Ноу коммент• 07 сентября 2024
Тут є фанати Linkin Park? Як ставитесь до нового складу?
Новина:
Linkin Park анонсували повернення на сцену в новому складі.
До гурту приєдналася вокалістка Емілі Армстронґ із колективу Dead Sara, місце барабанщика зайняв музикант і продюсер Коллін Бріттейн (працював з Papa Roach, 5 Seconds of Summer, One Ok Rock), а колишній драммер Роб Бурдон залишив колектив.
Linkin Park також випустили пісню The Emptiness Machine. Вона увійде на альбом From Zero, його реліз відбудеться 15 листопада. Це буде перший альбом колективу з часів One More Light (2017) і перший після смерті фронтмена Честера Беннігтона.
Результат:
вже голосів:
11 (73.33%)
Без Честера не то
3 (20%)
Радію
1 (6.67%)
Тиць
Уси Пуси• 07 сентября 2024
Я не то что бы фанат, но без фронтмена и основателя не то.. практически во всех случаях..
вкрации• 07 сентября 2024
Без Честера ні.
Але ж мають права бути.
Але не для мене. Це було частиною мого дитинства, підліткових років
Але ж мають права бути.
Творог для розжига• 07 сентября 2024
Я не фанат, но первая песня с новой вокалисткой хороша и отлично принята слушателями.
И насколько я знаю, Честер по большей части не писал музыку. Он по текстам и вокалу. Значит общая стилистика должна сохраниться.
Леся Українка• 07 сентября 2024
Просто воспринимаю как новый проект. Мне песня понравилась, солистка крутая. Но это новая история, новое звучание.
Почемучка• 07 сентября 2024
Линкин парк это, прежде всего, голос для меня. Его не спутаешь ни с каким другим. Пусть пробуют, но лучше бы создали новую группу с новым смыслом
Люблю джаз• 07 сентября 2024
послухала. Не можу сказати, що погано, але... Коли був Честер, то, скажімо так, із ’заплющеними очами’ можна було сказати, що це ЛП. А тут, як на мене, вокал не поганий, але й не унікальний