Ванна Тазиковна• 20 сентября 2024

Навчання в Україні, якщо дитина закордоном.

Підкажіть, будь ласка, чи правомірно таке:

знайому, у якої дитина навчається закордоном, українська школа просить написати заяву на екстернат з умовою обов´язково привезти дитину на іспити в кінці року у школу. Вона не може це підписати, так як не знає чи буде в неї така можливість. Кидати українську школу не хочуть, раніше дитина навчалася на сімейній формі. Зараз, зсилаючись на статут школи, школа не має такої форми навчання.
Стоїть питання або писати заяву і забирати дитину з цієї української школи, або підписати зобов´язання привезти її на екзамени.
Ці два варіанти не підходять: вона під прихистком, якщо поїде на іспити, то тут це не зрозуміють. І кидати свою школу і клас не хочуть, бо мають намір повернутися.
Я стороння людина, але мене це все дуже обурило, виходить, що діти, які поїхали закордон вже не потрібні нашій державі?
автор Ванна Тазиковна • 20 сентября 2024
Ответ дляnadin5050
А ви знаєте, що вчителям, ніхто не доплачував у тому році за онлайн! У вас у всьому держава винна. Нехай дитина вчиться у тій країні, де поживає! Повернеться, с дасть екзамени екстерном, якщо вона дійсно хоче і навчаться самостійно!
Ще раз пишу, мова не про онлайн, а про сімейну форму

Ламборджини• 20 сентября 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
В Украине полно дистанционных школ, Гугл в помощь. Пусть выбирают подходящий пакет по деньгам и переходят. Проблема на ровном месте.
Так не хоче автор простих рішень. Їй хочеться, щоб за дитиною зберігали місце в школі. А раптом вона захоче повернутися. А те, що на цьому місці могла б вчиться інша дитина автора не бентежить...
nadin5050• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Мені це цікаво. Мої діти на сімейному, навчаю їх я, вчитель надсилає з інтернету тест і перевіряє, або програма сама автоматично це робить.
Дуже хороша перевірка, не смішіть) а на тій стороні компʼютера сидить мама і відповідає. Це не перевірка реальних знань!
Ответ дляБ´ю байдики
Та заберіть документи, і навчайте їх далі сама. В чому проблема?
Проблема в атестаті, я не можу його видати. І це конституційне право, що дитина має отримати освіту
Ответ дляЛамборджини
А це і не повинно мене бентежити, це повинно бентежити державу, щоб вона створювала місця, щоб вона піклувалася про дітей і всіх інших. А то обов´язків багато, а права - то вже сам
nadin5050• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Має право отримати освіту, знаходячись в Україні, ок вам пропонують варіант приїхати в кінці навчально року здати екзамени, але ж ні, і тут все не так! Куча відмазок і не бажання
Дякую за відповіді, мені стало зрозуміло, на жаль, печальна картина, саме в суспільстві...

Моя улюблена страшко• 20 сентября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Під прихистком можна на деякий час виїжджати, тому можна приїхати і скласти іспити .
Де факто, ті хто закордоном нічого не роблять, лише займають місце в школі. Вони хочуть мати український атестат не навчаючись.
Є платні онлайн школи, є школи з сімейною формою навчання. Обирайте за своїми потребами і можливостями.

В класі моєї дитини багато , хто за кордом, вони не виконують навіть контрольні. В кращому випадку списують. Через таких учнів наш клас найгірший у школі. Цього року таких просять забрати документи. Вважаю це правильно і справедливо по відношенню до тих, хто залишився і виконує безліч завдань за будь яких умов.
Ви замість того що б звинувачувати батьків і дітей, подумали б перед тим добре. Кому цей атестат потрібен? Як ЗНО здавати, якщо ти не вчився? За бажанням можна було б створити щось спеціально для таких дітей, бо вчитися в двох школах важко, ще й на іноземній мові. І в першу чергу має бути держава зацікавлена, що б діти, які за кордоном продовжували тримати звязок і вивчати мову і культуру своєї рідної країни. Бо не багато хто з батьків може потягнути, ще приватну школу оплачувати.
Ламборджини• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Держава надаєте вам право навчатися дистанційно в тих школах, які мають таку форму навчання. Ще раз. Сімейна форма навчання - це не дистанційна форма. Дитина повинна приходити в школу на консультації та контрольні і екзамени.
СМСница• 20 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
я так зробила. Школі потрібні побори з батьків і не потрібні зайві клопоти. Я так цей вчинок розцінила. Наша вчителька ще вирішила в « біг боса» пограти. Поставила іі в блок, знайшла школу приватну дистанційну і забрали документи зі школи.
Я можу автору пiдказати безкоштовно школу,якщо треба.
Ответ дляМоя улюблена страшко
Дякую дуже. Я про це і хочу донести
Ламборджини• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Звісно... а на себе подивитись? Вчитель має безоплатно навчатися вашу дитину, дитина займає місце в школі, яке потрібне іншій дитині... всі вам винні... всі якісь не такі... лише ви в білому пальті...
Єдина Країна• 20 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Люди просто этого не понимают, что еще 2-3 года и дети интегрируются настолько что возвращаться не будет смысла. И все вот это терки со школами только ускорят процесс обрывания связей. И все вот эти ‘министерства возвращения ‘ и тд ничего не сделают. Та демографическая яма в которой стране сейчас оказывается будет просто катострофической
СМСница• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Так в чем проблема перейти в дист.школу и просто сдавать контрольные?
Ответ дляЛамборджини
А хто каже про безоплатне навчання? Діти на сімейному в списках школи, і якщо вчитель не отримав, то питання не до батьків, а до міністерства. Вибачте, але як рашисти мислите перекручено. Мені ніхто не винний, я вже давно все зрозуміла і лише на себе спираюся. Питання саме в таких вчителях та інших, які вважають винними батьків дитини, яка хоче продовжити навчання, а не не, що держава не надала умов
Ответ дляЄдина Країна
Про це і крик!!! Ніхто цього не помічає...
СМСница• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Ещё раз,вам нужна школа?Бесплатная?Где выдадут аттестат?Могу написать название.И никто мозги там компостировать не будет.
Моя улюблена страшко• 20 сентября 2024
Ответ дляСМСница
та школа яку створили в нас в місті, якась збірна солянка . А по факту дітей просто викинули за борт. І я точно не захочу коли повернусь в Україну знову повернутись в ту школу.
Ламборджини• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Вам ніхто не винен? ви це зараз серйозно пишете?

СМСница• 20 сентября 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну це ваша школа,я не про вашу.
Ламборджини• 20 сентября 2024
Ответ дляСМСница
Та не потрібно це автору. Їй потрібне лише займати місце в конкретній школі. Так, про всяк випадок...
woman Warrior• 20 сентября 2024
Ответ дляЛамборджини
Це як сидіти однією дупою на двох стільцях. Документи забирати зі школи не хочу, а раптом повернемось... А школі хочеться з вами носитись? Хочете, щоб дитина вчилась в школі в Україні, переходьте в ту, де є сімейна форма навчання
Как бы не надорвались те школы, так носиться, угу.
Ответ дляСМСница
Дякую, мені не треба безкоштовна. Моя дитина навчається на сімейному в Україні. Плюс оплачуємо Оптиму, так як треба брати матеріал і щоб був зворотній зв´язок. Також місцева закордоном.

Питання в образах: куди повернеться дитина, туди де на неї чекають і цінують, чи туди, де відфутболюють, де звинувачують в тому, що чиєсь місце зайняла (найбездумніше звинувачення), що бідні вчителі через неї перевтомлюються???
Ламборджини• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
В Україні мільйони дітей впо, які навчаються в школах очно. І цим дітям потрібні місяці в школах. Ви це розумієте? А ваша дитина це місце займає. Хоча воно їй взагалі непотрібне. Але ж у вас ’а раптом...’ ви плювати хотіли на тих дітей, які залишились в Україні. І на вчителів теж.
woman Warrior• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Ось це і маю на увазі, ці цитати ’ а от наші діти тут і навчаються, ваші заважають і таке інше’. Так виїжджати можна, але інша частина буде писати, вам надали прихисток, а ви нехтуєте ним. Йде розкол
забейте.
Пофиг у кого какой раскол в головах, думайте о себе, так как никому ни до каких детей дела нет.Ни тех, кто в Украине, ни тех, кто за рубежом.
Может, нет смысла вообще возвразаться.
переводите в Оптиму, или любую другую, и не будете иметь гемора.
СМСница• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна

Просто цікаво,звідки ви виїхали?Невже ви вірите в те повернення?Я навпаки зроблю все,щоб моя дитина не повернулася.А школа на випадок,якщо в мене не вийде нічого .
Ответ дляЛамборджини
Ви самі можете ще раз перечитати свій пост? Чим моя дитина займає? Фізично її там не має, вчитель на неї витрачає максимум хвилин 30 на півроку. Все. Задайте це питання не батькам, а міністерству освіти
Ответ дляСМСница
Якщо я не повернусь, то лише через людей та їх спосіб мислення. І до війни було таке
Моя улюблена страшко• 20 сентября 2024
Ответ дляЄдина Країна
Так, я про це і кажу. Ок не думають про це « баби базарні», які є в кожному класі. Але держава про це має не тільки думати, а і дбати. Нажаль….не у нас
СМСница• 20 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Так нащо вам та школа тоді?