Ванна Тазиковна• 20 сентября 2024
Навчання в Україні, якщо дитина закордоном.
Підкажіть, будь ласка, чи правомірно таке:
знайому, у якої дитина навчається закордоном, українська школа просить написати заяву на екстернат з умовою обов´язково привезти дитину на іспити в кінці року у школу. Вона не може це підписати, так як не знає чи буде в неї така можливість. Кидати українську школу не хочуть, раніше дитина навчалася на сімейній формі. Зараз, зсилаючись на статут школи, школа не має такої форми навчання.
Стоїть питання або писати заяву і забирати дитину з цієї української школи, або підписати зобов´язання привезти її на екзамени.
Ці два варіанти не підходять: вона під прихистком, якщо поїде на іспити, то тут це не зрозуміють. І кидати свою школу і клас не хочуть, бо мають намір повернутися.
Я стороння людина, але мене це все дуже обурило, виходить, що діти, які поїхали закордон вже не потрібні нашій державі?
СМСница• 20 сентября 2024
Ну если в школе нет дистанционки и сем.обучения,то найти ту,где есть.Как вернутся,пойдут снова туда.Если вернутся вообще.
FleurDeLyse• 20 сентября 2024
Не знаю, чи правомірно... мабуть треба телефонувати до міністерства освіти
Альфасамка• 20 сентября 2024
нашо то навчання після ковіду. Якшо дитина самка, хай веде інсти тіктоки і шукає багатого самця.
Якщо самець хай вчиться сантехніки електрики чи програмування, бабло заробляє на себе і самок орендує.
Б´ю байдики• 20 сентября 2024
Якщо нема такої форми навчання, то як школа може її надати? Нехай переводить в іншу школу, якщо так потрібна українська освіта
Khmelnichanka• 20 сентября 2024
Чому відмовляють в сімейній формі? Її ніхто на законодавчому рівні не відміняв.
Здається....
Пугачиха• 20 сентября 2024
Переведите в другую школу, где нет таких требований. Если вам для ’галочки’, то есть гимназия очаг. Там вообще пофиг как и когда вы сдаёте те задания. Только если дпа, зно, то надо было присутствовать, но то было до войны.
Моя улюблена страшко• 20 сентября 2024
Ответ дляСМСница
я так зробила. Школі потрібні побори з батьків і не потрібні зайві клопоти. Я так цей вчинок розцінила. Наша вчителька ще вирішила в « біг боса» пограти. Поставила іі в блок, знайшла школу приватну дистанційну і забрали документи зі школи.
Ламборджини• 20 сентября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Здається....
Написано ж, що згідно зі статутом школи, в ній немає сімейної форми навчання.
Мао_Мяо• 20 сентября 2024
Під прихистком можна на деякий час виїжджати, тому можна приїхати і скласти іспити .
Де факто, ті хто закордоном нічого не роблять, лише займають місце в школі. Вони хочуть мати український атестат не навчаючись.
Є платні онлайн школи, є школи з сімейною формою навчання. Обирайте за своїми потребами і можливостями.
В класі моєї дитини багато , хто за кордом, вони не виконують навіть контрольні. В кращому випадку списують. Через таких учнів наш клас найгірший у школі. Цього року таких просять забрати документи. Вважаю це правильно і справедливо по відношенню до тих, хто залишився і виконує безліч завдань за будь яких умов.
Ванна Тазиковна
• 20 сентября 2024
Ответ дляПугачиха
Так, можно перевести, але ж це не одиничний випадок, для мене це показник, що десь там зверху байдуже на дітей, ніхто не створює програми, які б заохочували їх і таке інше, про нещодавній випадок з підручниками мовчу. Тому перевестися, це мовчки зголоситися на те, що зараз є
Тут как тут• 20 сентября 2024
Классно,сидишь себе в португалии в океане купаешься ,морепродукты кушаешь и учишься в украине
Ламборджини• 20 сентября 2024
Це як сидіти однією дупою на двох стільцях. Документи забирати зі школи не хочу, а раптом повернемось... А школі хочеться з вами носитись? Хочете, щоб дитина вчилась в школі в Україні, переходьте в ту, де є сімейна форма навчання
Ламборджини• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Коли дитина є в списку, алеишколу не відвідує, то не можуть взяти ту дитину, яка б школу відвідувала. Ось і все. По списку не може бути, умовно, більше 36 дітей. Ці ’мертві душі’ не дають вчитися тим дітям, які знаходяться в Україні. Є багато дистанційних шкіл. Вчиться в них.
Ванна Тазиковна
• 20 сентября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Ось це і маю на увазі, ці цитати ’ а от наші діти тут і навчаються, ваші заважають і таке інше’. Так виїжджати можна, але інша частина буде писати, вам надали прихисток, а ви нехтуєте ним. Йде розкол
Пишу_граммотно!• 20 сентября 2024
Зачем вообще нужна украинская школа? Сразу же отказались все знакомые, кто в Европе и за океаном. Заграницей отличные школы, наш в Америке сейчас, за 2 5 года английский без акцента даже.
Молчавочка• 20 сентября 2024
Знайти приватну українську школу в місті і не треба нікуди виїжджати, в Польщі приблизно 700-800 зл місяць +перший взноч в школу біля 600 зл син так провчився рік бо нам було потрібно.
Або дистанційне навчання платне з України є повно , пошукайте
Б´ю байдики• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
От ваша знайома живе в Європі, дотримується їхніх законів. Чому вона плює на закони України?
Їй справді треба українська школа? Настільки треба, що навіть на іспит не може привезти дитину?
Ванна Тазиковна
• 20 сентября 2024
Ответ дляЛамборджини
Сімейна форма навчання багато сил у школи забирає? Це надіслати контрольні раз на півроку, вчителі навіть не спілкуються з дитиною. На мою думку, треба було зверху доносити вчителям, щоб тримали зв´язки з дітьми, щоб ці діти повернулися, щоб мали бажання повернутися. Знаєте як реагували діти навчальних класів, коли вони намагалися виконувати завдання, надсилали вчителям, а від вчителя не було реакції жодної, дитині потрібен зворотній зв´язок.
Ламборджини• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Так, сімейна форма відбирає багато сил у вчителя. Є дистанційні школи. Можна вчитись в таких школах.
Ванна Тазиковна
• 20 сентября 2024
Ответ дляnadin5050
И рыбку съесть и …
И конечно же атестат они хотят с 4 и 5. Уровень знаний проверяется экзаменами. Никто там не учит те уроки по украинской программе. По этому МОН Украины правильно сделало, что отмели этот онлайн!
Дистанційного не має, мова не про нього, а про сімейне. Це коли ти навчаєшся сам вдома, а потім здаєш контрольні.
Ванна Тазиковна
• 20 сентября 2024
Ответ дляЛамборджини
Мені це цікаво. Мої діти на сімейному, навчаю їх я, вчитель надсилає з інтернету тест і перевіряє, або програма сама автоматично це робить.
Б´ю байдики• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Зворотній зв´язок, боже-боже
ЭтаваНиМожетБыть• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
В Украине полно дистанционных школ, Гугл в помощь. Пусть выбирают подходящий пакет по деньгам и переходят. Проблема на ровном месте.
Ламборджини• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Сімейна форма навчання передбачає відвідування школи для консультацій і перевірки знань.
Ванна Тазиковна
• 20 сентября 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Я саме і хочу спитати, який у нас Закон? Кинути школу? Звісно можна перевести. Звісно можна робити бездумно все, що кажуть
Ответ дляВанна Тазиковна
А ви знаєте, що вчителям, ніхто не доплачував у тому році за онлайн! У вас у всьому держава винна. Нехай дитина вчиться у тій країні, де поживає! Повернеться, с дасть екзамени екстерном, якщо вона дійсно хоче і навчаться самостійно!
Б´ю байдики• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Та заберіть документи, і навчайте їх далі сама. В чому проблема?
Б´ю байдики• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Знайдіть школу, де є потрібна вам форма навчання. Все