Кукусикиииииии• 15 сентября 2024
Как стать интересной мужчинам?
Напланетянка• 15 сентября 2024
Багато читати, підвищувати професійну кваліфікацію та частіше відвідувати серйозні заходи, де бувають серйозні чоловіки.
Мамкиня доця• 15 сентября 2024
Ответ дляНапланетянка
Херня это.
Что б стать интересной мужчинам надо быть в первую очередь интересной себе. А это значит делать то, что ты любишь.
Кукусикиииииии
• 15 сентября 2024
Ответ дляyer
якщо зовсім якась му му трохи, то потрібна ілеальна фігура як пісочні часи , лице миле, гарні зуби, волосся
У меня не такая фигура
Забагаловка• 15 сентября 2024
Універсального варіанту нема. Треба думати про конкретного і рухатись в цьому напрямку. А щоб просто звертали увагу, достатньо гарно виглядати і бути на позитиві
Ноу коммент• 15 сентября 2024
Интересовать чем-то, желательно работать там, где интересно. Короче, интересовать чем-то кроме себя, таро и натальных карт.
Кукусикиииииии
• 15 сентября 2024
Ответ дляЗабагаловка
Мне не достаточно видимо
Ноу коммент• 15 сентября 2024
Ответ дляЗабагаловка
Не думаю, что это хороший совет подстраиваться под конкретного мужчину.
Забагаловка• 15 сентября 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Мне не достаточно видимо
Коло спілкування широке? Може навколо тільки жінки чи татусі?
Кукусикиииииии
• 15 сентября 2024
Ответ дляЗабагаловка
Да, женщины в основном
Забагаловка• 15 сентября 2024
Ответ дляНоу коммент
Не підлаштовуватися) Але якщо йому цікава планета Юпітер, то бажано таки щось про неї знати, фанатіти від неї не треба)
Мать драконов• 15 сентября 2024
Ответ дляНапланетянка
Моя практика показывает - качать жопу и быть веселой и легкой 👌😹
Ноу коммент• 15 сентября 2024
Ответ дляЗабагаловка
Можно увлечь другого человека тем, что вам самим интересно. Тоже рабочий вариант и этом можно заниматься и без мужчин! Profit
Ноу коммент• 15 сентября 2024
Ответ дляМать драконов
С первым путь понятен, а со вторым?
Мать драконов• 15 сентября 2024
Ответ дляНоу коммент
С первым путь понятен, а со вторым?
С первым - брак,со вторым роман 😹
Цікавий писочок• 15 сентября 2024
Когда вы начнёте истинно кайфовать от самой себя, тогда появится вал мужчин
Забагаловка• 15 сентября 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Да, женщины в основном
Ну, тоді у цих жінок можуть бути неодружені друзі, брати, сусіди, родичі, друзі їхніх чоловіків і т.д. по списку
Люблю_смаколики• 15 сентября 2024
Немає універсального секрету. Гарним від природи значно легше, легким і веселим - також легше. Далі варіант бути «своєю» в якійсь темі і там уже «брати» інтелектом.
Фантазерша• 15 сентября 2024
Ответ дляНапланетянка
Цікаво, на цьому заході чоловік вибере начитану сіру мишу Дуняшу чи ефектну даму, якій достатньо просто посміхнутись?
Забагаловка• 15 сентября 2024
Ответ дляМать драконов
Сто відсотків
Забагаловка• 15 сентября 2024
Ответ дляНоу коммент
Можна) але у випадку, якщо сама займаєшся чимось цікавим чоловікам. І тоді, тобі доведеться вести діалог. А так він буде розповідати про своє захоплення і про себе)
Забагаловка• 15 сентября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Не завжди
Цікавий писочок• 15 сентября 2024
Ответ дляЗабагаловка
Не завжди
Всегда, ещё и отбиваться надо будет от особо настойчивых поклонников🤣😅
Забагаловка• 15 сентября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Якщо коло спілкування дуже обмежене, то вся надія тільки на онлайн
Цікавий писочок• 15 сентября 2024
Ответ дляЗабагаловка
А почему обмежене?
Шукаю стакан• 15 сентября 2024
Ответ дляНапланетянка
Как это поможет стать интересной мужчинам?
Шукаю стакан• 15 сентября 2024
Ответ дляНоу коммент
С первым путь понятен, а со вторым?
А со вторым что непонятного?
Забагаловка• 15 сентября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
А почему обмежене?
На роботі чи на навчанні жінки, нікуди не ходити, ніде не бувати. Сам же він додому не прийде)