Сплюшка• 02 сентября 2024

Вы пользуетесь парфумами "унисекс"?

Например, такими.
Или исключительно женскими.
Что думаете о таких парфумах, которые якобы и для мужчин, и для женщин? Вы слышите в них больше мужских нот?
А ось і я• 02 сентября 2024
Да, ниша, практически большая часть, это унисекс.

Сижу_и_плачу• 02 сентября 2024
Бойс империал мои любимые, пользуюсь, комплиментарные
Редиска Я• 02 сентября 2024
Ні
Почемучка• 02 сентября 2024
Тут нема універсальної думки.
Я люблю солодкі, відверто жіночі аромати, але це не заважає мати в колекції боіз імперіал, чорнильницю чоловічу, ганімед.
А мій чоловік спокійно носить сади нилу, кірке (так!).
Тих, що на вашому фото, не знаю.
КошкинДом• 02 сентября 2024
Не пользуюсь
Стигла полуниця• 02 сентября 2024
я люблю унісекс парфуми , не т і,що на фото ,правда. жіночі в більшості для мене якась приторні , назойливі .та я і в цілому не дуже жіночна характером
автор Сплюшка • 02 сентября 2024
Ответ дляПочемучка
Тут нема універсальної думки.
Тих, що на вашому фото, не знаю.
боіз імперіал є на фото
Чи ви інший якийсь маєте на увазі?
Белая котичка• 02 сентября 2024
Пользуюсь) у Фредерик маль мне даже из мужской подборки отлично сидят)
Говорю відверто• 02 сентября 2024
Нет,вообще не моё направление. Я люблю цветочные,фруктовые ароматы. Унисекс вообще не моё

Кидстаффовна• 02 сентября 2024
очень даже пользуюсь
nutty• 02 сентября 2024
Исключительно мужскими
Янка-угомонись• 02 сентября 2024
Пользуюсь. Не люблю сладкие ароматі, поєтому мне вообще отлично с унисексом.
ОливьЕЖечка• 02 сентября 2024
И мужскими тоже
Почекуха• 02 сентября 2024
Я користуюсь, все залежить від настрою, погоди, місця. Bois imperial якраз розношую, класні🙌🫶
Зажуженная Жужжа• 02 сентября 2024
Пользуюсь в основном унисекс, иногда мужскими.
Файна цьоця• 02 сентября 2024
Так
Закуйовджена життям• 02 сентября 2024
Почти вся ниша не заморачивается и пишет унисекс. Даже на фруктовых компотах и конфетно-ванильных запахах.
Цирк на дроті• 22 сентября 2024
Ответ дляПочемучка
Тут нема універсальної думки.
Тих, що на вашому фото, не знаю.
Чорнильниця це такі, як на фото? Купила чоловіку без затесту, йому зовсім не сподобались, то я іноді користуюсь. Особливо, зима осінь подобається. Правда, я і жіночі лалік перли взяла, вони дуже схожі. Чоловіку теж мої не сподобались. В жіночих я грушу і молодість не чую, хвоя, евкаліпт, як прогулянка по парку Симеізу
Цирк на дроті• 22 сентября 2024
Фото

З фото автора маю імператорський ліс, ще люблю ганімед. Ліс мені менше розкривається, менш грайливий, ніж ганімед.

Цирк на дроті• 22 сентября 2024
Я ще маю такі унісекс. Брала для затеста для чоловіка. Не зацінив. З радістю взимку користувалась. Там деревина,табак,вишня, напевно, щось з алкоголю, кориця, чорний перець, можливо й какао.Це такий кайф в морозні дні, щось чарівне, затишне. Не раз думала більше, ніж пробник купити. Відгуки та піраміду краще читати на сайтах, я не спец розкладати на складові аромати
Коржик• 06 октября 2024
Ганімед 😍
Коржик• 06 октября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Фото

Це ж чоловічі