А ви знаєте таких людей, для яких якась ідея фікс - поїхати на ПМЖ за кордон? Вони не фокусуються для якихось можливостях для себе в Україні взагалі, все знецінюють бо от їм треба аби куди, хоч в сніга в Канаду перебирать заморожену рибу за можливо меншу зарплату ніж вдома, або ЗАГРАНИЦЯ.
* Про біженців мова не йде, тема не пов´язана з цим.
Ответ дляKika-6655
Да, знаю такую.
Она ещё задолго ДО войны выехала, много где была.
Честно, мне её не понять. Дома оно лучше. Ну, каждому свое.
Я ще таких знаю, які люблять іншим розповідать як тут погано і що їм терміново треба виїхати. От не знаю, чи через то, що серце за інших болить, чи через якісь свої таємні цілі
Khmelnichanka• 31 августа 2024
В усіх людей різні пріорітети і цінності.
І якщо вони реально розуміють , що закордоном ім буде краще, то чому б іні?
Світ широкий.,,
Це навіть без привʼязки до війни, а з нею і поготів.
Світ широкий.,,