Білка в колесі• 17 сентября 2024
Ніша, парфуми- порадьте он лайн магазин оригінальних парфумів
Білка в колесі
• 17 сентября 2024
ще не вказала:
щоб можна придбати аромат на розпив, для затесту
Ангел-предохранитель• 17 сентября 2024
Ответ дляБілка в колесі
ще не вказала:
Кремчик, но там как повезет оригинал или не оригинал в зависимости от порядочности продавца.
Карамбулкул• 17 сентября 2024
Ответ дляБілка в колесі
ще не вказала:
Кремчик
Бочка порохУ• 17 сентября 2024
Ratner-beauty store. Є і на розпив, і повнорозмірні. Купувала там не раз на розпив, а потім з тих які сподобались, купувала повнорозмір в Європі, то повністю ідентичний аромат.
Виннипуховна• 17 сентября 2024
Ответ дляБілка в колесі
ще не вказала:
В инстаграм беру, всегда оригинал