Телефон Рубика• 17 сентября 2024

Осбб та генератор

Купуємо генератор, багато мешканців не хочуть здавати кошти на генератор. У нас ОСББ. Є варіант, на зборах проголосувати що цей платіж є обов´язковим і якщо проголосує 51% то зобовязати їх оплатити. Як думаєте, юристи, це реально?
Рожки-да-ножки• 18 сентября 2024
Ответ дляТріль!
Ні, не має. Баба Галя, звісно, може бубонити, скільки душа забажає, але гроші платитиме. Інакше стянуть через суд.
Пусть стягивают через суд, буду платить по 200грн в месяц
Рожки-да-ножки• 18 сентября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
У Вас осбб?
Да
автор Телефон Рубика • 18 сентября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
А як ви будете платити по 200 грн в місяць. Наприклад у вас ЗП добра, то чому вирішили що по 200 грн. Якщо шо цікавлюсь чому вирішили що по 200 грн можна платити
Блискавка• 18 сентября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Нам на наш 26-этажный дом посчитали 2,5 тыс сразу и 900 грн в месяц (на мою квартиру) на топливо и обслуживание при ежедневных отключениях. Я думаю надо рассчитывать на 1200.
А кто будет считать кол бензина? Могут от фонаря, вам писать цену.
Да, я блондинка!• 18 сентября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
У нас так борги і стягують. Сусіди не платять за прибудинкову роками. Вірніше платять по 100 грн з 900. Нічого їм не роблять. Подали в суд, той роками йде. А офіційно зарплата у сусідів мінімалка і пів ставки. І діти.
Да, я блондинка!• 18 сентября 2024
Ответ дляБлискавка
Є група людей, яка взялась за цим слідкувати.
Рожки-да-ножки• 18 сентября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
У меня официального дохода 0. Поэтому платить можно оооочень долго. У меня так брату машину расхерачили , уже 8 лет ’платят’
Тільки не про гроші• 18 сентября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Можно удерживать не более 20% от зарплаты. И суммарно не более 50%. Муж и родители оформляют договор на выплату алиментов на детей и родителей в твердой сумме, оставшаяся от 50% заработка разница платиться по суду. Хоть 50 грн.
Тільки не про гроші• 18 сентября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Згодна. Єдине питання - вода і тепло без світла у вас є?
Бо такі будинки зазвичай холонуть швидко
Да, есть. И то, и другое.
Тільки не про гроші• 18 сентября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Не всі ТЕЦ на газу. Є гибридні. Ті які можуть працювати лише на твердому паливі.
Ок. Где брать уголь?
Да, я блондинка!• 18 сентября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Ок. Где брать уголь?
У нас в газ є якщо що свій
Тільки не про гроші• 18 сентября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
У нас в газ є якщо що свій
Потому мы покупали газ извне в больших объемах?
Да, я блондинка!• 19 сентября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Бо газ раши був дешевле ніж добича свого.
Ви ж вчили в школі географію
Тільки не про гроші• 19 сентября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Ви ж вчили в школі географію
Каким боком география к стгимости газа? Вероятно вы забыли, что посоедние 10 лет страна покупала типа европейский газ по мифическому реверсу. А фактически просто отбирая из транзитной трубы российский газ, только страны Европы нам его продавали в 2-3 раза дороже, чем россияне предлагали по прямому контракту.
Куратор дебошей• 23 сентября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
У Вас осбб?
Ой, а це не бугалтерша Наташа тему створила? 51%, 200 грн в платьожку. Шось це мені нагадує)))
автор Телефон Рубика • 23 сентября 2024
Ответ дляКуратор дебошей
так це я)) як дізналісь
Ksusci• 19 октября 2024
ОСББ це жах, якщо не пощастило з керівником.
Я працювала к комунальній сфері, то люди дуже бідкалися на свавілля ОСББ. То електрику відключають, хоча людина законтрактована напряму з постачальником, то машину на парковку не пускають. Це все методи тиску на людей, які мають щось проти ідей ОСББ
Ksusci• 19 октября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
ОСББ на период ВП разрешили по ряду вопросов ограничиваться 51%. Год назад были внесены изменения в Законы.
Оце я нас періодично це питання підіймається в домовому чаті, більшість проти. Як можна перейти на ОСББ, якщо жек засрав будинок… спочатку треба вирішити питання з жеком, а потім щоб думати далі.
автор Телефон Рубика • 19 октября 2024
Ответ дляKsusci
Тисячу раз згідна..у нас на всю голову ударена керівниця..на свій розсуд відключала нам ліфти о 20:00 бо обслуговуюча ліфти компанія пізніше не хотіла їхати тому та дура нам їх відключала.. в будинку 23 поверхи
автор Телефон Рубика • 19 октября 2024
Ответ дляKsusci
Подумайте в бік Управляючої компанії,
Ksusci• 19 октября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Подумайте в бік Управляючої компанії,
Я вважаю, що в час коли війна і коли більшість власників житла виїхали з міста це не на часі.
До всього треба підходити серйозно. Зараз у лбдей стоять зовсім інші питання як першочергові.
Я вважаю, поки ми платимо в жек, то простіше і логічніше вимагати виконання зобов’язань з нього. Люди просто хочуть звалити відповіднальність на когось і через це буває не дуже приємно потім.
Якщо люди платять в жек наприклад 200-300 гивень з квартири, при цьому на сходах брудно, плафони вирвані і немає світла, то хіба не простіше загартуватися і вимагати з жеку виклнувати належну роботу?
При чому, це працює, дзвонити , писати. Якщо не роблять, вимагати перерахунку.
Бо наприклад ми 15 років платили в Жек гроші, жек нічого не робив-будинок в поганому стані. І зараз ми створимо осбб чи щось інше і почнемо знову збирати гроші за те, що ми вже платили, просто не хотіли контролювати і вимагати виконувати.
Це просто перекладання відповідальності яке призводить ло свавілля осбб
Ksusci• 19 октября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Я багато таких історій знаю. І справа в тому, що якщо наприклад на жек можна натиснути зверху, то га осбб важко знайти управу-тільки суд.
Чи не простіше вимагати від жеку виконувати свою роботу?
Бо виходить люди платили роками в жек, а потім буду знову ж повторно платити за те, щоб привести будинок в порядок після приходу осбб.
автор Телефон Рубика • 19 октября 2024
Ответ дляKsusci
Так, на осбб лише через суд.. а мені наприклад шкода свого часу кожен раз бігати в суд
Анонім Перший• 19 ноября 2024
Реально. У нас в ЖК так и сделали - иначе вовек бы не собрали нужной суммы.
Анонім Перший• 19 ноября 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Я подала на вас в суд
Ви не можете мене примусити платити за генератор
Может. Рішення що прийняті більшістю в ОСББ обовʼязкові до виконання.
Анонім Перший• 19 ноября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Классно. А кто будет покупать и заливать топливо?
Сейчас это вообще не проблема. Генератор можно взять в аренду, у них встроенный датчик топлива и по достижению определенного уровня автоматически передает сигнал и на следующий день осуществляется подвоз топлива.
Анонім Перший• 19 ноября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
У нас будинок 26 поверхів.
Теж вирішуємо, вірніше сваримось, щодо генератора.
Перші 5 поверхів говорять, що їм не потрібен ліфт, вода (бо дотягує) і опалення. Але коли зайшла мова щодо ліфта з карточками - виявилось що там коляска, а там візок, а там велосипеди. Тобто ліфт таки потрібен.
І тепер дехто прямо говорить, що поставлять ок, користуватись буду, але платити не буду.
В будинку немає жодної квартири де живуть лише пенсіонери, для яких це дорого.
Для неплательщиков пом услуг лифт по карточкам единственный способ воздействия- не оплачена коммуналка блокируется карта на лифт - ходите пешком. И тут реально начинают и про пакеты из магазина и про коляски вспоминать и шевелиться. У нас в доме тоже после принятия решения по генератору и после того как раскидали сумму по платежам часть (в основном те кто стандартные должники) не заплатили и УК наконец зашевелилась и начала внедрять карточки на лифт.
Міс Всесвіт• 19 ноября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Прикольно. Но думаю, что стоимость у него очень немаленькая. Просто мы для работы купили здоровый промышленный генератор, и постоянно ищем человека, который привезет топливо, + в штате есть инженер, который заправит и осмотрит, как он работает. А с официальным сервисом вообще нехорошо ...
Невісточка ж• 29 ноября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Та вопрос не в деньгах, а как нашли человека, который этим будет заниматься? Просто у меня на работе генератор, и надо искать все время человека с автомобилем, чтобы ездил за топливом, а потом заливал...
Є підрядники, будуть привозити і заливати прямо в нього. Людина потрібна для контролю і підпису накладних. Переливати потрібно лише якщо є доп. ємеість.