Скорая помощь• Изменено 15 сентября 2024

Дитина трішки обпеклась горячою водою в душі. Я вчасно забрала

Кран покрутив
Але все рівно шкіра на руці трохи червона стала
І видно болить бо плаче
Яка перша допомога?
Бабайко• 15 сентября 2024
Холодная вода

Дуболом• 15 сентября 2024
Пантенолом змастіть.
Моя улюблена страшко• 15 сентября 2024
Якщо є пантенол, намажте, тільки не олія!!!
автор Скорая помощь • 15 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Блін( як же я так не догледіла
побольшомусекретику• 15 сентября 2024
Під холодну воду, потримати трохи.
Любительница• 15 сентября 2024
Холодна вода, тримати хвилин 20-30, можна в мисці, потім пантенол
Моя улюблена страшко• 15 сентября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Блін( як же я так не догледіла
Буває, головне зараз зробити все необхідне. В мене донька (їй 15 років)пів року тому чашку чаю на себе вивернула, добряче обернулася, я бігла до сусідки за пантенолом, бо вдома не було.

Бабайко• 15 сентября 2024
Автор, поймите, ожог нужно сначала охладить. Качественно и долго! Ну это зависит конечно от степени ожога. Все, что вы нанесете на ожог сразу же, без охлаждения, опустит температуру поверхности ожога вглубь тканей, а это уже очень плохо- это и боль, и поражение более глубоких тканей. Поэтому всегда сначала охлаждаем, потом наносим пантенолы и прочую ерунду
автор Скорая помощь • 15 сентября 2024
Ответ дляБабайко
Я зрозуміла
Вже дитина заснула
Тепер думаю як воно завтра буде… коли ця червонота пройде
Пік Антна• 15 сентября 2024
Недавно была такая же ситуация. Судокрем спас нас
Мастер Класс• 15 сентября 2024
Сьогодні день дурний, я на себе теж нечайно кип´ятком ляпнула, получила опік, невеличкий, але шкура злізла. Ппц блін.
А вам краще за все як і писали, під холодну воду, і пантенолом запшикать
автор Скорая помощь • 15 сентября 2024
Ответ дляПік Антна
Якщо завтра нанести крем - буде пізно? Бо тут в селі ніякого дитячого крему немає(
Бабайко• 15 сентября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Я зрозуміла
Вже дитина заснула
Если просто краснота, то ничего критичного. Просто не мажьте сверху никаких жирных кремов. Если спит, значит не болит и всё ок. Утром нанесите пантенол, чтоб успокоить кожу
автор Скорая помощь • 15 сентября 2024
Ответ дляБабайко
Дякую вм за пораду
автор Скорая помощь • 15 сентября 2024
Ответ дляБабайко
Я дитину повністю роздягла. Навіть не накриваю нічим
Зробила прохолодок
Бабайко• 15 сентября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Зробила прохолодок
И сами ложитесь отдыхать)
автор Скорая помощь • 15 сентября 2024
Ответ дляБабайко
И сами ложитесь отдыхать)
🤗🤗🤗 дякую
Надіюсь завтра буде краще йому
ТочноБудет• 16 сентября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Крем на опік наноситься вже на стадії загоєння/регенерації шкіри. Це ж стосується і пантенолу. Для лікування опіку є гідрогелеві засоби: серветки, бинти, компреси і т.д. вони зволожують і охолоджують шкіру.
ТочноБудет• 16 сентября 2024
Ответ дляЛюбительница
Не в мисці. Має бути проточна прохолодна (не геть холодна) вода