Відкушу все що стирчить• Изменено 03 сентября 2024

Зачем человек приходит на работу на 2 часа раньше?

Зачем человек постоянно приходит на работу на 2 часа раньше и сидит в телефоне?
Молчунья• 03 сентября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Смешно. А где вы работаете?
Читайте дальше, там написано 😂

Амбасадор щастя• 03 сентября 2024
У меня ученики иногда приходили или уходили. Чтобы позаниматься англ из офиса до или после работы, дома слишком рано или поздно выходит
No problems• 03 сентября 2024
Ответ дляВбигудях
У нас так водій на роботу приїжджає. Їздить на власному авто, тобто до розкладу тролейбусів не прив´язаний. Абсолютно ніякої потреби у його присутності у цей час нема, він приїздить і спить на дивані у кімнаті відпочинку. Пояснює тим, що так зручно авто поставити, є вільні місця. Я приїжджаю за 15 хвилин до початку робочого дня і ніяких проблем не відчуваю з паркуванням. Впевнена, що просто тікає з дому, а вдома навішує дружині, який він незамінний і як його всі потребують... Клоун.
Його дружина Ваша родичка? Вам яка різниця робить він щось вдома чи ні?
Идеальная оптимистка• 03 сентября 2024
а вы зачем приходите?
ведь вы приходите, раз знаете, когда он пришел
Ольга.Д.О.• 03 сентября 2024
Значит ему на работе лучше, чем дома. Дома, наверное, дети орут, или жена пилит, или постоянно учат как правильно жить, или три поколения в однокомнатной хрущёвке теснятся...
Вбигудях• 03 сентября 2024
Ответ дляNo problems
Питання автора ’Чому’. Я висловила свою думку, стосовно цього питання. З його дружиною ми сусідки, але маємо велику різницю у віці, то ж майже не спілкуємося. Якщо це важливо.
А чому вас це так зачепило?
Колупалочка• 03 сентября 2024
Обычно приходят потому что хотят откосить от домашних обязанностей, а на работе чай, в телефон можно повтыкать в тишине и вообще