Уси Пуси• 16 сентября 2024
Лімфовузли
Скажіть чи у ваших дітей пальпуються лімфовузли на шиї? Недавно помітила в своєї дитини, відвела до педіатра та на УЗД, здала аналіз. все в нормі, сказали лікарі що то у всіх так, просто в одних їх видно, в інших ні . Різна будова шиї.
По УЗД розміри різні, до 10-11 мм в основному, але їх можна на шиї пропальпувати з однієї сторони 2-3 шт і з іншої 4-5 . Всі кажуть що но нормально.
Це справді так, ви також можете пропальпувати в своїх діток ? Бо моя дитина вже не така й мала 10 років.
Эта_Шикарна)• 16 сентября 2024
Ну бля.
Адміни , реально, заблочте цю хвору мамашку.
За нею психушка давно ридає.
Уси Пуси
• 16 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ну бля.
За нею психушка давно ридає.
А що я щось не те спитала?
Уси Пуси
• 16 сентября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Опять ВЫ???
Та що ж ви. Яка я? Перший раз створила тему , хочу почути думку інших мам.
МояХатаЗкраю• 16 сентября 2024
Ответ дляУси Пуси
Первый? Да Вас узнают по первым буквам уже.
Эта_Шикарна)• 16 сентября 2024
Ответ дляУси Пуси
Хтось може відповісти мені по темі?
Я можу.
Викликайте псих бригаду і лягайте в спец заклад на лікування.
Мало того, що самі сходите з розуму,та ще й рідним псуєте життя.
Безлім на все• 16 сентября 2024
Ответ дляУси Пуси
Хтось може відповісти мені по темі?
А відповіді лікарів вам не досить?
Уси Пуси
• 16 сентября 2024
Ответ дляБезлім на все
А відповіді лікарів вам не досить?
Ні, хотіла б ще почути думку батьків, хто з цим стикався
Безлім на все• 16 сентября 2024
Ответ дляУси Пуси
Погано. Бо потрібно слухати лікарів.
Уси Пуси
• 16 сентября 2024
Ответ дляБезлім на все
Погано. Бо потрібно слухати лікарів.
Іноді тут дають кращі поради ніж лікарі і більш точніші.
Безлім на все• 16 сентября 2024
Ответ дляУси Пуси
Так, звісно, через монітор))) Ще й лікування зараз призначать.
Эта_Шикарна)• 16 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
это ненормально, срочно ведите ребенка к онкологу
Вона вже дитину по всіх лікарях перетаскала. І то по пару десятків раз.
Все добре.
Задайте на кідстафі в пошуку слово лімфовузли, то будете в шоці тої епопеї
Все добре.
Жена сантехника• 16 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Все добре.
я читала темы) думаю это единственное верное решение
Уси Пуси
• 16 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Були в гематолога онколога, сказала що причин для хвилювання не бачить . Сказала що те що вони пальпуються то нічого страшного, головне що вони правильної форми, не болючі і рухомі. Аналізи ок. Ну і по УЗД там все ок.
Але цікаво чи реально все ок? Дійсно в дуже багатьох лімфовузли пальпуються?
Безлім на все• 16 сентября 2024
Ответ дляУси Пуси
Перечитайте свої теми. І перестаньте клепати нові, дайте дитині нормально жити, не тягайте його по тим лікарям(.
Стефанія• 16 сентября 2024
Ответ дляУси Пуси
Хтось може відповісти мені по темі?
Давайте по темі десятий раз.
Пишу як мама, яка пройшла зі старшою дитиною онкогематологію. Саме це ж ви щуукаєте у своєї дитини?
У меншої моєї дитини, якій 10 років, теж є ’гроздь’ лімфовузлів підчелюсних з обох сторін. З її 2-3 років. Вони при хворобах збільшуються, потім зменшуються до 1 см приблизно. Ще є завушні збільшені. Це варіант норми. Скоріш за все дитина перехворіла вірусним і так зреагували лімфовузли. Так, реально так у багатьох дітей.
Через хворобу старшого до меншої підвищена увага з боку їх педіатра і гематолога. Перевіряємо раз на 1-2 роки за допомогою УЗД. Але тільки через анамнез старшого. До дитини не лізу, вузли не щупаю, не нагнітаю, щоб дитина не вишукувала у себе хвороби.
Щодо старшого і діагнозу. Якщо у вашої дитини лімфовузли збільшені тривалий час - рік і більше - все з дитиною ок. Тому що лейкози і інші хвороби прогресують швидше і окрім лімфовузлів вже і аналізи були б погані, і були б інші симптоми, які не пропустив би жоден педіатр. Бо вони специфічні. Писати по них не буду, тому що ще й такі симптоми будете шукати у дитини. Але точно скажу - ви б їх не пропустили, особливо з такою ретельністю і наміром щось знайти.
Відстаньте від дитини. Бо в дитини, в якої мама вишукує хвороби, ломається психіка, вона починає вважати себе ’іншою’, хворою, недостойною чогось, починає вірити що в неї смертельна хвороба і врешті реально починає хворіти. Тому залиште дитину в спокої. Раз на рік УЗД і розгорнутий аналіз крові з ручною формулою. Все.
Самі працюйте над тривожністю. Якщо не справляєтесь - до спеціаліста.
Стефанія• 16 сентября 2024
Ответ дляУси Пуси
Вам не підійшла поки жодна порада
Забула що?• 16 сентября 2024
’нещодавно’?))))) вы уже год эти темы создаёте, весь форум затрахали. Про врача и ребёнка страшно и подумать
Физрукая• 16 сентября 2024
Ответ дляСтефанія
Давайте по темі десятий раз.
Як ви хорошо написали. Ми теж пройшли онкогематологію і я майже те саме написала)
вкрации• 16 сентября 2024
Ответ дляУси Пуси
Тогда зачем вы опять пишите? Если сказали, что все ок? У меня лично пальпируются везде, я худая
Я не тону• 16 сентября 2024
Ответ дляУси Пуси
Навіщо тоді стоп’ятсотий раз створюєте тему про одне і те ж?
Уси Пуси
• 16 сентября 2024
Ответ дляЯ не тону
Бо це питання мене дуже турбує, не дають спокою мені ті лімфовузли ? В доньки такого немає, а в сина є і є давно вже