Ванна Тазиковна• 20 сентября 2024
Навчання в Україні, якщо дитина закордоном.
Підкажіть, будь ласка, чи правомірно таке:
знайому, у якої дитина навчається закордоном, українська школа просить написати заяву на екстернат з умовою обов´язково привезти дитину на іспити в кінці року у школу. Вона не може це підписати, так як не знає чи буде в неї така можливість. Кидати українську школу не хочуть, раніше дитина навчалася на сімейній формі. Зараз, зсилаючись на статут школи, школа не має такої форми навчання.
Стоїть питання або писати заяву і забирати дитину з цієї української школи, або підписати зобов´язання привезти її на екзамени.
Ці два варіанти не підходять: вона під прихистком, якщо поїде на іспити, то тут це не зрозуміють. І кидати свою школу і клас не хочуть, бо мають намір повернутися.
Я стороння людина, але мене це все дуже обурило, виходить, що діти, які поїхали закордон вже не потрібні нашій державі?
Ванна Тазиковна
• 20 сентября 2024
Ответ дляСМСница
Так нащо вам та школа тоді?
Читайте уважно з самого початку тему, школа не мені, мене обурює як у нас ставляться до цього
woman Warrior• 20 сентября 2024
Ответ дляБ´ю байдики
От ваша знайома живе в Європі, дотримується їхніх законів. Чому вона плює на закони України?
Їй справді треба українська школа? Настільки треба, що навіть на іспит не може привезти дитину?
куда и кто плюет -большой вопрос.
Статья 9 Закона Украины Об образовании. Формы получения образования
Вам для ознакомления.
никто ничего не отменял
Вам для ознакомления.
никто ничего не отменял
Ламборджини• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Ви самі можете ще раз перечитати свій пост? Чим моя дитина займає? Фізично її там не має, вчитель на неї витрачає максимум хвилин 30 на півроку. Все. Задайте це питання не батькам, а міністерству освіти
Дитина є в списках. Ось цим вона займає. Невже це так складно зрозуміти? По списку в класі не може бути більше якоїсь кількості дітей. Де ці діти, не має ніякого значення.
woman Warrior• 20 сентября 2024
Ответ дляЛамборджини
Так, сімейна форма відбирає багато сил у вчителя. Є дистанційні школи. Можна вчитись в таких школах.
оу.
Семейное (домашняя) форма получения образования - это способ организации образовательного процесса детей самостоятельно их родителями для получения формальной (дошкольного, полного общего среднего) и / или неформального образования. Ответственность за получение образования детьми на уровне не ниже стандартов образования несут родители. Оценивания результатов обучения и присуждение образовательных квалификаций осуществляются в соответствии с законодательством.
И где тут вообще об учителях?
Ванна Тазиковна
• 20 сентября 2024
Ответ дляЛамборджини
До війни у нас школа найближча була в 30 хвилинах їзди на автобусі, переповнена, бо будували, щоб продати, а про школи не думали, нічого не змінилося. Місць більше не стало, але причину знайшли, винні ті, хто виїхав
woman Warrior• 20 сентября 2024
Ответ дляЛамборджини
Сімейна форма навчання передбачає відвідування школи для консультацій і перевірки знань.
нет
СМСница• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Вот,школа переповнена.Діти переселенців теж хочуть в школу ходити.А ви їх цієї можливості позбавляєте.
Ванна Тазиковна
• 20 сентября 2024
Ответ дляЛамборджини
Так.
Може вона щось і передбачає, але наші вчителі навіть не надіслали тесту, треба було самим їх розшукувати. Їм це не треба, тому не повірю ніколи, що вони багато уваги приділяють
Ванна Тазиковна
• 20 сентября 2024
Ответ дляСМСница
Чим?
woman Warrior• 20 сентября 2024
Ответ дляЛамборджини
Так.
да хоть истакайтесь.
итоговая аттестация может проходить в различных формах.
СМСница• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Чим?
Тим,що ваші діти є в списках.Займають місця,а по факту не вчаться.
woman Warrior• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
плюньте и разотрите.
Вам некуда девать эмоции?
Когда все кверху попой и все фикция, не имеет резону тратить нервы на несущественное.
Вам некуда девать эмоции?
Єдина Країна• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Я предположу более прагматичную причину такого отношения. Кто не ходит, с того денег не сбить на фонды класса/школы/подарки. Зачем вы им сдались? Только чужое место хлебное занимаете
Khmelnichanka• 20 сентября 2024
Ответ дляЛамборджини
Написано ж, що згідно зі статутом школи, в ній немає сімейної форми навчання.
Сімейну іорму навчання раніше мали забезпечувати всі школи. Без винятків. Навіть ще до війни. Сутотза бпжанням батьків. Дистанційну - ні. Сімейну - так. Статут школи не може бути вищим за закони. Хоча првторюсь - не здивуюсь, якщо і закони аже « підрехтували»….
woman Warrior• 20 сентября 2024
Ответ дляЄдина Країна
совершенно верно мыслите
дети на семейной флрме обучения школе вообще не сдалсь
Взять нечего.
Моя улюблена страшко• 20 сентября 2024
Ответ дляЛамборджини
Звісно... а на себе подивитись? Вчитель має безоплатно навчатися вашу дитину, дитина займає місце в школі, яке потрібне іншій дитині... всі вам винні... всі якісь не такі... лише ви в білому пальті...
ще раз, треба дивитись на це глобально! Ви з чого пенсію збираєтесь отримувати, якщо діти не повернуться в Україну?? Тоді подивимось на ваше пальто, яке воно буде. Щиро сподіваюсь що ми викарапкаємось за рахунок інвестицій в майбутньому.
Мао_Мяо• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Ось це і маю на увазі, ці цитати ’ а от наші діти тут і навчаються, ваші заважають і таке інше’. Так виїжджати можна, але інша частина буде писати, вам надали прихисток, а ви нехтуєте ним. Йде розкол
Причому тут розкол?
В українських школах є вимоги до учнів, до навчання. Не можете виконати вимоги, шукайте школу , вимоги котрої ви зможете виконати.
Чомусь в закордонних школах виконуєте усі вимоги, пишете роботи, здаєте екзамени. При цьому в українській школі не хочете виконувати нічого .
Мій племінник з початку війни у Німеччині і приізджав сюди, коли школа вимагала. Тому знаю точно, что приїхати з дитиною можливо, але дехто не хоче.
Моя улюблена страшко• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Дякую, мені не треба безкоштовна. Моя дитина навчається на сімейному в Україні. Плюс оплачуємо Оптиму, так як треба брати матеріал і щоб був зворотній зв´язок. Також місцева закордоном.
Питання в образах: куди повернеться дитина, туди де на неї чекають і цінують, чи туди, де відфутболюють, де звинувачують в тому, що чиєсь місце зайняла (найбездумніше звинувачення), що бідні вчителі через неї перевтомлюються???
Менше зважайте на думку не далеких людей. Я свої питання вирішила, як краще для нас. І точно не буду перейматись що каже людина, якій діти рейтинги шклли портять.
Мао_Мяо• 20 сентября 2024
Ответ дляЛамборджини
Це як сидіти однією дупою на двох стільцях. Документи забирати зі школи не хочу, а раптом повернемось... А школі хочеться з вами носитись? Хочете, щоб дитина вчилась в школі в Україні, переходьте в ту, де є сімейна форма навчання
Так там треба навчатись. А не хочуть. Хочуть просто мати атестат український про всяк випадок. І при цьому звинувачують усіх.
Пугачиха• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Так, можно перевести, але ж це не одиничний випадок, для мене це показник, що десь там зверху байдуже на дітей, ніхто не створює програми, які б заохочували їх і таке інше, про нещодавній випадок з підручниками мовчу. Тому перевестися, це мовчки зголоситися на те, що зараз є
Да, вы правы, всем похер на детей. Все больше поводов в этом удостовериться. Смотрю на обучение своего сына.
Мао_Мяо• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Ви дійсно не розумієте, що фізично вашої дитини в школі немає, але за ній зберігається місце і іншого учня взяти не можуть?
В нас багато переселенців, їхнім дітям треба десь навчатися, але в школах через таких ,хто навчається закордоном і числиться в українських школах , немає місць.
Ви можете уявити жити во Франції і паралельно числиться в німецькій школі, при цьому не відвідувати в Німеччині занять і не виконувати робіт? Це неможливо. Але в Україні вам хтось винен.
Повертайтеся в Україну і навчайтеся. Теж вихід. Але вам таке не підходить.
Моя улюблена страшко• 20 сентября 2024
Ответ дляЛамборджини
В Україні мільйони дітей впо, які навчаються в школах очно. І цим дітям потрібні місяці в школах. Ви це розумієте? А ваша дитина це місце займає. Хоча воно їй взагалі непотрібне. Але ж у вас ’а раптом...’
ви плювати хотіли на тих дітей, які залишились в Україні. І на вчителів теж.
А ви з секти « виїхали і займають чужі місця». Тільки в новій інтерпритаціі. Вже діти заважають.
Моя улюблена страшко• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
А на рахунок, як тут одна написала, що виїхавші діти їй рейтинг школи зіпсували. То в нас в класі вчителька, дитині, яка впала головою і втратила свідомість на уроці, скору не визвала, що б не псувати « рейтинг» школи. Бо пару тижнів назад вже викликали швидку іншій дитині, яка руку зламала, то це на школу негативно впливає. 😳
Моя улюблена страшко• 20 сентября 2024
Ответ дляСМСница
скажіть номер школи і в якому місці дитина в школу не могла потрапити, коли цих новшеств не було? Я не чула навіть такого.
Моя улюблена страшко• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
в нас класна прямим текстом говорила, що б я сама все по своїй дитині дивилась, ніякої інформаціі взагалі, їй було плювати.
Моя улюблена страшко• 20 сентября 2024
Ответ дляЄдина Країна
це 100% знаючи нашого директора навіть 200%
Гореотума• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
А це і не повинно мене бентежити, це повинно бентежити державу, щоб вона створювала місця, щоб вона піклувалася про дітей і всіх інших. А то обов´язків багато, а права - то вже сам
А з чиєї кишені це оплачувати? Ще підняти податки тим, що залишились? Щоб оплатити освіту для тих хто виїхав?
СМСница• 20 сентября 2024
Ответ дляГореотума
Ну так.Автор податки не платить в Україні,а на освіту претендує.Спробували б онлайн вчитися десь в Німеччині.
Ванна Тазиковна
• 20 сентября 2024
Ответ дляСМСница
Так, я не плачу податки в Україні зараз, лише оплачую комунальні, бо з війною закрили фірму через неможливість працювати, так, я виїхала з дітьми, бо не могла б прожити дома і їх підіймати, так, я з в/о мию поли і працюю з ранку до ночі. Але я хочу для дітей України їх права, щоб потім вони могли віддавати свої зобов´язання.
І не треба порівнювати з Німеччиною, якби там була війна, я щось думаю, що вони не забули б про своїх дітей.