Чучело-Мяучело• 10 сентября 2024

Какие ваши любимые ежедневки и гель для интимной гигиены?

Танго утрьох• 10 сентября 2024
не пользуюсь
це все маячня
Сливочная пенка• 10 сентября 2024
Натурелла.
Рідке інтимне мило Зеленая аптека, Шавлія
УраганнаЯ• 10 сентября 2024
Лактацид
ДлинноНожка• 10 сентября 2024
Гелем не користуюсь. Щоденки Лібрес та Котекс, іноді Беллу купую. Мені не дуже принципово, тому що мало ними користуюсь
Гидроусилитель руля• 10 сентября 2024
Щоденки які є по акції, вони мені тільки на кінець місячних, а так я не користуюсь.
Гель зараз топ бьюті
сама себе прекрасная• 10 сентября 2024
Невидимка• 10 сентября 2024
Щоденки використовую лише в останній день місячних і все. Тих що подобається немає в продажу, а в мене ще запас є. Гель не використовую спеціальних.
ЗдесяЯ• 10 сентября 2024
Діскрит, Котекс
Ziaja