Всміхайлик• 09 сентября 2024
Україномовний гід на о.Корфу
Дівчата, ви точно все знаєте🥰 порадьте, будь ласка, когось із наших земляків, хто живе і проводить цікаві екскурсії по о.Корфу? Дякую
Жирафовое варьенье• 09 сентября 2024
Бажаю вам класно відпочити, це був наш останній відпочинок перед повномасштабною. Чудовий острів. Ми просто взяли авто на прокат і каталися, куди хотіли.
Иванка Бур• 09 сентября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Удалено администрацией...
А почему нет? В Италии была недавно, во всех городах, где была на экскурсиях, везде украиноязычные были. Почему в Греции их не может быть?
Всміхайлик
• 09 сентября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Удалено администрацией...
Не розумію іронії, була на багатьох грецьких островах і знаходила наших. Після війни і поготів
Всміхайлик
• 09 сентября 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Щиро дякую. Авто брали в аеропорту, готелі чи де кращі умови?
Всміхайлик
• 09 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Авторко, а якщо російськомовний гід коштуватиме 50
Євро, а україномовний 150 Євро - готові доплачувати?
Так, готова. Хочу підтримувати наших в усіх куточках світу. Зауважу, моє питання про гіда, а не про мовний срач. Я сама недавно перейшла на мову і мені дуже важливо уникати словникових гойдалок.
Жирафовое варьенье• 09 сентября 2024
Ответ дляВсміхайлик
Був дуже класний збіг обставин) Ніколи не ходимо на зустрічі з гідами, бо є великий досвід самостійних поїздок. Але на Корфу летіли від оператора, І вирішили піти до дівчинки гіда, бо в готель вона приїхала суто до нас. Вирішили взяти авто, бо транспорт там не розвинений, а хотілось побачити якомога більше. Замовили через неї. Ну і виявилось, що нам подарували два додаткові дні аренди авто. То ми за 5 днів обганяли майже весь острів)
Всміхайлик
• 09 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
Ну не плутайте мух і котлети. Коли ви вчите мову, маєте достать часу для вибору і конкретний запит - ви ж вибираєте по тих параметрах, що цікавлять виключно вас, правда? Чому для вивчення англійської чи французької пошук носія для спілкування- це ок, а для української відразу в штики. Ваш приклад про хворобу чи якісь інші обставини - недоречний. Якщо не маєте контактів гіда, навіщо заходити в тему і розводити полеміку?!
Та прям багіня• 09 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
Вы прям задание со звездочкой автору закидываете 😂
Ответ дляВсміхайлик
Ні, конкретне питання, мені просто цікаво. Англійською (міжнародною мовою, до речі), як я розумію, ви не володієте. Прихватив у вас зубік, а лікарі будуть поблизу лише англомовні і російськомовні. Будете страждати і шукати україномовного? І порівнювати міжнародні мови з українською, якось дивно, вибачте )
Всміхайлик
• 09 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Дивно порівнювати запит по гіду з якимось іншими ситуаціями. Не маєте контактів - проходьте повз. Англійською я володію на достатньому рівні, щоб задовольнити базові потреби з лікування, проживання і т.д. Але от така я дивна - кайфую від української. І хочу у вільний час насолоджуватись екскурсією на тій мові, якій мені хочеться. Це як критикувати когось за те що він любить борщ, адже є купа «міжнародних страв». На цьому дискусію вважаю завершеною і прошу не флудити в темі. Дякую за розуміння.
Бачу_майбутнє• 09 сентября 2024
Ответ дляВсміхайлик
Удалено администрацией...
Ответ дляВсміхайлик
Вже і англійською почали володіти.
Всміхайлик
• 09 сентября 2024
Дякую всім адекватним коментаторам💗, україномовні сертифіковані гіди на Корфу знайдені🥳. Тему закриваю.