Телефон Рубика• 17 сентября 2024
Осбб та генератор
Купуємо генератор, багато мешканців не хочуть здавати кошти на генератор. У нас ОСББ. Є варіант, на зборах проголосувати що цей платіж є обов´язковим і якщо проголосує 51% то зобовязати їх оплатити. Як думаєте, юристи, це реально?
сладкий_ноябрь• 17 сентября 2024
Я подала на вас в суд
Ви не можете мене примусити платити за генератор
Телефон Рубика
• 17 сентября 2024
Дівчата, це запропонував один із членів правління ОСББ. Я там бухгалтер) ну у мене така сама реакція)
Телефон Рубика
• 17 сентября 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Я подала на вас в суд
Відповідь 3 моя, я також так думаю.
Телефон Рубика
• 17 сентября 2024
Ответ дляСвекруховна
Для чого він треба?
Опалення та вода
Тільки не про гроші• 17 сентября 2024
А у людей есть деньги на этот обязательный платеж?
Какой % пенсионеров в доме?
Что именно, какие нужды дома, будет перекрывать этот генератор?
Вы посчитали, сколько топлива он будет сжигать за месяц?
Многие наверняка уже закрыли потребности для своей квартиры и им этот генератор может быть и даром не нужен.
Какой % пенсионеров в доме?
Свекруховна• 17 сентября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Опалення та вода
Такі наївні.....
Якщо не буде води і опалення, то генератор не спасе, бо не буде подачі ДО будинку.
Тільки не про гроші• 17 сентября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Опалення та вода
У вас больше 9 этажей в доме?
Пожарник• 17 сентября 2024
А разве по финансовым вопросам не 75% голосов должно быть?
Что в уставе написано?
Тільки не про гроші• 17 сентября 2024
Ответ дляПожарник
Что в уставе написано?
ОСББ на период ВП разрешили по ряду вопросов ограничиваться 51%. Год назад были внесены изменения в Законы.
Пожарник• 17 сентября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Понятно. Спасибо
Телефон Рубика
• 17 сентября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
У вас больше 9 этажей в доме?
Так, 23
сладкий_ноябрь• 17 сентября 2024
Мій будинок теж осбб, точніше став
Я іноді ху@ю від ваших запросів. Дешевше було, коли був ЖЕК, я тупо втомлена від постійних здай….
Зараз в квартирі моїй живе моя знайома з дітьми, там теж вирішили купити генератор, який не буде забезпечувати потреби мешканців.
Покорительная• 17 сентября 2024
Ответ дляСвекруховна
Такі наївні.....
Неправда. Киев, веник. Район ретровиля. С двух сторон проспекта, в нескольких домах поставили генератора. Что старый фонд, что новостройки варшавского, работает генератор и есть вода во время отключения света.
Телефон Рубика
• 17 сентября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Классно. А кто будет покупать и заливать топливо?
Осбб, платіж на паливо вкл в опалення
сладкий_ноябрь• 17 сентября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Опалення та вода
А який розход палива буде? Лічили?
Його ж ще й заправляти потрібно постійно
Телефон Рубика
• 17 сентября 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Мій будинок теж осбб, точніше став
Я сама живу в будинку де УК, осбб це болото
Свекруховна• 17 сентября 2024
Ответ дляПокорительная
Вона і так є при відсутності ее.
Коли влупили, куди ’хотіли’, то моє місто добу було без світла і води при наявності генераторів. Навіть не підвозили питну, бо всі машини розвозили воду по лікарнях.
Телефон Рубика
• 17 сентября 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
А який розход палива буде? Лічили?
У нас УК реагує на всі зауввження, закривав мудак прохід, то навіть поставили стовпці, коли на сфери він заїзжав.. з осбб це не реально
Телефон Рубика
• 17 сентября 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
А який розход палива буде? Лічили?
Він у вартості кгл заклад-й, тобто чим більше використ опалення тим більше платите за топливо
Тріль!• 17 сентября 2024
Так цей варіант єдиний можливий серед законних. Як збирати додаткові кошти без рішення загальних зборів? Чи це будуть благодійні внески на генератор?)
Покорительная• 17 сентября 2024
Ответ дляСвекруховна
Вона і так є при відсутності ее.
Это в вашем городе так. У нас на венике не во всех домах была вода, при отключении света. И там где оссб (не все конечно дома), люди решили поставить генераторы.
Мы собрали меньше чем за неделю лям на генератор.
Тільки не про гроші• 17 сентября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Осбб, платіж на паливо вкл в опалення
У вас отопление не центральное?
Свекруховна• 17 сентября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
А це ’кумовство’ в будинку.....
Наша голова осбб з нашого будинку.
Її внучці 1.5 р - пофарбувала дит майданчик. Чекаємо доки придбає машину і вирішить питання з парковкою і тротуаром. Нах ті квіти і бур´яни, якщо нема тротуару?
Наша голова осбб з нашого будинку.
Да, я блондинка!• 17 сентября 2024
У нас будинок 26 поверхів.
Теж вирішуємо, вірніше сваримось, щодо генератора.
Перші 5 поверхів говорять, що їм не потрібен ліфт, вода (бо дотягує) і опалення. Але коли зайшла мова щодо ліфта з карточками - виявилось що там коляска, а там візок, а там велосипеди. Тобто ліфт таки потрібен.
І тепер дехто прямо говорить, що поставлять ок, користуватись буду, але платити не буду.
В будинку немає жодної квартири де живуть лише пенсіонери, для яких це дорого.
Телефон Рубика
• 17 сентября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
У вас отопление не центральное?
Ні, у нас котельня своя. Лише газ купуємо)
Свекруховна• 17 сентября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
У нас будинок 26 поверхів.
В нас поставили карткову систему у ліфтах, щоб боротися з боржниками. Скоро вартість обслуговування перевищить вартість боргу
.
Міс Всесвіт• 17 сентября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Осбб, платіж на паливо вкл в опалення
Та вопрос не в деньгах, а как нашли человека, который этим будет заниматься? Просто у меня на работе генератор, и надо искать все время человека с автомобилем, чтобы ездил за топливом, а потом заливал...