Квітка Миру• Изменено 10 сентября 2024
Психологи. Одна я не розумію, нащо вони?
Прості тупі загальні фрази. Ни о чём.
Просто щоб виговоритися замість священика? Вам що конкретного порадив психолог?
Квітка Миру
• 10 сентября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
У вас яка професія?
Економічна.
Ms. Доброта• 10 сентября 2024
Специалисты есть разные, как и в любой сфере. Наверняка у вас на работе тоже есть рабочие лошадки, а есть выдувающие кофе с сигаретой в перерывах между перетиранием сплетен
Квітка Миру
• 10 сентября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Чтоб излить душу только за бабки
То точно, 100%.
Люблю_смаколики• 10 сентября 2024
Так само не розумію. До жодного психолога не зверталась, бо є в оточенні психологи, то висновки зробила. Але комусь, можливо, вони корисні.
Квітка Миру
• 10 сентября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Тим певно і корисні, що деяким людям хоть поговорити б з кимось, і вже легше
Жинси на дитину• 10 сентября 2024
Что за привычка обесценивать чужой труд. Вам психолог не нужен, не обращайтесь к нему. Кому-то он просто необходим
Фісташкова кава• 10 сентября 2024
Особисто для себе я в них сенсу не бачу. Але розумію, що декому можуть в чомусь допомогти
Теща дочки• 10 сентября 2024
Нічого толкового. 1) Вони говорять те, що і співчутливі, емпатичні, морально адекватні друзі; 2) Те, що я вже читала - прочитала більше 15 книг.
У мене був психолог, яка перевіряла мене на депресію по тесту з інету. Я прийшла з іншим запитом (спойлер - депресій у мене ніколи не було) так вона постійно скеровувала тему розмови на ті питання. Вона НЕ чула мене. Відробляла свої гроші. Сучка. 800 грн викинула на неї. Вірю, що психотерапевти можуть допомогти. Але не психолог
Я б такое не носила, но продаю• 10 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
Економічна.
Не розумію, який толк з тих економістів
Идеальная оптимистка• 10 сентября 2024
От вас замінять «машини», а на психологів тільки ростиме попит. Тому й бісетесь.
Квітка Миру
• 10 сентября 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Я працюю з психологом постійно. В нас навіть є штатний
І як Вам робота ваша. Ви даєте поради якого типу? Якісь дії клієнтам зробити? Чи ліки приймати?
Квітка Миру
• 10 сентября 2024
Ответ дляТеща дочки
То ще дешево. В основному 2000 грн
Пліткарка• 10 сентября 2024
Коли у мене почались реальні проблеми, то навіть психіатри погано допомагають, не те, що прихолухи з психотерапевтами. Висновки прийшли самі собою-теорія від практики дуже відрізняється
Мрії у вирії• 10 сентября 2024
Обращалась как-то на бесплатную линию помощи, в том числе и для суицидников. Столкнулась с хамством, бестактностью. И сколько раз встречала отзывы, что и платные могут сделать хуже. Это такие же люди, которые не могут отделить работу от личного — могут перенести личные травмы, личный опыт на пациента.
Квітка Миру
• 10 сентября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Не розумію, який толк з тих економістів
То точно, того роботу не можу знайти. Кому вони потрібні
Жинси на дитину• 10 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
Вы читайте внимательно, она не психологом работает, а с психологом
Идеальная оптимистка• 10 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
А ви й в своїй роботі така «уважна»?
ротцвеники• 10 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
Ви хочете про це поговорити? Ваші вимоги занадто високі, а платите мінімалку? От для цього беріть і НR психолога, люди будуть радіти
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 сентября 2024
так что психологов в костер? они не нужны? или может не все умеют слышать полезное?
Ответ дляЖинси на дитину
Психолог не нужен материалистам. Они игнорируют свою душу и искренне не понимают, как можно обращаться к специалисту, который помогает наладить контакт со своей душой, жить с ней в согласии, помогает с душевными травмами.
ротцвеники• 10 сентября 2024
Вам не психолог потрібен. Ви не розумієте його функцій і можливостей
Секс-Бомба• 10 сентября 2024
спробуйте спершу - а потім хайте.
Дуже раджу сервіс підбора психологів сама собі там знайшла
Поросенка• 10 сентября 2024
Моя думка, що психологи потрібні або дитячі (дитяча психіка нестійка, легко травмується, її часто важко розуміти дорослим людям), або такі, що надаюють допомогу в надзвичайних ситуаціях (людям в стані гострого стресу через якісь надзвичайні події). Решта, ну таке.... Дорослій людині, що має мізки, не важко і самій зрозуміти, що є причиною її стану. І в залежності від того або відпустити ситуацію, або звернутись до невролога/психіатра по конкретні медичні препарати.
Квітка Миру
• 10 сентября 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Ой, тоді вибачаюся
Квітка Миру
• 10 сентября 2024
Ответ дляГоворилка
Несколько психологов, с которыми мне довелось иметь дело, довольно существенно изменили мою жизнь, сделали её легче, оптимистичнее, веселее. Помогли мне дать достойный отпор наглой и беспринципной матери.
А почему несколько?