Треба підробіток• 03 сентября 2024
Вы готовите мужьям постоянно завтраки?
Я сегодня решила подремать дольше и он ушёл голодным в итоге.
Перекус беру завжди• 03 сентября 2024
Ответ дляРанковий базар
До чого тут інвалід? Я готую чоловіку бо хочу піклуватись про нього, мені приємно дивитись як він їсть те що я приготувала і аж мурчить від задоволення.. він також може інколи мені приготувати сніданок, вичавити сік, просто бо хоче зробити приємно. Для чого ви одружилися, щоб жити як сусіди?
Возьмите пирожок на полочке)
Перекус беру завжди• 03 сентября 2024
Ответ дляРанковий базар
Так, звичайно, для мене це приємно, бо я кохаю свого чоловіка і це те чим я показую йому моє кохання. Я виходила заміж не для того щоб жити як сусіди.
Серьезно?)))
А сколько Вы в браке?)
Отношения в браке и приготовленные завтраки -такое себе понимание отношений в браке)
А сколько Вы в браке?)
Ранковий базар• 03 сентября 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Серьезно?)))
А сколько Вы в браке?)
18 років ось відсвяткували☺️ мова не тільки за сніданки… але відношення до коханої людини як до сусіда мені незрозуміло. І якби він до мене так відносився, «схєралі я буду тобі сік чавити, в тебе що рук немає» - те саме, нам це незрозуміло.
Кому там слова не давали• 03 сентября 2024
Ото б я еще вставала не в 6, а в 2.30, чтоб приготовить завтрак взрослому человеку...
Перекус беру завжди• 03 сентября 2024
Ответ дляРанковий базар
Какое отношение приготовление еды, вообще, имеет к соседским/ не соседским отношениям?
Я, как бы, пытаюсь это понять на своем 32м году брака.
Ранковий базар• 03 сентября 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Приготування їжі - це піклування, для мене це прояв любові, так само коли чоловік мені готує їжу це показує що він мене кохає а не просто ходить по хаті як сусід.
Перекус беру завжди• 03 сентября 2024
Ответ дляРанковий базар
Для меня проявление заботы: это ценность и понимание, что вставать в 6 утра, что бы приготовить ВЗРОСЛРОМУ человеку завтра- не является нормальным.
Поэтому , у нас с мужем крепкие партнерские отношения без ’ это женские дела’ и без завала на диван после работы.