Чарочка діда• 16 сентября 2024
Квіти. Що робити з ними. Викинути/ однорічні.
Маю такі квіти як мені казали, ални однорічні. І ніби вже відчивають своє. Але цікаво чи дійсно не переживуть зиму. Чи є якийсь спосіб
АфродитаПетровна• 16 сентября 2024
Бегонія на останньому фото жмве десятками років в квартирі....
Чарочка діда
• 16 сентября 2024
Ответ длятогдалия
В дім заберіть
Пересадити і весною знову будуть цвісти?
Пишу_граммотно!• 16 сентября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Они все могут перезимовать дома до весны
Крихітка на всі• 16 сентября 2024
Друге і третє фото теж бєгонії. Можна в дім занести, будуть кімнатні. Але вони у вас виглядають не дуже... навіть не знаю, навіщо вони в домі.
Маргарита и Мастер• 16 сентября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Я в тому році прочитаоа на порадниці, що деякі однорічки прекрасно щимують в квартирі і стають багаторічками. Пересадила в горщик газанію, вона перезимувала і потім знову висадила на клумбу. Вона шикарна і квітнула все літо. Отак хочу ще спробувати з петуніями зробити.
Чарочка діда
• 16 сентября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Ну, я не маю хатніх. І не люблю. Для вулиці вони мені ок. Але на зовсім до хати не хочу. Якщо знову зацвітуть. Тоді пересаджу частинку маленькі лишу. Вони швидко розростаються. Щоб щось на весну було.
Крихітка на всі• 16 сентября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Геліхризум і сальвія не перезимують.
Пишу_граммотно!• 16 сентября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Геліхризум і сальвія не перезимують.
У них был шанс . Я попыталась.
Чарочка діда
• 16 сентября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Геліхризум і сальвія не перезимують.
Загуглила. Це гелехризум. Махровий, плететься. І сальвія фіолетові і червоні квіти... Їх викидати. А як люди їх розмножують? З насіння. Як його збирати...чи як
Майская киска• 16 сентября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Цветы - это не ваше. Зачем вы их заводите, если не хотите ухаживать?
Вот Она Я• 16 сентября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
петуньи можно почеренковать и молодые отлично зимуют, если достаточно света..
Вот Она Я• 16 сентября 2024
фото 2-3 5 там бегонии, они живут в квартире.
Бальзамин тоже хорошо живет в квартире.
Пелларгония на 2 фото снизу - думаю, что знаете про нее и квартиры.
серебристый можно почеренковать , он примется, но и перезимует в квартире тоже.
Бальзамин тоже хорошо живет в квартире.
Нагайна• 16 сентября 2024
частину викиньте, частину заберіть в будинок. навесні наріжете молоді пагони, поставте на укорінення і висадите в горщики.
Маргарита и Мастер• 16 сентября 2024
Ответ дляВот Она Я
Спасибо. У меня окна на юг, надеюсь перезимуют
Котогосподиня• 16 сентября 2024
На останньому фото бегонія з фіолетовим листям - вона розмножується листками. От її або повністю до дому заберіть, або зоч листків наріжте і у воду поставте. Загалом вона чудово виглядає і ви її навіть можете спробувати продати онлайн. А загалом саме з останнього рослини збереглися найкраще, краще їх до дому взяти перезимувати.
Аннуитет• 16 сентября 2024
Снять черенки и под лампы домой. В феврале почеренковать, удобрять и будет много кустов к весне.
Атятя_тётя• 16 сентября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Так. Всі квіти, що у Вас на фото можна пересадити, занести в будинок і навесні знову висадити.
Чарочка діда
• 18 сентября 2024
Ответ дляМайская киска
Це правда. Вони бабусині. Вона їх хоче. Мені шкода грошей своїх.
Сиренькая• 07 октября 2024
Ответ дляLor111etta
Циненарію пізніше вкриєте-може перезимувати в грунті
Серйозно? Ви робили так, вам вдалося? Бо маю розкішні величезні кущі цинерарії, як би хотілося їх зберегти!
Lor111etta• 07 октября 2024
Ответ дляСиренькая
Так.зимувала в мене.
Спробуйте
Сиренькая• 07 октября 2024
Ответ дляLor111etta
Так.зимувала в мене.
Спробуйте
А чим вкривали? Навесні треба потім обрізати якось?
Lor111etta• 07 октября 2024
Ответ дляСиренькая
Листя горіхове,або якесь інше.
І ящик від овочів зверху.
Можна і агротканиною,шо є під руками.
А весною крсметична обрізка
І ящик від овочів зверху.
Можна і агротканиною,шо є під руками.
А весною крсметична обрізка
Сиренькая• 07 октября 2024
Ответ дляLor111etta
Листя горіхове,або якесь інше.
І ящик від овочів зверху.
Можна і агротканиною,шо є під руками.
А весною крсметична обрізка
І ящик від овочів зверху.
Можна і агротканиною,шо є під руками.
А весною крсметична обрізка
Дякую, я обов´язково спробую!