ДолькиКабана• 13 сентября 2024
Поборы в больнице
Была на операции в Киеве, оставила благодарность врачу 15 тыс(операция сложная) плюс заплатила в кассу за саму операцию на что врач сказала что мои услуги стоят дороже, совсем зажрались там я в шоке просто с них.
Мороженная курица• 13 сентября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Товсто ви тролите
То мабуть такий же лікар
Лялькодзьоб• 13 сентября 2024
Ответ дляПосле 18
Ну, для того щоб розвиватись і добре оперувати, лікарі за свій рахунок їздять навчатися. 3000$ це страт за недорогі курси. От і рахуйте
А те що оперують на купленому державою без оплати податків то норм ?
Менее Более• 13 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Была в такой ситуации когда-то, очень неприятно вспоминать(
Папа выписывался из больницы, она гос, но ведомственная, для посторонних платная (платили в кассу за палату и всё лечение).
Я на выписке принесла врачу букет (женщина, папа лежал там месяц, тяжелый, хотелось ей сделать приятно) и деньги.
Она прямо при мне пересчитала и сказала с Вас ещё столько-то.
И так как у папы было хроническое заболевание и я думала, что мне с ней ещё предстоит иметь дело, то молча доложила в конверт.
Это ужасно
мені після пологів сказав давай ще стільки само. При чому народжувала по швидкій. Але я його бачила перший і останній раз, тому послала в сад.
Начальник Анонимов• 13 сентября 2024
Ответ дляДолькиКабана
А ей мало видите ли.
Так, это реально мало, всего 350 евро,вы явно пожлобились
Даха-сваха• 13 сентября 2024
Зато если послушать советчиц, то у нас в стране самая передовая медицина
Еще удивляются почему продолжительность жизни в Европе выше. Там рак по страховке человеку вылечат, а у нас без денег отправят умирать
Менее Более• 13 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Так пусть идёт и развивается в частную клинику. А чего не идет? А потому что видать такой спец хороший, что в частные не берут.
а тому щов приватних все бабло йде власнику, лікарі там теж не особо шикують. А тут в державній вона більше має дохід з таких як автор
Лялькодзьоб• 13 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Я в таких случаях всегда вспоминаю как я в Чехии заболела и мне выписали лекарств на 1000! евро, я спустилась в больнице в аптеку, они достали коробку, собрали в неё всё это и мне дали (страховка).
Але там фу медицина , а в Україні агонь :))
TANYA 0 0 0 0• 13 сентября 2024
Ответ дляПосле 18
А скільки лікарі ще заробляють від фармацевтичних фірм приписуючи ліки які не потрібні, скільки є недбалості і халатності про це не згадується???
После 18• 13 сентября 2024
Ответ дляМенее Более
то шо автору 3000дол тре було дати?? Автор дала 400 дол, от 10 людям зробить операції і відібє вкладене.
а взагалі пздц
Не те слово(
Якби знали люди, скільки на ті курси, навчання грошей треба, щоб чомусь навчитися, бути спеціалістом, постійно оновлювати свої знання (
І держава не спонсорує закордонні курси - Німеччина, США, Іспанія, Франція.
Тому наші і виїжджає багато, чудові спеціалісти.
І нікому до цього діла не має.
Мороженная курица• 13 сентября 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Хочемо в Європу, а самі плодимо корупцію і клюємо інших бо мало дали. Хз що то хлопці там виборюють на нулі
бифидобактерияЖоржик• 13 сентября 2024
Ответ дляДаха-сваха
У нас и за деньги не вылечат. Сначала выкачают все деньги, а потом отправят умирать.
Лялькодзьоб• 13 сентября 2024
Ответ дляДаха-сваха
Сьогодні оприлюднили дані - в Україні найвища смертність з найкращою медициною :)
Дивно
Менее Более• 13 сентября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Саме тому в нас треба страхову медицину всюди(( так, дорого, але це єдине що корупцію змогло хоча б трошки зменшити, проте в нашій країні вже просто така традиція дякувати всім - від лікаря до вчителя, і мало хто від цього відмовиться
страховка теж не панацея. Наприклад хронічні хвороби не лікують, не оперують.
Начальник Анонимов• 13 сентября 2024
Ответ дляМороженная курица
Так, зробіть спочатку нормальну зарплатню лікарю, а тоді вже говоріть про побори
Червона рута• 13 сентября 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Сейчас подтянуться те, кто расскажет, что врачи не должны работать за копейки.
А для кого-то 15 тыс это зарплата за два месяца.
По факту врачи офигевшие. Пусть открывают частные клиники, вывешивают прейскурант и платят налоги.
Я тоже считаю, что должна быть частная медицина и точка, оплатил в кассу и все довольны и налоги и зарплата Врачам достойная, сестра работает Врачом в Германии с 2014 - не нарадуется, что нет унизительной позиции клянчить у пациентов копейки. А так получила 4500 брутто и спокойна
Лялькодзьоб• 13 сентября 2024
Ответ дляПосле 18
Не те слово(
І нікому до цього діла не має.
Виїжджають ці чудові спеціалісти і починають з нуля доводити що мають медичний диплом
После 18• 13 сентября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Дивно
А Ви не розумієте, чому смертність висока? Чи в нас мир на землі?
А то, що народжуваність мала - лікарі винуваті?
Менее Более• 13 сентября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
в держ приміщенні, за держ комунальні послуги, за держ ЗП прибиральниць, санітарок, медсестер.
Начальник Анонимов• 13 сентября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Дивно
Ну, потому что нет хороших врачей , не осталось, кто в своем уме будет за эти копейки лечить
Лялькодзьоб• 13 сентября 2024
Ответ дляПосле 18
О , точно
До війни було інакше
После 18• 13 сентября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Не з нуля, знання мови С1, проф екзамени, знання їхньої структури медицини, протоколів. Наші це успішно здають, працюють і радуються. Кажуть - получив на руки 5000 і спи спокійно.
бифидобактерияЖоржик• 13 сентября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Дивно
Про найкращю читаю лише на порадниці. Бо маю родичів які померли від ошибок лікарів. Для мене лікарі це цинічні люди, для яких медицина це бізнес, а безкарність в нашій країні дозволяє їм заробляти шалені гроші на пацієнтах.
Лялькодзьоб• 13 сентября 2024
Ответ дляМенее Более
І ще жирний плюс до вище написаного - без жодної відповідальності
Мороженная курица• 13 сентября 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Лікарі нормально заробляють, хто нормальний спеціаліст. Навпроти мене живе в шикарній двоповерховій квартирі, ясне діло звідки, суперспеціаліст, з дитиною не раз зверталася через знайомих, жодного разу не попросив винагороду. Просто є Лікарі, а є лікарі які дорвалися до грошей
Пишу каліграфічно• 13 сентября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Дивно
Потому что многим наплевать на свое здоровье, а когда приспичит денег нет на лечение, плюс огромный стресс
В гости звали?• 13 сентября 2024
Ответ дляДолькиКабана
Не просила конкретной суммы, просто на мой конверт когда посмотрела сказала что мои услуги стоят дороже, а если это последние деньги? То что теперь?
Предложили бы ей вернуть все как было .
’Дороже’ она получит в виде зарплаты . Не говоря уже о том , что операционная была не ее личная и вряд ли она оплатила аренду .
Лялькодзьоб• 13 сентября 2024
Ответ дляПосле 18
Екзамени - це не доведення того що диплом автоматично не визнається і не є ліквідним ?
Мороженная курица• 13 сентября 2024
Ответ дляЧервона рута
Думаєте, в нас це щось змінить? Не той менталітет, треба роки і не одне покоління, щоб поміняти усвідомлення і розуміння. Будуть все-одно хапати, бо звикли, яка зп не була б. Це як депутати, яким все мало.
Начальник Анонимов• 13 сентября 2024
Ответ дляМороженная курица
І звідки ж впш лікар бере гроші, якщо не з пацієнтів???