Творю чудеса• 19 сентября 2024

Питання від коуча

А у вас є взірець стосунків, на які б ви могли рівнятися?
Родина, яку б я вважала умовно ідеальною, щоб собі мріяти про чоловіка і хотіти ось таких самих відносин.

І тут я зрозуміла що в мене такого нема і навіть ніколи не було.. Ні рідні, ні близькі, ні подруги ..
А у вас є такі ідеальні чи майже ідеальні пари, що є прикладом для вас?
Играю_на_кларнете• 19 сентября 2024
Так і не одна)

автор Творю чудеса • 19 сентября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Так і не одна)
Як виглядають ці високі стосунки?
Играю_на_кларнете• 19 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Як виглядають ці високі стосунки?
Звичайні сімʼї, де люди душа в душу живуть, які зберегли любов, тепло і турботу крізь десятки років разом.
Мати тріля• 19 сентября 2024
Ніхто не знає, що в тих сімʼях відбувається, дуже мало дійсно щасливих родин, на людях всі себе поводять дуже гарно, а вдома і без сторонніх - кошмар. Таких історій безліч. Тому, дуже дивні питання від коучів. Як то кажуть - не створюйте собі кумирів…
Играю_на_кларнете• 19 сентября 2024
Це пари зі стажем) їм по 50-60 років віку. На них рівняюсь, бо вже прожили багато
Горня капучіно• 19 сентября 2024
Не знаю, не видела таких. Но примерно знаю чего сама хочу, как для меня выглядят хорошие отношения.
автор Творю чудеса • 19 сентября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
А можна конкретніше? Як розподілений їх побут? Як вони з´ясовують спіні моменти? Чи є повна гармонія в складних питаннях на кштал виховання дітей чи фінансової стратегії?
автор Творю чудеса • 19 сентября 2024
Ответ дляМати тріля
Ні, питання не дивне якраз.
Ми саме це і обговорювали що ідеальних стосунків не існує і що ментально здорова людина не прагнутиме свідомом лізти в це.
автор Творю чудеса • 19 сентября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Як?

автор Творю чудеса • 19 сентября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ну це ж не означає що їм було комфортно всі ті півстоліття.
Вони могли вже просто змиритися і все.
Бандитка Сью• 19 сентября 2024
Не думаю, що є такі ідеальні родини на всі сто. Скоріше наші уявлення зібрані з кількох прикладів. Щось як у бабусі з дідусем, щось як у друзів, а щось в кіно бачили.
Научительница• 19 сентября 2024
На жаль не знаю таких пар. Ні старих, ні молодих. Але сподіваюсь, що у мене так вийде. Оптиміст я
Горня капучіно• 19 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Як?
Я должна чувствовать что муж меня любит и уважает. Если чувствую, что он любит меня и я для него важна, то я расслабляюсь и доверяю ему. Когда что-то не так, то у меня начинается ревность и тд, и тп, стремно когда к друзьям уходит. Все на уровне ощущений.
Riesling• 19 сентября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Стаж ні про що не говорить.
Люди, які одружились 50-60 років тому, мали установку ’один раз на все життя’.
Але яке то життя
Горня капучіно• 19 сентября 2024
Ответ дляRiesling
Стаж ні про що не говорить.
Але яке то життя
Ну подождите, не обязательно дело же в установке. На это и с более оптимистичной точки зрения посмотреть можно.
Играю_на_кларнете• 19 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Ну от приклад сімʼї батьків мого чоловіка
Батько готує їжу 40% часу, мама 60%, це зараз. Прибирання в основному на мамі. Він заробляє більше, вона теж працює, але зп маленька. Спірні моменти обговорюють. Вони дуже підтримуючі один для одного. Фінанси, діти ніяких критичних спірних моментів. Звісно не без конфліктів в їх житті, але це ніколи не про крики і скандали, надування губ. Досі ніжність між ними, близькість і це видно!
Играю_на_кларнете• 19 сентября 2024
Ответ дляRiesling
Стаж ні про що не говорить.
Але яке то життя
Я і не дивлюсь лише на стаж. Ніде про це не написала. Але якщо люди пройшли велику частину життя, то оцінити плоди їх стосунків вже можна
Играю_на_кларнете• 19 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Вони могли вже просто змиритися і все.
А хто сказав що завжди має бути комфортно? Двоє людей це про пошук золотої середини між ними завжди. Інколи це не про комфорт.
Цвірінь• 19 сентября 2024
Да, есть. Но там ’не всё так просто’. Во-первых, разница в возрасте 10 лет. Когда они поженились жене было 19, когда познакомились -15. Ну такое... Не каждый взрослый мужик будет мутить с малолеткой. Правда, там у мужа психическая травма с детства - мать ушла от них, когда ему было 3 года. Так что да, даже те семьи, которые кажутся идеальными таки имеют свои ’скелеты в шкафу’.

автор Творю чудеса • 19 сентября 2024
Ответ дляЦвірінь
Жуть. 15 років і 25.
Ну як там може бути нормально?
Борщик• 20 сентября 2024
Мы не знаем, что на самом деле происходит в семьях на первый взгляд идеальных, живущих много лет. Что чувствуют, через что прошли, какие чувства остались и что их держало вместе.
Мое наблюдение семей знакомых, родственников, бабушек, прабабушек...Самые крепкие семьи получаются у людей порядочных, честных, добрых, ответственных по жизни. Важная составляющая - психическая адекватность людей, психическая зрелость. Последний пункт вообще я бы поставила на первое место при рассмотрении человека на роль мужа.
Горня капучіно• 20 сентября 2024
Знаете, я удивилась что вы такой вопрос задали, а сама с удовольствием наняла бы коуча, которой научил как деньги зарабатывать. или как выбрать чем заниматься в жизни.
Цвірінь• 20 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Жуть. 15 років і 25.
Ну як там може бути нормально?
Ну все знакомые считают их идеальной парой. Он препод в ВУЗе, она главбух в хорошей фирме. 2 детей. Живут в 4-комнатной квартире возле м. Олимпийская, у каждого из супругов своё авто. Никаких измен/скандалов и т.д. Многие знакомые им реально завидуют. В браке 17 лет. Если б жене было прям фигово - развелась бы.
західний_діалект• 20 сентября 2024
У меня была такая семья, пока я не начала узнавать правду, которую просто мне ранее не говорили. Я очень расстроилась, что казалось бы идеальная семья для окружающих, а, оказывается, что столько проблем у них. Какое то даже разочарование в возможности создать крепкую семью, если такие для меня авторитетные люди не смогли, то я тем более не смогу (((
автор Творю чудеса • 20 сентября 2024
Ответ дляГорня капучіно
В мене навпаки перекос - фінансовий бік життя майже повний порядок, а особисті стосунки можна сказати заперечую для себе.
Тож коли почали копатися в фінансових - виходимо на особисте за правилами колеса.
автор Творю чудеса • 20 сентября 2024
Ответ дляЦвірінь
Вона під його впливом з 15 років, там психіка зламана і ним наново побудована так, як йому зручно.
Вона сама вже ніц не зробитть, хіба за допомогою звернеться.
Горня капучіно• 20 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
’Тож коли почали копатися в фінансових - виходимо на особисте за правилами колеса.’ - вот это не особо поняла.

А можете подсказать как деньги зарабатывать пожалуйста? Ну, совет кроме как ’работать’.
Горня капучіно• 20 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Вообще, если та девушка имеет норм работу, детей, выглядит хорошо и она в среднем радуется жизни, то почему бы и нет? Может у них все хорошо.
Хомо_сапиенс• 20 сентября 2024
Не беру з нікого приклад впринципі, не люблю такого. Будуємо свою сім´ю так, як комфортно нам - благо з чоловіком завжди можна спокійно до чогось домовитись, компроміси якщо в чомусь думки розходяться , чи просто проговорюємо якщо щось не так. Не розумію для чого якісь приклади, якщо всі ми різні - навіть якщо є типу ’ ідеальна сім´я ’для когось, то там інша жінка / чоловік , зі своїм характером , темпераментом , спільними поглядами , які в нас можуть бути зовсім іншими. Як на мене , важливо зосередитись на собі та своїй родині.
автор Творю чудеса • 20 сентября 2024
Ответ дляГорня капучіно

Омг. А як це? Навічить заробляти, але працювати не пропонувати?