Да? Все эти анализы вам делаю бесплатно ?Я просто не знала (
Все, что по направлению врача согласно нсзу. Я не настолько больная, чтоб сдавать все, что в вашем списке. В синево список бесплатных тоже ограничен нсзу, а не все по их прайсу
А причем здесь больная? Вы не делаете проф осмотры каждый год ? Я сдаю каждый год на анализы для профилактики .
Это прайс лаборатории, где я работаю. Смотрите, чтоб врач выписала именно те коды, иначе программа не пропускает, если их нет в прайсе. И на сайте есть запись. Записыыайтесь и приходите в свой день и время, иначе очереди большие и пенсионеры вас побьют.
А скажите пожалуйста сколько максимум можно сдать анализов за раз ?)
Якщо у вас сімейний з приватної, то він може виписати направлення на аналізи. На які - залежить від віку й нюансів здоров´я. Це не буде направлення в Сінеао, це направлення, з яким можна зробити там, де є контракт з нсзу. Деякі лабораторії Сінево ж в цьому списку, але не всі.
Тобто в направленні не має бути кодів? Просто типу: ЗАК, ЗАС, феритин, глікований гемоглобін.
Ааа... тобто це не код, який в прайсах в лабораторії? А як для направлення до кожного лікаря свій код?
ГоспАді, оті цифрочки щоразу генерує різні, але в системі видно, на яку саме послугу, хто і кому згенерував. Вибір місця отримання послуги і спеціаліста - за пацієнтом. Наприклад, до невролога з направленням можна піти хоч в Києві, хоч десь в Ужгороді. Про одноразові й багаторазові направлення, думаю, зарано розповідати. Якщо не знаєте,як шукати, то на сайті нсзу є дашборд, там навіть можна просто ввести номер направлення, в брати місто і подивитися, де за нимможна отримати послугу. Навіть будуть номери телефону реєстратори
А без того госпАді не можна? Я і написала про коди НСЗУ, які конкретні для кожної спеціальності чи дослідження. Просто вище написали ’прайс лаборатории, где я работаю. Смотрите, чтоб врач выписала именно те коды, иначе программа не пропускает, если их нет в прайсе’. От і було незрозуміло, коди з прайсу лаби чи коди НСЗУ
Все анализы имеют свои коды. Но у одного анализы их может быть несколько. Врач выписывает направление, выбирая из перечня НСЗУ и пациент может пойти в любую лабораторию, которая заключила договор. Но проблема в том, что лаборатории делают не весь перечень анализов, а только то им выгодно , что есть и в прайсе и т.д. Поэтому вроде и лаборатория заключили договор и врач дал направление и услуга есть похожая а сдать нельзя потому что код анализа не той лаборатории, куда пришёл клиент.
Автор, там така фішка, що в приватній дали мені електронні направлення. Поки стояла в черзі ще літом, дізналася, що вже половини тих аналізів немає безкоштовних давно давно. А ще так, дали по щитовидці, один аналіз безкоштовний, а інші вже платні. Я ще три рази приходила бо світла не було. А генератори теж були закуплені, але самі медсестри сказали, що можливо через рік їм установлять, так як майстер один на всю Україну. Бардак скрізь. І людям дають в пакеті один безкоштовний аналіз, а інші виявляються, що стали платними. І людям набридають ті черги, і платять вже гроші аби більше не приходити