно ,логично и просто,то сериал не так зацепит.
ПрипоРошенная
• 28 августа 2024
Ответ дляКрим мій
От мене такі відкриті фінали дуже засмучують. Не люблю додумувати, хочу щоб все однозначно було )))