Мама фіфті цента• Изменено 11 сентября 2024
Де краще здавати аналізи?
Порадьте будь ласка хорошу клініку, де можна зробити аналізи в Києві
А я нівроку• 11 сентября 2024
Саме клініку? Аналізи зазвичай в лабораторіях здають. Найбільші мережі Діла і Сінево.
Є простіші, але і дешевші. З тих, що якісно роблять (результати завжди достовірні) можу Ніколаб порадити.
Мама фіфті цента
• 11 сентября 2024
Я просто в кого не питаю, то всі говорять, що тільки не в ділу та сінево. Не розумію чому так. Кажуть, що не достовірні результати 🥲
Рожева юбка• 11 сентября 2024
Я на протязі багатьох років ходжу саме в Сінево. Завжди охайно роблять та і по результатом ніколи сумнівів не виникало у лікарів
ЛюблюДевчонок• 11 сентября 2024
Я здавла в Сінево на Леся Курбаса ( Київ) дуже сподобалось, професійний персонал, гарне віділення і результати вже мала вечором на електронці. Тому можу радити)
Робот Вертер• 11 сентября 2024
Раніше ходила до Діли, але вони затримали мені аналіз ( був важливий для мене) хоч і уточнювала у них по срокам, сказали до вечора буде готовий але нажаль отримала аж наступного дня результати над вечір. Вимушена була йти перездавати, пішла в Сінево і на мій подив зробили гарно і в той же день прислали результати, після цього ходжу тільки до них