Федорино Горе• 30 августа 2024
Хорватія. Хто там живе, як вам люди, країна?
Тумба-юмба• 30 августа 2024
В каком смысле, как? Отдыхать, жить, кем вы там работать собираетесь? Там работа только сезонная.
ХикориДикори• 30 августа 2024
Друзі живуть біля Задара, відкрили бізнес.
Подобається клімат, мова здебільшого зрозуміла. Не подобаються високі ціни, натовпи туристів в сезон, погана сфера обслуговування, відсутність гарної освіти для дітей. Їх висновок, країна для пенсіонерів з гарним статком.
Федорино Горе
• 30 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
Не стартуйте. От уже звикли