Бабульція• 08 сентября 2024

Чи вважаєте ви нормою походи чоловіків до косметолога?

ИМХОля• 08 сентября 2024
Я вважаю нормою все, що не порушує кримінальний кодекс, та не заважає мені та іншим

Рассказница• 08 сентября 2024
А що в цьому ненормального? Я сина 12 років планую записати зараз бо є проблема, яку треба вирішити.
КОШЪ• 08 сентября 2024
Нет, ишь чего удумали! Хватит того что они в барбер шопы ходят!
Помидорина• 08 сентября 2024
Так, мій брат ходить. Він театральний актор, від гриму псується шкіра і взагалі треба проби проходити і виглядати добре.
Odilie• 08 сентября 2024
Да
спальное место• 08 сентября 2024
Так. Чоловік повинен доглядати себе
Девальвация• 08 сентября 2024
Нормальні чоловіки самі дадуть собі раду. З проблемами звісно підуть.
В косметологів поменшало клієнтів? Чоловіки краще собі якусь іграшку для авто куплять, чи для рибалки, чи дитині, чи жінці, чи ще щось. Але не косметологу в карман.
Ряженка• 08 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
Правильно, лучше жена отнесет деньги косметологу в карман
Тантрический кекс• 08 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
Який бред тут тільки не прочитаєш

flekder• 08 сентября 2024
в смысле косметолог? знаю дерматолога, трихолога..

а косметолух зачем
Девальвация• 08 сентября 2024
Ответ дляТантрический кекс
Який бред тут тільки не прочитаєш
Звичайно бред. Чоловіки стоять в черзі до косметологів
Чоловіки не такі олені.
ИМХОля• 08 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
Коханий, це ти? Перелогінься😁
Девальвация• 08 сентября 2024
Ответ дляРяженка
Жінці можна, вони між собою змагаються віками. А чоловікам чхати на свої губи, цицьки, сідниці, волосся на ногах та все інше.
ЛеньГуглить_правда• 08 сентября 2024
Мій би не пішов, і на манікюр також, а вдома маски робимо разом 🙂
Like-995b• 08 сентября 2024
Муж когда-то ходил на чистку , а его брат нет. В итоге даже бороду вынужден носить , так как лицо в ямах и шрамах от прыщей. Сына тоже вожу на чистку и пилинги . Есть знакомый у мужа, он ходит на омоложение, реально шикарно выглядит в почти 60
ИграйМойГормон• 08 сентября 2024
Та хай ходять куди хочуть. Яка мені різниця?
Тантрический кекс• 08 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
Чоловіки не такі олені.
Ви маєте на увазі не такі, як ви?)
Крижана бурулька• 08 сентября 2024
Норма поняття відносне, але чоловіки, які вважають, що догляд за собою це не по-чоловічому, це не мій типаж
Девальвация• 08 сентября 2024
Ответ дляТантрический кекс
Ви маєте на увазі не такі, як ви?)
Для жінок додатковий догляд,це природньо.А чоловікам хіба що перед гей парадом.Ну або як виключення,коли дійсно є в нього проблема.
Жінкам теж не слід перебільшувати значення косметологічних процедур.Як не намагайся,в 30 ти не будеш виглядати на 20,а в 40 на 30.

Девальвация• 08 сентября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Догляд та косметолог,це різні речі.Одна справа гарний вигляд,зачіска,чиста одежа,взуття.І на іншому боці крема,маски,ванночки з травами,косметика, манікюр, педикюр,та інші речі.
Крижана бурулька• 09 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
Так це все і є догляд. Не всі його потребують саме в такому вигляді, але це догляд. Чистий одяг та охайна зачіска то вже гігієна
Кумася• 09 сентября 2024
Ответ дляспальное место
Так. Чоловік повинен доглядати себе
Прям должен?
Ковбой Хагис• 09 сентября 2024
Мой муж ходит раз в месяц. Может сейчас кто-то потеряет сознание , но и на маникюр с педикюром ходит .
спальное место• 09 сентября 2024
Ответ дляКумася
Прям должен?
Точно повинен знати, що є така опція.І що ходити до косметолога - то не соромно, і то не ознака гея.
До речі, і на манікюр, і до подолога норм ходити чоловікам.Хоча б інколи
Кумася• 09 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
Не всем. Есть мужчины, которые следят за собой