Мизимец• 09 сентября 2024

Тошнит после еды при беременности

Девочки, у кого то было такое, что после еды начинает тошнит на самых ранних сроках беременности? Также тошнит как только начинаю чувствовать голод. Это может бытб проблемой?
Шукаю стакан• 09 сентября 2024
Це може бути токсикозом. Тошнило, аж поки не відчула рухи дитини.
Токсикоз це ее тільки ригачки, а тошнота і небажання їсти теж.
Телепузик• 09 сентября 2024
Тошнить майже завжди .....
Викликаю на дебати• 09 сентября 2024
Поздравляю, вас не обошёл токсикоз.
автор Мизимец • 09 сентября 2024
Просто не тошнит на запахи (только духи очень резко чувствую), тошнит именно после того как поем, через пол часа где то
Тримаю свічку• 09 сентября 2024
Ответ дляМизимец
Попробуйте тогда пару ложек семечек подсолнуха, только хорошо высушенных поджаренных, мне помогало, они у меня везде были рядом
Файна_зупка• 09 сентября 2024
Ответ дляМизимец
А с чего вы взяли, что должно тошнить именно на запахи? Токсикоз у вас, поздравляю, вы беременны.
Розумна Губка• 09 сентября 2024
автор, главное, что вы вообще пока можете есть и пить и не рвать. это беременность, детка )
Умничка-помощничка• 09 сентября 2024
Ответ дляМизимец
У мене таке було, правда на пізнішому терміні, і виявилось, що підвищена кислотність шлунку. Лікар порекомендувала склянку теплої лужної (типу Поляна Квасова) води через 30-60 хвилин після їжі пити, мені допомогло.
Але це дійсно може бути просто токсикоз. У мене це просто після 25 тижня почалось, тому було зрозуміло, що це щось інше вже.
Smileface-6c13• 09 сентября 2024
В мене такий самий був токсикоз. На запахи я не реагувала. Просто тошнить ввд голоду і від їжі.
автор Мизимец • 09 сентября 2024
Ответ дляSmileface-6c13
Це у вас на перших тижнях було?
Швидка Настя• 09 сентября 2024
Можливо спробуйте їсти «меншими» порціями, але частіше, тоді і відчуття голоду буде не так відчуватися. Як тільки у мене виникало відчуття голоду, то терміново потрібно було хоч щось з‘їсти (крекер, горіхи, бублик)
Smileface-6c13• 09 сентября 2024
Ответ дляМизимец
Це у вас на перших тижнях було?
З 6го до 12го. На 12му почало відпускати