ДваДваВісім• 19 сентября 2024
Adidas samba розмір
Хочу замовити Adidas samba в новому коричневому кольорі і не знаю як бути - мені потрібно по устилці 25, стопа 24,5 , все взуття 38 ношу, на сайті є 38 2/3 і 39 1/3 - які краще замовити ? Вони наче ж маломірять
Перша скрипка• 19 сентября 2024
На меня в моем размере 38м, были большие. Нужно мерять
А кстати, у меня стопа около 24, как у вас стопа 24,5 это 38?
ДваДваВісім
• 19 сентября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Завжди так було і взуття 25 сама устілка 38, тільки найк мені здається трохи більші беру 😀
Перша скрипка• 19 сентября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Не понимаю всеравно
Додекаэдр• 19 сентября 2024
В доньки стопа 24 см, брала на оф.сайті в США 2 пари самби, американська 7 ідеально сіла по розміру.
Додекаэдр• 19 сентября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Не понимаю всеравно
Якась дивна таблиця. В США 24 см це стандартна жіноча 7 завжди, перевірено не одним десятком пар взуття.
ДваДваВісім
• 19 сентября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я бы пошла померяла, обувь это такое, не угадаешь
Справа в тому що немає такого кольору а вони різняться навіть в різному кольорі (
Перша скрипка• 19 сентября 2024
Ответ дляДодекаэдр
все правильно, 24 см это 7ка американская, 38 размер, а у автора 24,5 это 39 размер, как она в 38 влезает.
Идеальная оптимистка• 19 сентября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Тогда тем более.
ДваДваВісім
• 19 сентября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Не понимаю всеравно
Хоча може ви і праві - на кедах пише 24 , 38 розмір
ДваДваВісім
• 19 сентября 2024
Ответ дляДодекаэдр
Дякую !
ДваДваВісім
• 19 сентября 2024
Ответ дляОлечка79
Ношу 38, стопа 24,5
Заказывала 39 1/3, идеально
И вот недавно кроссы Адидас купила этого же размера, тоже все четко
Заказывала 39 1/3, идеально
О значить не я одна така 38-24,5 ) значить замовляю 39,1/3
ДваДваВісім
• 19 сентября 2024
Ответ дляОлечка79
Заказывайте . Не ошибетесь. Я сначала их примерила в оф магазине, потом у байера заказала
🌹🌹🌹 дякую
ДваДваВісім
• 20 сентября 2024
Ответ дляБавовнятко
У меня 40-41 в зависимости от модели, брала 40 и 2/3, ног а 25,7
Спасибо ☺️
ДваДваВісім
• 27 сентября 2024
Ответ дляОлечка79
Ношу 38, стопа 24,5
Заказывала 39 1/3, идеально
Доброго дня) прийшли мої Samba - все супер ! Замовила як ви радили - дякую 🌹 можно було б на пів розміру менше але мені здається можуть боліти пальці зверху )) так що ідеально
Ответ дляДваДваВісім
Здравствуйте! Рада, что помогла
На самом деле лучше когда свободнее .)
Хочу предупредить, что вначале может натирать задник, поэтому лучше сразу носить носочки повыше, чтоб были выше самого задника кроссовка, а потом когда разносятся, то можно даже со следками носить
На самом деле лучше когда свободнее .)
ДваДваВісім
• 30 сентября 2024
Ответ дляОлечка79
Здравствуйте! Рада, что помогла
На самом деле лучше когда свободнее .)
Дякую за пораду !