В кого тако було• сегодня в 10:24

Чи є тут гінекологи? Чим це лікувати?

Результати дослідження. Підкажіть будь ласка чим краще лікувати ?
Щось не спиться• сегодня в 10:26
Опять? Да сходите к врачу, зачем столько тем?

автор В кого тако було • сегодня в 10:26
Ответ дляЩось не спиться
В сенсі я вперше тут питаю
ПушАпница• сегодня в 10:26
Ответ дляВ кого тако було
В сенсі я вперше тут питаю
Хто вам брав цей аналіз?Зверніться до фахівця.
автор В кого тако було • сегодня в 10:27
Ответ дляПушАпница
В клініці приватній
А що не так?
Мая твая не панимать• сегодня в 10:28
Ответ дляВ кого тако було
В клініці приватній
А що не так?
Так запишитесь туда к гинекологу. Я бы поняла , ксли бы вы заграницей были и ждать приема год. Но вы уже очевидно в Украине
Щось не спиться• сегодня в 10:28
Ответ дляВ кого тако було
В сенсі я вперше тут питаю
Извините. Просто вчера был шквал тем с гинекологическое анализами от одного пользователя
автор В кого тако було • сегодня в 10:30
Ответ дляМая твая не панимать
Раніше в інших клініках мені просто після аналізу лікар за потреби писала чи все гаразд, чи треба лікувати і писали препарати. Без додаткових консультацій. Безкоштовно. А в цій клініці, пропонують повторну платну консультацію.
БджілкаМайяUA• сегодня в 10:33
Ви свої ПІБ засвітили. Весь район тепер знає що у вас
Я такая наивная• сегодня в 10:33
Ответ дляВ кого тако було
То Ви вирішили тут безкоштовно полікувати?

автор В кого тако було • сегодня в 10:34
Ответ дляБджілкаМайяUA
Жах бактеріальний вагіноз щось дуже страшне правда
ПушАпница• сегодня в 10:34
Ответ дляВ кого тако було
В клініці приватній
А що не так?
Все так.А повторний візит вони вам не призначили?Дивно
автор В кого тако було • сегодня в 10:36
Ответ дляПушАпница
Я не хочу платити за назву свічок чи таблеток 2000 за повторну консультацію.
Більше в цю клініку на піду. До цього лікарі самі завжди просто писали в вайбер чи тг ліки і все якщо треба було щось лікувати. А тут повторна консультація.
вентиляторная• сегодня в 10:41
Ответ дляВ кого тако було
Підіть до гінеколога в жіночу консультацію безкоштовно,вона підбере лікування за аналізами
автор В кого тако було • сегодня в 10:42
Ответ длявентиляторная
Дякую, як повернуся з поїздки схожу
вентиляторная• сегодня в 10:43
Ответ дляВ кого тако було
Дякую, як повернуся з поїздки схожу
Це не страшно,якби тільки ключові клітини.а так є патогенна флора ще,може одними свічками не відбудетесь
Мая твая не панимать• сегодня в 10:46
Ответ дляБджілкаМайяUA
И шо? Весь район не болеет?
Мая твая не панимать• сегодня в 10:47
Ответ дляВ кого тако було
Анализы у вас на руках, сходите в клинику подешевле. Выздоравливайте
Меряю линейкой• сегодня в 10:53
Ответ дляВ кого тако було
Так сходите в любую гос клинику в женскую консультацию. Туда можно без направления по живой очереди. Покажите бамужку и вам бесплатно скажут какие свечи или таблетки применять
автор В кого тако було • сегодня в 10:54
Ответ длявентиляторная
Мені дивно що мене нічого не турбує при цьому

Добротная• 2 часа назад
Ответ дляЩось не спиться
Не извиняйтесь, вы все правильно поняли.
Автор хочет сэкономить. Скупой платит дважды, тупой трижды. В случае здоровья вообще чревато
автор В кого тако було • 2 часа назад
Ответ дляДобротная
Ну звісно в мене ж грошей купа зайвих 2тис щоб назву ліків написали не має. І так обирала клініку з акційним пакетом щоб не дорого було. Державним щось не довіряю. На додачу ще треба знайти гроші на мамографію по узд побачили дві фиброаденоми треба перевірити їх.
Анонімус• 2 часа назад
Ирина, чешите к доктору. Она назначит свечи, потом восстановление микрофлоры. Вы же явно не девочка, впервые такое увидевшая в анализе
Добротная• 2 часа назад
Ответ дляМая твая не панимать
И шо? Весь район не болеет?
Тем же? Они там все со всеми спят? Ну тогда да, и лечение всем одинаковое. Пусть спросит в группе района
Анонімус• 2 часа назад
Ответ дляВ кого тако було
Пойдите в женскую консультацию бесплатно.
Добротная• 2 часа назад
Ответ дляВ кого тако було
В державну сходить корона не дозволяє?
По друге, якщо турбують лише цифри без симптомів, перездайте аналізи.
По третє, чат gpt чудово консультує. Тільки рецепт на аб не випише
Пліснявілий сир• 17 минут назад
Ответ дляВ кого тако було
До этого врачи были поглупее, а в этой клинике правильный подход. Не хотите платить, идите в любую же, по инету никто вам лечение не распишет