Мошей ницца• 19 сентября 2024
Що це з моїми губами ?????? -2
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3603434-1
Створювала тему кілька днів тому стосовно дивних висипів на губах. На наступний день після створення теми стало ще гірше. Ходила до лікаря, діагноз ніхто з порадниць не вгадав, лікар діагностував стафілококову інфекцію, аналіз буде готовий через пару днів, але антибіотик вже допоміг . Дівчата, бережіть себе і свій імунітет, наші рідні патогени можуть активізуватися навіть на губах
Г@Л@В@ломка• 19 сентября 2024
при чем здесь родные патогены?
то при поцелуе вам стафиллокок кто-то оставил
Мошей ницца
• 19 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Це жах…ідіть до лікаря,а не до порадниць
Був вихідний, тому і спитала
Мошей ницца
• 19 сентября 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
при чем здесь родные патогены?
Я ні з ким не цілувалася
Гарнюнька• 19 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
Був вихідний, тому і спитала
Та немає тут чого питати,вам зараз тільки негатив виллють.Тут лікар потрібен
Г@Л@В@ломка• 19 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
Я ні з ким не цілувалася
Зрозуміло(.
Стафілокок погано лікується, сидить в організмі, як зараза. Може вилізти де завгодно - стати причиною хронічного тонзиліту чи ще подібного. Тому правіильно робите, пролікуйте його добре за можливості.
Пекельнi Борошна• 19 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
Я ні з ким не цілувалася
Признавайтесь, в якому храмі ікону цілували?
ОноВамнадо• 19 сентября 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
при чем здесь родные патогены?
Стафиллокок есть у всех,только в разном колличестве.
Зубная фея• 19 сентября 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
при чем здесь родные патогены?
В мене стафілокок сидить все життя. І у мого сина. Причому, золотистий стафілокок. І так, наш ’рідний патоген’