Доброго вечора, вечірні порадники. Коротко перекажу свою ситуацію. Десь роки два назад, люди, в тому числі і батьки, почали підмічати, що в мене викривилася постава. До цього мені ставили кіфоз, і, схоже, він встиг перерости в сколіоз. Раніше мене не турбувало нічого,але останній рік я відчуваю біль в спині та лопатках час від часу та пекучі відчуття в грудній клітині. В інтернеті я прочитала,що біль і пекучість в грудній клітці, на відміну від болю в спині з´являються виключно при 3 стадії,але в мене не настільки градусів викривлений хребет,як написано про 3 стадію (та й при вирівнюванні спини викривлення майже не видно) , тому зараз я збентежена, бо не розумію, вірити інтернету, чи своїй ситуації. Хто розбирається, прохання написати пояснення. Дякую🙏🏼
фан L.O.S.T.• 30 августа 2024
Кифоз - это сутулость. Сколиоз - искривление позвоночника. У вас может быть и то, и другое. У меня так
Фіфачка• 31 августа 2024
Ответ дляАнна-5613
Знаю, але коли я кажу про це матері,вона списує це на моє викривлення
Автор це може бути не тільки проблеми з хребтом,сходіть до лікаря,я так розумію ви підліток.Обовязково нехай вас мама зводить
Фіфачка• 31 августа 2024
Ответ дляАнна-5613
Постараюсь вмовити
Обов´язково поговоріть з нею,скажіть що якщо це навіть хребет то треба щось робити поки ви підліток