Зубачистка• Изменено 14 сентября 2024

У кого астигматизм, вы носите очки с

Долго привыкали к таким линзам?
А если решили носить обычные очки для близорукости (без линз при астигматизме), почему?
Один специалист сказал, что если не буду носить астигматические линзы, ничего не случится..кому верить, не знаю
МастерЮля• 15 сентября 2024
Ответ дляПффф 100%
У Вас є інші оптики? Я недавно доньці замовляла, то мені дуже сподобалось оптика ’Фельдман’, наче німецька. В них великий вибір оправ. На островку я б не брала точно в торговому центрі
Да, я была в двух, мне ничего не понравилось совершенно, хотя оправ было сотни

Пффф 100%• 15 сентября 2024
Ответ дляМастерЮля
В мене такий метод, багато міряю і фоткаю. А потім там чи вдома дивлюся і бачу, в якій найкраще
МастерЮля• 15 сентября 2024
Ответ дляПффф 100%
Я сразу вижу подходит или нет. Мне понравилось две оправы и те на островке( не знаю можно ли купить оправу с обычными стеклами и потом в оптике в свою оправу заказать сложные линзы
Коленная ложечка• 15 сентября 2024
Ношу звичайні, не можуть підібрати щоб коригувався, починає боліти голова, корекція лазерна також не буде ефективною, так в живу (
Пффф 100%• 15 сентября 2024
Ответ дляМастерЮля
Можна. Я так робила. І зараз в окулярах, які купувала давно, потім були штук 5 інших, літом поміняла скло в них на потрібне і знову ходжу.
Пффф 100%• 15 сентября 2024
Ответ дляМастерЮля
Тільки в тій оправі має бути скрізь по кругу метал чи пластик, бо є такі, що тільки зверху - не вийде.
МастерЮля• 15 сентября 2024
Ответ дляПффф 100%
Дякую. Я уточню в оптике, возможно это выход купить оправу на островке и поставить туда стёкла в оптике)
автор Зубачистка • 15 сентября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
10 років ношу окуляри, в мене астигматизм. без окулярів не бачу нічого. може у вас невеликий астигматизм і без окулярів норм? але шо це за лікар? нормальні радять носити окуляри, бо без них зір ще більше погіршується, мозок постійно напружений щоб компенсувати картинку, очі примружені і зморшки будуть.
носіть окуляри чи лінзи якщо є змога підібрати
Всі лікарі радять мені носити окуляри постійно. У мене невелика близорукість.
Астигматизм незначний.
автор Зубачистка • 15 сентября 2024
Ответ дляМастерЮля
Я тоже не смогла подобрать. Пока со старыми очками.

автор Зубачистка • 15 сентября 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Я не можу з астигматичною лінзою. Враження в таких окулярах, ніби у мене зріст 1 метр і я доторкнуся рукою підлоги чи впаду. Сказали, потрібен час. А я ще автошколу закінчую, в таких окулярах ща кермо не ризикну сідати.
Коленная ложечка• 15 сентября 2024
Ответ дляЗубачистка
Ну от мені так і не змогли підібрати. Я як космонавт, розсіяна стаю і голова починає боліти. Ношу звичайні лінзи і звичайні окуляри. Астигматизм на 1 оці, але в мене високої ст міопія, тому корекція обовʼязкова
МастерЮля• 15 сентября 2024
Ответ дляЗубачистка
Странно. Мне никогда не предлагали на выбор линзу с астигматизмом или нет. Выписали и всё. Но действительно не комфортно было смотреть через неё на приёме у окулиста, сказали привыкну
Любви вам!• 15 сентября 2024
У мене невеликий астигматизм і легкий мінус по зору, взяла свої перші окуляри по всім правилам то намучалась. За місяць так і не звикла до спецефектів - нудило в русі.
Психанула, переробила лінзи БЕЗ астигматизму, проте взяла так звані ’комп´ютерні’ і все чудово. Користуюсь коли довго з телефоном, за ноутом, читаю.
КарамбОлька• 15 сентября 2024
Ответ дляЭлектричка
мы сделали коррекцию,очки задолбали
Ну после коррекции будут свои приколы рано радуетесь, потом очки все равно будут и зрение будет хуже
Коханозадовільна• 15 сентября 2024
Ответ дляЗубачистка
я свої перші окуляри астигматичні як раз в автошколі вдягнула. бо не побачила знак з написом міста на вʼїзді в місто 🤣
мозок дуууже швидко звикає якщо правильно підібрати лінзу. а якщо не правильно підібрали тоді і напрягати будуть ті окуляри.
автор Зубачистка • 15 сентября 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Робила нещодавно повну діагностику. Написали, що міопія слабкого ступеню, астигматизм невеликий на одному оці.
Оптометрист навіть вивів мене на балкон, щоб я роздивилася все в цих окулярах з астигматичною лінзою. Так, кольори яскравіші, все ближче, але давить. Сказав, що через місяць все пройде).
автор Зубачистка • 15 сентября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Почему вы так считаете?