Чучело-Мяучело• 10 сентября 2024
Какие ваши любимые ежедневки и гель для интимной гигиены?
ДлинноНожка• 10 сентября 2024
Гелем не користуюсь. Щоденки Лібрес та Котекс, іноді Беллу купую. Мені не дуже принципово, тому що мало ними користуюсь
Гидроусилитель руля• 10 сентября 2024
Щоденки які є по акції, вони мені тільки на кінець місячних, а так я не користуюсь.
Гель зараз топ бьюті
Невидимка• 10 сентября 2024
Щоденки використовую лише в останній день місячних і все. Тих що подобається немає в продажу, а в мене ще запас є. Гель не використовую спеціальних.