Всім привіт. Порадьте будь ласка гарного репетитора з математики, для підготовки до НМТ, який має чіткий план підготовки, перевіреного та якого хочеться рекомендувати. Формат групового навчання саме з математики не заходить, виявилось це ось зараз. Напишіть будь ласка контакти в пп, буду дуже вдячна!
Елена-1516• 09 сентября 2024
План підготовки залежить від початкового рівня учня, від того в якому він класі. А ще результат залежить 50 на 50 від репетитора і учня.
Ответ дляЕлена-1516
Це все зрозуміло)