Файна пані• 15 сентября 2024
дешевий препарат для ламінування брів в малому об´ємі
Порадьте будь ласка. Мені для одної себе, тому великі об´єми не потрібні. Хочу декілька разів поробити це.
Дякую
Амбасадор щастя• 15 сентября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
В Єві продаються
Ну то покажіть як воно виглядає. Людина не знає и хоче поради
Техпаспорт на медузу• 15 сентября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Ну то хай зайде в Єву та запитає консультанта або на сайті пошукає, я цим не користуюсь, просто бачила на днях в магазині
Файна пані
• 15 сентября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
В Єві продаються
Який саме? покажіть будь ласка
Техпаспорт на медузу• 15 сентября 2024
Ответ дляФайна пані
Який саме? покажіть будь ласка
Та звідки ж я знаю який, мимохідь бачила в магазині, я ж написала. На сайті дивіться
Файна пані
• 15 сентября 2024
Ответ дляМайструю крила
Вистачить на три рази
Тобто після використання пакетики просто на скрепочку закрити і воно не вівітриться навіть за місяць/два?
Майструю крила• 15 сентября 2024
Ответ дляФайна пані
Так
Майструю крила• 15 сентября 2024
Ответ дляФайна пані
Дякую
Але якщо у вас брови густі, то може і на 2, бо в мене не дуже
Файна пані
• 15 сентября 2024
Ответ дляМайструю крила
В мене не густі, середні. Просто дуже різні напрямки росту. І тому очу обидві уложити однаково на тривалий час.
А фарбувати і той же день можна після цього препарату?
Майструю крила• 15 сентября 2024
Ответ дляФайна пані
Звісно