Анти-анонім• 17 сентября 2024

        Перинатальний центр, Київ
Зараз 27 тиждень вагітності, не можу визначитись з пологовим. По відгукам в інтернеті хвалять Перинатальний. Можливо, хтось там народжував, порадьте хорошого лікаря?
		Я рожала в 7 и на красном хуторе
В 7 реально все «дай на дай», прям такое чувство, что все с протянутыми руками ходили. Но это было 10 лет назад
4 года назад рожала на Красном хуторе
Там и там договаривалась с врачом.
На КХ отношение больше понравилось
Но в первую очередь все зависит от врача, а место то уже второстепенное
4 года назад рожала на Красном хуторе
Там и там договаривалась с врачом.
На КХ отношение больше понравилось
Телепузик• 18 сентября 2024

		Народжувала там з черговою бригадою. Ідеальні пологи. Ніхто не замив, не тиснув, не кричав. Дитину не видавлбвпли. Дозволили включити музику в пологовому залі.
Безкоштовна палата одномісна і є кушетка доя чоловіка. Чоловік ьув постійно, ніхто не виганяв.
Все безкоштовно і епідуралка теж.
Є з чим порівняти
3 роки тому народжуваоа в першому за домовленістю 1000 доларів то не сродобалося
Все безкоштовно і епідуралка теж.
Є з чим порівняти