Телефон Рубика• 17 сентября 2024

Осбб та генератор

Купуємо генератор, багато мешканців не хочуть здавати кошти на генератор. У нас ОСББ. Є варіант, на зборах проголосувати що цей платіж є обов´язковим і якщо проголосує 51% то зобовязати їх оплатити. Як думаєте, юристи, це реально?
Вбигудях• 17 сентября 2024
Я против генератора. Это выхлопные газы.
Ліньки гуглить• 17 сентября 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Мій будинок теж осбб, точніше став
Я іноді ху@ю від ваших запросів. Дешевше було, коли був ЖЕК, я тупо втомлена від постійних здай….
Зараз в квартирі моїй живе моя знайома з дітьми, там теж вирішили купити генератор, який не буде забезпечувати потреби мешканців.
Из этих же соображений я высказалась резко против осбб и многие соседи меня поддержали. Тему закрыли. Проблемы каждый решает сам, сложно, но в моем доме либо пенсионеры, либо аренда сплошная, платежеспособных для решения проблем очень мало, хотя судя по забитой парковке здесь живут как минимум бизнесмены средней руки.
люблю_тортики• 17 сентября 2024
Генератор на дом?А покупать бензин или на чем он работает,а платить за это кто у вас будет,каждый раз жильцы?
Укр_жіночка• 17 сентября 2024
В нас більша частина проголосувала за, платіж був включений в платіжки, тому платили всі, навіть не згодні. Причому це купували по програмі 70/30 , по суті два генератори обійшлись в копійки, але жлобота і досі не задоволена
сладкий_ноябрь• 17 сентября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
В нас влітку осбб вирішило поміняти плитку на 1 поверсі аж до ліфта.
Мало того, закупили її, а потім всіх поставили перед фактом, що типу гроші от залишитися, ми вирішили купити плитку і замінити її
Всі матюкались але ок.
Через відключення не працювали магнітні ключі на дверях. Вночі вивіз хтось плитку 😂😂😂 цирк
Тепер в нас 1/3 поверху в плитці, 2/3 в бетоні
Тріль!• 17 сентября 2024
Ответ длялюблю_тортики
Ні, Іван Франко платитиме)
Ви в курсі, що мешканці 20+ поверхів в блекаути позбавлені ліфтів, води та опалення?
сладкий_ноябрь• 17 сентября 2024
Ответ дляТріль!
Ні, Іван Франко платитиме)
Чому бабу Галю з 1 поверху це повинно цікавити?
Тріль!• 17 сентября 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому ще це спільна власність всіх мешканців будинку
сладкий_ноябрь• 17 сентября 2024
Ответ дляТріль!
Бабі Галі ліфт не потрібен
:))
Ну це я про те, що баба калі має повне право на це не скидатися
Тріль!• 17 сентября 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Бабі Галі ліфт не потрібен
:))
Ні, не має. Баба Галя, звісно, може бубонити, скільки душа забажає, але гроші платитиме. Інакше стянуть через суд.
сладкий_ноябрь• 17 сентября 2024
Ответ дляТріль!
Чому баба Галі повинна оплачувати чиїсь примхи?
Ви пропонуєте стягнути з пенсії 2500 за всі ваші потреби чи як?
Тріль!• 17 сентября 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
По-перше, не переходимо на особистості, ’ваші потреби’... Ок?
По-друге, ніччьо собі ’примхи’: вода і опалення взимку! Санітарно необхідний мінімум для виживання.
По-третє, такі закони, такий звірячий вищир капіталізьму, панімаєш) Так бабі Галі і передайте.
Бувайте!
Рожки-да-ножки• 17 сентября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
У нас будинок 26 поверхів.
Теж вирішуємо, вірніше сваримось, щодо генератора.
Перші 5 поверхів говорять, що їм не потрібен ліфт, вода (бо дотягує) і опалення. Але коли зайшла мова щодо ліфта з карточками - виявилось що там коляска, а там візок, а там велосипеди. Тобто ліфт таки потрібен.
І тепер дехто прямо говорить, що поставлять ок, користуватись буду, але платити не буду.
В будинку немає жодної квартири де живуть лише пенсіонери, для яких це дорого.
Мене б влаштували карточки в ліфті. Ні коляски, ні велосипеда. Хожу і так сходинками , 4 поверх
сладкий_ноябрь• 17 сентября 2024
Ответ дляТріль!
Бувайте!
Вода так, опалення так, світло так, генератор для ліфта -ні
Я не кажу про обовʼязкові платежі
Я кажу про примхи осбб
Тільки не про гроші• 18 сентября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Почему сразу жлобота? Мне генератор нафиг не нужен, хотя руководство ОСББ начинает сейчас активно продавливать их закупку. У нас полдома -пенсионеры. Меня нет дома с утра до вечера. Вечером на 3 часа хватает освещения, которое я себе организовала. Но у нас проще, в доме газ. Хотя власти уже пугают, что он будет по часам.
В итоге мне придется оплачивать генератор и топливо для пенсионеров, которые весь день сидят дома. И зачем мне такое счастье?
Тільки не про гроші• 18 сентября 2024
Ответ дляТріль!
А ничего, что оплату за лифт 1 этажу не начисляют по закону? )))
Тогда и стояки в квартирах - совместная собственность. Вы скидываетесь на замену стояка жильцам соседнего подъезда? Если нет, то почему?
Тільки не про гроші• 18 сентября 2024
Ответ дляТріль!
Бувайте!
На 1 ээтаже вода и так есть. Еле течет, но есть. Отопление будет зависеть от подачи его вобще к дому. Контракт на транзит газа закончился. Реверс по факту был банальным отбором определенного объема российского газа из транзитной трубы. Т.е. не будет транзита, будет ...опа с отоплением. И до ср@ки тот генератор 1 этажу.
Тріль!• 18 сентября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Оці всі Ваші аргументи і факти ОСББ не потрібні, якщо більшість мешканців прийме рішення збирати кошти. А мені й поготів. Прибережіть їх для суду. Бувайте!
Тільки не про гроші• 18 сентября 2024
Ответ дляТріль!
Пусть собирают. Их проблемы. )))
Да, я блондинка!• 18 сентября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Реально є люди, яким не потрібен генератор. Перші поверхи, хто дійсно ходить пішки, вода в них є. Лише взимку буде нюанс - бо теплові насоси тепло не подають навіть на 2 поверх. А 1 поверх у нас не житловий.

Але є люди, Яким вода не потрібна, а ліфт потрібен. Про тепло вони поки не думають. Про це почнуть думати взимку. Бо всі забули, що пару років тому коли взимку вимикали - тепла не було ні в кого.
Але знову нюанс - будинок досить теплий. З утеплювачем. Коли тепла немає декілька годин - у більшості проблеми немає, є лише два стояка в будинку холодні (чому не знаю).
Да, я блондинка!• 18 сентября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Згодна. Єдине питання - вода і тепло без світла у вас є?
Бо такі будинки зазвичай холонуть швидко
Да, я блондинка!• 18 сентября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Не всі ТЕЦ на газу. Є гибридні. Ті які можуть працювати лише на твердому паливі.
Рожки-да-ножки• 18 сентября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!

Во время отключения света у меня есть и вода , и тепло. Я не пользуюсь лифтом, а если нужно поднять что-то тяжёлое, дождусь включения света. Отдать тысяч 10 за генератор я не готова
Рожки-да-ножки• 18 сентября 2024
Ответ дляТріль!
Ні, Іван Франко платитиме)
Ви вкурсі, що у мешканців перших все ок? З якого дива вони мають платити?
Блискавка• 18 сентября 2024
Ответ дляВбигудях
Да, кому то не повезет, поставят под окнами
Блискавка• 18 сентября 2024
Ответ дляТріль!
С ее пенсии , врядли. Она, что с голода умерать должна, за ваши хотелки
Да, я блондинка!• 18 сентября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Нам на наш 26-этажный дом посчитали 2,5 тыс сразу и 900 грн в месяц (на мою квартиру) на топливо и обслуживание при ежедневных отключениях. Я думаю надо рассчитывать на 1200.
Да, я блондинка!• 18 сентября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Доречі мешканцям перших повезе найменше навіть якщо вони фінансово участь не прийматимуть.
Бо стоятиме ж під вікнами.
Рожки-да-ножки• 18 сентября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
У нас дом меньше, часть квартир пустые, поэтому дороже. И опять же отдавать тысячу в месяц за комфорт верхних этажей я не хочу
автор Телефон Рубика • 18 сентября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
У Вас осбб?