Люблю Украину• 10 сентября 2024

Великі проблеми з сином. Не вчиться, не працює. Немає більше жодних сил

Синові 21 рік. Університет закинув ще минулого року, на роботі не був ніколи в житті. Цілий день компʼютер, ігри, навушники, зранку сідає і до вечора його ніби немає. Мама приготуй, мама подай. Стала ставитись до цього жорсткіше, не готую, не перу, почала ігнорувати . Нічого не дає. З фінансами зараз сама маю проблеми, розумію, що він ще в якійсь мірі дитина, але ж дорослий бугай, йди хоча б на харчування зароби грошей собі. З хати не випереш.
Маю ще другого сина, якому 24. Абсолютно самостійний, закінчив ВУЗ, з 20 років перейшов на повне самозабезпечення, працює, навіть нам допомагає коли є змога. Просила поговорити з молодшим, думала може вплине якось. Ніби два брати, а повні протилежності. Батько в них один якщо що (вже покійний). Звинувачую і себе. Ніби обидвох виховували в однакових умовах. Але чомусь так. Мені під 50. Хочеться почати жити для себе. Вважаю, що дала все що могла. Навчання оплатила обом ( доки молодший не кинув). Завжди намагалася дати найкраще. А зараз і ні для себе пожити не можу, нічого. Навіть вибачте з чоловіком не побудувати щось, не запросити. Хоча маю повне право і бажання. Не знаю що робити…Вибачте за ниття. Але вот так випхати з дому дорослу дупу під 2 метри теж не можу. Сайт анонімний то вже не стримуюсь у виразах. Може знайду дієву пораду тут, або як то кажуть «підсрачник».
Шкідлива молекула• 10 сентября 2024
Ну так если кинул университет, то достаточно взрослый и пойти работать. Он же за что-то живет, скажите нет денег на еду для него, на интернет и даже на туалетную бумагу.

Хвильоватиша• 10 сентября 2024
Тільки випхати, інакше ніяк...
Коли буде голодний подумає про роботу,а поки в нього все є,вона йому не потрібна
Він вже не дитина
бЭйбА• 10 сентября 2024
Так и сказать ’Сын, я тебя очень люблю и для твоего же блага отпускаю во взрослую жизнь! С этого моментя я не готовлю, не убираю, не стираю и вообще питаюсь в кафе и поживу для себя немного’
Ну и прекратить оплачивать еду-одежду-готовку и интернет)
В курсі діла• 10 сентября 2024
Лишить всяческой фин поддержки, включая оплату интернета и даже минимальной еды.
Сирожено_пирожено• 10 сентября 2024
Так, тут потрібні рішучі дії. Скажіть, що на роботі скорочення, перевели на півставки.
З їжі купуйте самий-самий мінімум, за інтернет не платіть, нічого взагалі йому не купуйте ´, мобільний йому не поповнюйте і ставте перед фактом, що йому тепер треба працювати.
Ольга.Д.О.• 10 сентября 2024
Не проплачуйте йому інтернет.
Трохи злякана• 10 сентября 2024
Так а вы сама с ним говорили, что надо идти работать, раз уж учёбу бросил?Что вы его уже не обязаны ни содержать, ни обслуживать, все - взрослая жизнь? И что он вам ответил?

Ирина-bbd0• 10 сентября 2024
Ответ длябЭйбА
Потом привести мужика и для него готовить.стирать .гладить ))))
Но любит и того и того ж
Просто ребенком.которого рожала ’для себя’ уже наигралась.еле дотянула)))))))

Автор.я Вас понимаю
Всегда просто фигею с формулировок когда-то рожавших ’розовые пяточки и смыслы жизни’.а сейчас еле дотянуть чтобы сдыхаться от этого счастья))))
Сметчица• 10 сентября 2024
Я знаю схожий випадок. Сидів у батьків на шиї до смерті. Помер, пробачте, на щастя досить молодим... Теж здоровий бугай, а і пальцем поворухнути не бажав, не те, щоб на роботу чи навчання. Навіть по дому. Днями-ночами за комп´ютерними розважалками...
автор Люблю Украину • 10 сентября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Кожен день говорю. Каже буде онлайн шукати роботу. Але він це вже півроку каже. Та і хто його візьме на онлайн роботу, якщо навіть дорослій серйозній людині важко знайти щось онлайн? Місяць тому сказав піде на підпрацьовку в кафе. На наступний день сказав мене не взяли
І так постійно якась відмазка
Ну я ж не виставлю його речі і не скажу вперед і на вихід. Треба жорстко приймати міри, але поки глухо. Ніби обидвох виховувала в однакових умовах з однаковим підходом. Старший повністю самостійний, чуйний, і школа з відзнакою була, і в університеті навчався на високі бали, в 20 вже працював і повністю забезпечував себе. А тут просто жах…
Десь так, але...• 10 сентября 2024
Даже не знаю, что советовать.
С одной стороны-хорошо, что сыновья живы, здоровы и с вами.
С другой стороны- понимаю, что очень инфальтильный ребенок и это проблема.
Вы с ним говорили, вообще, как дальше?
бЭйбА• 10 сентября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
І так постійно якась відмазка
А вы не хотите уехать на месяц на лечение? Никак по финансам?
Яжемать Мне можно• 10 сентября 2024
Отключите интернет. Готовьте на себя, и покупайте еду на одну персону.
А почему мужчину не можете пригласить?
Сын мешает?
автор Люблю Украину • 10 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Но любит и того и того ж

Автор.я Вас понимаю
Та чому здихатися? Ми з чоловіком в нормальних умовах дітей народжували, не бідували. На освіту обом кошти були, виховання намагались дати хороше. Звичайна сімʼя. Але хочеться щоб дитина самостійна була, особливо коли це хлопці, мені не шкода йому їсти дати чи купити речі чи ще щось, але хочеться щоб людина була самостійна і виросла, елементарно базові потреби свої закривала, бо який це буде чоловік в майбутньому? Я давала якомога більше і краще обом. Але в свій 5 десяток хочеться теж для себе встигнути пожити, поки ще не зовсім вибачте бабка.
Ирина-bbd0• 10 сентября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Так это ж не аист подбросил его такого.правда?
Какие у него мечты? Чем заниматься нравится и почему вуз бросил?
Ирина-bbd0• 10 сентября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Я написала-я Вас понимаю
Подача не всегда понятна в таких историях ’как бы сдыхаться уже’
Тихомандражная• 10 сентября 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Не кормити рідну дитину морально досить важко, навіть коли це 2-х метровий бугай. А от вимкнути інет- цілком реально. В тому числі мобільний. Мені чомусь здається, що саме це змусить його рухатись. Бо попрікати матір в хованні їжі він може і автора це чіпатиме,а от в відключенні інету-ну вже вибачай,хлопче)
автор Люблю Украину • 10 сентября 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
А почему мужчину не можете пригласить?
Сын мешает?
Маю співробітника який проявляє увагу, запрошує до себе. Також хочу запросити на якийсь чай, в мене 2 кімнатна квартира, але трохи вже навіть соромно. Розумію якби 16-19 років, син студент і тд, але тут зовсім інша ситуація.
Трохи злякана• 10 сентября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
І так постійно якась відмазка
Вы ему даёте карманные, одеваете/обуваете? Если нет, то я не понимаю, ему совсем ничего не надо? У него не депрессия? Чем он занят целыми днями? Друзья, девушка есть?

Мы переселенцы, у нас с деньгами не очень, сын в 14 лет нашёл подработку, потому что карманные маловаты. Пытаюсь понять, как более взрослому парню может быть не надо...

Ирина-bbd0• 10 сентября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
А чем Вам не нравится встречаться у мужчины или на нейтральной территории?
Зачем домой к себе тянуть?
Ніка Найз• 10 сентября 2024
Отправьте как младшего бездельника на базовую военную подготовку в ВСУ! Там ему мозги быстро вставят!
Ирина-bbd0• 10 сентября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Спивробитник женат и у него мало денег на сьём.поэтому сына из дома нужно выпхать?
автор Люблю Украину • 10 сентября 2024
Ответ дляТрохи злякана

Про депресію казав минулого року. Шо не може вчитись і працювати бо в нього наче біполярний розлад, Я кажу давай оплачу тобі психолога, можеш навіть онлайн займатися, або хочеш піди до спеціаліста терапевта в клініку, дам гроші тобі. Сказав не треба і що я «не пойму».
ok1904• 10 сентября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Ну то кого соромитеся? Інфантила? Сепаруйтеся ментально від нього. Треба було раніше, але ніколи не пізно починати
Десь так, але...• 10 сентября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Вы имеете полное право пожить для себя и не оглядываться уже на детей. Вполне зрелые.
А какой младший по характеру?
ok1904• 10 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Ви вже всіх своїх відправили?
Комиссия50%• 10 сентября 2024
Отключите интернет. Нет денег
Не цілуюсь з бодуна• 10 сентября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
ага.психлога. потім приходить і розказує.,- що мати в усьому винна.
ok1904• 10 сентября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Коли Ви його жалієте, насамперед Ви робите гірше собі, вірніше Ви весь час себе жалієте, не його. Виходьте з зони комфорту. Ви ще не знаєте, що від нього конкретно хочете
Ну що ви, мамо!• 10 сентября 2024
Ответ дляСметчица
Жах якись казати ’помер на щастя досить молодим’